Problem rozwiązany wszystkiemu winien był termostat parownik się nie nagrzewał bo nie było obiegu , płyn uciekał nadmiarem. Wnioski wymieniony termostat + odpowietrzenie układu :) :D
Witam . Mam problem po odkręceniu zbiorniczka z płynem chłodniczym jest pusto, ogrzewanie nie daje ciepłego powietrza. Mam sekwencje i nawet jeżeli mam wysoką temperaturę silnika , która wychodzi do 3 kreski gaz nie załapuje . Pomóżcie ....
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.