Witam. Mam problem z moim samochodem. W czasie jazdy wyłączył mi się gaz (sekwencja).. przeszedł na benzynę, chciałem przełączyć na gaz ale się nie dało. Zatrzymałem się, zgasiłem i chciałem go uruchomić ponownie, ale też się nie dało. Rozrusznik jak by kręcił ale coś pika.. podłączyliśmy ze szwagrem prostownik, pochodził 10min. i po tym odpalił normalnie.. przejechaliśmy kawałek. zatrzymaliśmy się żeby pochodził na wolnych obrotach, po chwili zaczął słabnąć aż zgasł. I znów to samo.. Może wiecie co mu dolega.. jeśli tak t oproszę o odpowiedzi.. Pozdrawiam.