Skocz do zawartości

jedynakk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedynakk

  1. jedynakk odpowiedział(a) na Hans.BMW temat w E36
    PRAWDOPODOBNIE DIZEL TO NIE OPLACALNE ALE 1/8 115KUCY I OWSZERM
  2. kasuje wczesniejsza wypowiedz po glebszym zaglebieniu sie w temat obstawiam padnieta przeplywke to samo mialem wymienilem przeplywke i sonde teraz mamn od 8 miesiecy spokuj :cool2:
  3. ja mam w tym miejscu od alarmu gdyby naprzyklad zamknac auto a pilota a puzniej otwozyc c klucza to zaczyna wyc i zeby go odpalic musze go ten alarm dezaktywowac takim przyciskiem
  4. ZAKLADAL BYM NORMALNY WYDECH JESLI NIE CHCESZ STRACIC DOWODU
  5. jedynakk odpowiedział(a) na Ericsson temat w E36
    KAZDY PODEJDZIE JESLI MOCOWANIE SPASUJE TYLKO KWESTJA PRZELOZENIA CZYM WIEKSZE TYM MNIEJ BEDZIE PALIŁ JA MAM OD ISA 3.35 CHYBA TAKIE PRZELOZENIE I MAM DRYGO OD AUTOMATU 4.45 NA CHANDEL ZA 150 ZLOCISZY STAN BDB INTERESOWALO MNIE TYLKO W NIM ZE W KOMPLECIE DOSTALEM STABILIZATOR KOMPLETNY A ON U MNIE TERAZ LEZY
  6. jedynakk odpowiedział(a) na raf30al temat w E36
    NIE JEST DOBRZE GDY KOLEGA Z KOLEGI SIE SMIEJE A NIE POMAGA I MU DOCINA ZACZYNA MNIE WKURW... TO FORUM I JEGO MODERATOZY I RESZTA KOLEGOW KTORZ TWIERDZA ZER ZNAJA ODPOWIEDZ NA KAZDE PYTANIE ZADANE NA TYM FORUM - NIE TEN GLUPI CO SILY SWOJE PRZECENIA TYLKO TEN CO NIE POTRAFI POMUC DRUGIEMU A W DODATKU Z NIEGO DRWI I SIE SMIEJE NIE LADNIE :nienie: :nienie: :nienie:
  7. ja bym napawal i wytoczyl taki gwint pruba nie szczelba i tak juz nasz zniszczony amor
  8. moze byc wszystko rdza na kontaktach wtyczek kabel przerwany pompa do kosza itp.
  9. wylacznik krancowy wymien w slupku co jest w zamku
  10. zrob sobie skeypa to ci pokaze na zywo co i jak szukaj mnie na tomek J
  11. sekwencja 4 generacji
  12. jesli ktos daje rady ze nie warto inwestowac w sekwencje to nie sluchajcie takich osob mam bmw e36 sedana 115psi z gazem kme diego3 i jestem bardzo zadowolony bardzo bardzo motor mam m43 jeszcze nie mialem strzalu w kolektor ani razu malo pali gaz i pb 95 sam ustawialem przeplywomierz klapkowy wymienilem lambde teraz pali 7.4l /100km wydaje mi sie ze niezle wazne w instalacji jest dobre skakibrowanie listwy gazowej ustawienie nachylenia czasow wtrysku nie zawsze optymalne jest to co program nam mowi czas przelaczania pojedynczego emulatora i temperatura przejscia z pb na lpg 40 stopni celsiusza to optymalna temperatura gazu i na instalacji sekwencji przedewszystkim brak niekontrolowanych strzalow w kolektor dbac trzeba tylko o olej filtry swiece raz na 100.000km wymiena kable mam od poczatku te same nie zmienialem ich nigdy koszt instalacji dosyc szybko sie wraca mi sie wrucil po 2 latach urzytkowania 6 razy bylem we francji pod tuluza to 2500km w jedna strone paliwo juz u nas kosztuje okolo5.5zl a gaz 2,62 to jest ruznica a po prawidlowej regulacji nie czuc ruznicy w mocy wiec poco dawac zerowac koncernom na naszych kieszeniach mam znajomego co montuje i serwisuje lpg jest bdb naprawde bdbjedynakk
  13. jesli ktos daje rady ze nie warto inwestowac w sekwencje to nie sluchajcie takich osob mam bmw e36 sedana 115psi z gazem kme diego3 i jestem bardzo zadowolony bardzo bardzo motor mam m43 jeszcze nie mialem strzalu w kolektor ani razu malo pali gaz i pb 95 sam ustawialem przeplywomierz klapkowy wymienilem lambde teraz pali 7.4l /100km wydaje mi sie ze niezle wazne w instalacji jest dobre skakibrowanie listwy gazowej ustawienie nachylenia czasow wtrysku nie zawsze optymalne jest to co program nam mowi czas przelaczania pojedynczego emulatora i temperatura przejscia z pb na lpg 40 stopni celsiusza to optymalna temperatura gazu i na instalacji sekwencji przedewszystkim brak niekontrolowanych strzalow w kolektor dbac trzeba tylko o olej filtry swiece raz na 100.000km wymiena kable mam od poczatku te same nie zmienialem ich nigdy koszt instalacji dosyc szybko sie wraca mi sie wrucil po 2 latach urzytkowania 6 razy bylem we francji pod tuluza to 2500km w jedna strone paliwo juz u nas kosztuje okolo5.5zl a gaz 2,62 to jest ruznica a po prawidlowej regulacji nie czuc ruznicy w mocy wiec poco dawac zerowac koncernom na naszych kieszeniach mam znajomego co montuje i serwisuje lpg jest bdb naprawde bdbjedynakk
