Treść opublikowana przez jedynakk
-
[E36] 316i Silnik zdechł
PRAWDOPODOBNIE DIZEL TO NIE OPLACALNE ALE 1/8 115KUCY I OWSZERM
-
E36 316i M43 silnik dusi sie brak mocy na gazie
kasuje wczesniejsza wypowiedz po glebszym zaglebieniu sie w temat obstawiam padnieta przeplywke to samo mialem wymienilem przeplywke i sonde teraz mamn od 8 miesiecy spokuj :cool2:
-
E36 316 m43 do czego ten przelącznik??
ja mam w tym miejscu od alarmu gdyby naprzyklad zamknac auto a pilota a puzniej otwozyc c klucza to zaczyna wyc i zeby go odpalic musze go ten alarm dezaktywowac takim przyciskiem
-
Metaliczny dźwięk wydechu e36 1.8is
ZAKLADAL BYM NORMALNY WYDECH JESLI NIE CHCESZ STRACIC DOWODU
-
320i VANOS zmiana mostu
KAZDY PODEJDZIE JESLI MOCOWANIE SPASUJE TYLKO KWESTJA PRZELOZENIA CZYM WIEKSZE TYM MNIEJ BEDZIE PALIŁ JA MAM OD ISA 3.35 CHYBA TAKIE PRZELOZENIE I MAM DRYGO OD AUTOMATU 4.45 NA CHANDEL ZA 150 ZLOCISZY STAN BDB INTERESOWALO MNIE TYLKO W NIM ZE W KOMPLECIE DOSTALEM STABILIZATOR KOMPLETNY A ON U MNIE TERAZ LEZY
-
BMW e36 318 wystrzał gazu
NIE JEST DOBRZE GDY KOLEGA Z KOLEGI SIE SMIEJE A NIE POMAGA I MU DOCINA ZACZYNA MNIE WKURW... TO FORUM I JEGO MODERATOZY I RESZTA KOLEGOW KTORZ TWIERDZA ZER ZNAJA ODPOWIEDZ NA KAZDE PYTANIE ZADANE NA TYM FORUM - NIE TEN GLUPI CO SILY SWOJE PRZECENIA TYLKO TEN CO NIE POTRAFI POMUC DRUGIEMU A W DODATKU Z NIEGO DRWI I SIE SMIEJE NIE LADNIE :nienie: :nienie: :nienie:
-
e36 320i gwint na sprezyne tylnia
ja bym napawal i wytoczyl taki gwint pruba nie szczelba i tak juz nasz zniszczony amor
-
e36 316 problem z przekażnikiem pompy paliwa
moze byc wszystko rdza na kontaktach wtyczek kabel przerwany pompa do kosza itp.
-
E36 coupe 1992r Problem z elektrycznymi szybami
wylacznik krancowy wymien w slupku co jest w zamku
-
BMW e36 318is problem przy odpalaniu zimnego silnika
:duh:
-
325 TDS wymiana łożysk w alternatorze
zrob sobie skeypa to ci pokaze na zywo co i jak szukaj mnie na tomek J
-
[e36] 318is m44 jaka ISNTALACJA GAZOWA ??
sekwencja 4 generacji
- BMW e36 1.8 93' problem z gazem
-
BMW e36 1.8 93' problem z gazem
jesli ktos daje rady ze nie warto inwestowac w sekwencje to nie sluchajcie takich osob mam bmw e36 sedana 115psi z gazem kme diego3 i jestem bardzo zadowolony bardzo bardzo motor mam m43 jeszcze nie mialem strzalu w kolektor ani razu malo pali gaz i pb 95 sam ustawialem przeplywomierz klapkowy wymienilem lambde teraz pali 7.4l /100km wydaje mi sie ze niezle wazne w instalacji jest dobre skakibrowanie listwy gazowej ustawienie nachylenia czasow wtrysku nie zawsze optymalne jest to co program nam mowi czas przelaczania pojedynczego emulatora i temperatura przejscia z pb na lpg 40 stopni celsiusza to optymalna temperatura gazu i na instalacji sekwencji przedewszystkim brak niekontrolowanych strzalow w kolektor dbac trzeba tylko o olej filtry swiece raz na 100.000km wymiena kable mam od poczatku te same nie zmienialem ich nigdy koszt instalacji dosyc szybko sie wraca mi sie wrucil po 2 latach urzytkowania 6 razy bylem we francji pod tuluza to 2500km w jedna strone paliwo juz u nas kosztuje okolo5.5zl a gaz 2,62 to jest ruznica a po prawidlowej regulacji nie czuc ruznicy w mocy wiec poco dawac zerowac koncernom na naszych kieszeniach mam znajomego co montuje i serwisuje lpg jest bdb naprawde bdbjedynakk
-
BMW e36 1.8 93' problem z gazem
jesli ktos daje rady ze nie warto inwestowac w sekwencje to nie sluchajcie takich osob mam bmw e36 sedana 115psi z gazem kme diego3 i jestem bardzo zadowolony bardzo bardzo motor mam m43 jeszcze nie mialem strzalu w kolektor ani razu malo pali gaz i pb 95 sam ustawialem przeplywomierz klapkowy wymienilem lambde teraz pali 7.4l /100km wydaje mi sie ze niezle wazne w instalacji jest dobre skakibrowanie listwy gazowej ustawienie nachylenia czasow wtrysku nie zawsze optymalne jest to co program nam mowi czas przelaczania pojedynczego emulatora i temperatura przejscia z pb na lpg 40 stopni celsiusza to optymalna temperatura gazu i na instalacji sekwencji przedewszystkim brak niekontrolowanych strzalow w kolektor dbac trzeba tylko o olej filtry swiece raz na 100.000km wymiena kable mam od poczatku te same nie zmienialem ich nigdy koszt instalacji dosyc szybko sie wraca mi sie wrucil po 2 latach urzytkowania 6 razy bylem we francji pod tuluza to 2500km w jedna strone paliwo juz u nas kosztuje okolo5.5zl a gaz 2,62 to jest ruznica a po prawidlowej regulacji nie czuc ruznicy w mocy wiec poco dawac zerowac koncernom na naszych kieszeniach mam znajomego co montuje i serwisuje lpg jest bdb naprawde bdbjedynakk