  14. jesli ktos daje rady ze nie warto inwestowac w sekwencje to nie sluchajcie takich osob mam bmw e36 sedana 115psi z gazem kme diego3 i jestem bardzo zadowolony bardzo bardzo motor mam m43 jeszcze nie mialem strzalu w kolektor ani razu malo pali gaz i pb 95 sam ustawialem przeplywomierz klapkowy wymienilem lambde teraz pali 7.4l /100km wydaje mi sie ze niezle wazne w instalacji jest dobre skakibrowanie listwy gazowej ustawienie nachylenia czasow wtrysku nie zawsze optymalne jest to co program nam mowi czas przelaczania pojedynczego emulatora i temperatura przejscia z pb na lpg 40 stopni celsiusza to optymalna temperatura gazu i na instalacji sekwencji przedewszystkim brak niekontrolowanych strzalow w kolektor dbac trzeba tylko o olej filtry swiece raz na 100.000km wymiena kable mam od poczatku te same nie zmienialem ich nigdy koszt instalacji dosyc szybko sie wraca mi sie wrucil po 2 latach urzytkowania 6 razy bylem we francji pod tuluza to 2500km w jedna strone paliwo juz u nas kosztuje okolo5.5zl a gaz 2,62 to jest ruznica a po prawidlowej regulacji nie czuc ruznicy w mocy wiec poco dawac zerowac koncernom na naszych kieszeniach mam znajomego co montuje i serwisuje lpg jest bdb naprawde bdbj edynakk
  15. jesli ktos daje rady ze nie warto inwestowac w sekwencje to nie sluchajcie takich osob mam bmw e36 sedana 115psi z gazem kme diego3 i jestem bardzo zadowolony bardzo bardzo motor mam m43 jeszcze nie mialem strzalu w kolektor ani razu malo pali gaz i pb 95 sam ustawialem przeplywomierz klapkowy wymienilem lambde teraz pali 7.4l /100km wydaje mi sie ze niezle wazne w instalacji jest dobre skakibrowanie listwy gazowej ustawienie nachylenia czasow wtrysku nie zawsze optymalne jest to co program nam mowi czas przelaczania pojedynczego emulatora i temperatura przejscia z pb na lpg 40 stopni celsiusza to optymalna temperatura gazu i na instalacji sekwencji przedewszystkim brak niekontrolowanych strzalow w kolektor dbac trzeba tylko o olej filtry swiece raz na 100.000km wymiena kable mam od poczatku te same nie zmienialem ich nigdy koszt instalacji dosyc szybko sie wraca mi sie wrucil po 2 latach urzytkowania 6 razy bylem we francji pod tuluza to 2500km w jedna strone paliwo juz u nas kosztuje okolo5.5zl a gaz 2,62 to jest ruznica a po prawidlowej regulacji nie czuc ruznicy w mocy wiec poco dawac zerowac koncernom na naszych kieszeniach mam znajomego co montuje i serwisuje lpg jest bdb naprawde bdb
  16. jedynakk odpowiedział(a) na Issar temat w E36
    ja mam 1,8l na gazie gaz diego g3 i nie nazekam moim zdaniem jest to silnik o wystarczajacej mocy w lpg do sprawnego poruszania sie z miejsca a do miejsca b po0lecam 1.8L
  17. czyli z tego co piszesz masz gaz moim zdaniem masz za niskie obroty na plg biegu jalowego z tego powodu takie skoki obrotow i przegladnij dolot jesli jest usun zasys lewego powioetrza
  18. mam film o alternatorze valeo ale za duzy na wp
  19. koncem miesiaca lub poczatkiem nastepnego kupie kamerke internetowa to na zywo moge pokazac ze wymiana lozysk w valeo jest naprawde banalnie prosta
  20. jasne ze da sie podniesc obroty na lpg
  21. jedynakk odpowiedział(a) na 01mlody temat w E36
    moim zdaniem do wymiany przeplywka
  22. jedynakk odpowiedział(a) na joski temat w E36
    wymien wszystkie werze i wywal zaworki powrotne wstaw trujnik np od 125p jesli silnik pompy jest ok nie spaloiny tylko zaciety to z tej strony od dolu np kombinerkami rusz wirnik u mnie raz sie zaciol =mimo ze zakladalem nowy teraz chodzi non stop a i sprysk szyby jest mocny
  23. stag a ja mam kme diego 3 i sobie chwale bardzo

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.