-
BMW e36 1.8 93' problem z gazem
jesli ktos daje rady ze nie warto inwestowac w sekwencje to nie sluchajcie takich osob mam bmw e36 sedana 115psi z gazem kme diego3 i jestem bardzo zadowolony bardzo bardzo motor mam m43 jeszcze nie mialem strzalu w kolektor ani razu malo pali gaz i pb 95 sam ustawialem przeplywomierz klapkowy wymienilem lambde teraz pali 7.4l /100km wydaje mi sie ze niezle wazne w instalacji jest dobre skakibrowanie listwy gazowej ustawienie nachylenia czasow wtrysku nie zawsze optymalne jest to co program nam mowi czas przelaczania pojedynczego emulatora i temperatura przejscia z pb na lpg 40 stopni celsiusza to optymalna temperatura gazu i na instalacji sekwencji przedewszystkim brak niekontrolowanych strzalow w kolektor dbac trzeba tylko o olej filtry swiece raz na 100.000km wymiena kable mam od poczatku te same nie zmienialem ich nigdy koszt instalacji dosyc szybko sie wraca mi sie wrucil po 2 latach urzytkowania 6 razy bylem we francji pod tuluza to 2500km w jedna strone paliwo juz u nas kosztuje okolo5.5zl a gaz 2,62 to jest ruznica a po prawidlowej regulacji nie czuc ruznicy w mocy wiec poco dawac zerowac koncernom na naszych kieszeniach mam znajomego co montuje i serwisuje lpg jest bdb naprawde bdbj edynakk
-
BMW e36 1.8 93' problem z gazem
jesli ktos daje rady ze nie warto inwestowac w sekwencje to nie sluchajcie takich osob mam bmw e36 sedana 115psi z gazem kme diego3 i jestem bardzo zadowolony bardzo bardzo motor mam m43 jeszcze nie mialem strzalu w kolektor ani razu malo pali gaz i pb 95 sam ustawialem przeplywomierz klapkowy wymienilem lambde teraz pali 7.4l /100km wydaje mi sie ze niezle wazne w instalacji jest dobre skakibrowanie listwy gazowej ustawienie nachylenia czasow wtrysku nie zawsze optymalne jest to co program nam mowi czas przelaczania pojedynczego emulatora i temperatura przejscia z pb na lpg 40 stopni celsiusza to optymalna temperatura gazu i na instalacji sekwencji przedewszystkim brak niekontrolowanych strzalow w kolektor dbac trzeba tylko o olej filtry swiece raz na 100.000km wymiena kable mam od poczatku te same nie zmienialem ich nigdy koszt instalacji dosyc szybko sie wraca mi sie wrucil po 2 latach urzytkowania 6 razy bylem we francji pod tuluza to 2500km w jedna strone paliwo juz u nas kosztuje okolo5.5zl a gaz 2,62 to jest ruznica a po prawidlowej regulacji nie czuc ruznicy w mocy wiec poco dawac zerowac koncernom na naszych kieszeniach mam znajomego co montuje i serwisuje lpg jest bdb naprawde bdb
-
BMW E36 +LPG 1.6 czy 1.8 silnik?
ja mam 1,8l na gazie gaz diego g3 i nie nazekam moim zdaniem jest to silnik o wystarczajacej mocy w lpg do sprawnego poruszania sie z miejsca a do miejsca b po0lecam 1.8L
-
[E36] 316i gwaltowne skoki obrotow, dziwny objaw
czyli z tego co piszesz masz gaz moim zdaniem masz za niskie obroty na plg biegu jalowego z tego powodu takie skoki obrotow i przegladnij dolot jesli jest usun zasys lewego powioetrza
-
325 TDS wymiana łożysk w alternatorze
mam film o alternatorze valeo ale za duzy na wp
-
325 TDS wymiana łożysk w alternatorze
koncem miesiaca lub poczatkiem nastepnego kupie kamerke internetowa to na zywo moge pokazac ze wymiana lozysk w valeo jest naprawde banalnie prosta
-
[E36] M43 318i - objawy uszkodzonego przepływomierza?
jasne ze da sie podniesc obroty na lpg
-
e36 328i brak mocy
moim zdaniem do wymiany przeplywka
-
Spryskiwacze 318i
wymien wszystkie werze i wywal zaworki powrotne wstaw trujnik np od 125p jesli silnik pompy jest ok nie spaloiny tylko zaciety to z tej strony od dolu np kombinerkami rusz wirnik u mnie raz sie zaciol =mimo ze zakladalem nowy teraz chodzi non stop a i sprysk szyby jest mocny
-
[e36] 318is m44 jaka ISNTALACJA GAZOWA ??
stag a ja mam kme diego 3 i sobie chwale bardzo