Treść opublikowana przez anjinsan
-
Youngtimery z ogłoszeń
:8)
-
Youngtimery z ogłoszeń
Zerknijcie :!: BMW 635 CSi 88'
-
caly czas cos piszczy jak jade
Pisałeś naczczo :?: :lol: :lol: :lol:
-
Youngtimery z ogłoszeń
Bo nikt nie chce nic oddać, wszyscy chcieliby tylko sprzedać :wink:
-
320 24v CZY JEST CHOĆ JEDNE AUTO KTÓRE NIE STRZELA NA LPGIIG
wow :shock:
-
orginalny alarm BMW
Popieram :idea: Stare systemy się zużywają co powoduje zżeranie prądu podczas postoju.
-
Co kradnie prąd
Stawiam na któryś przekaźnik...np włączania elektrycznych szyb przy otwartych drzwiach :roll: Sprawdź po dłuższym postoju, który z przekaźników jest ciepły.
-
Powyrzej 120km/h nie działa...
Włącza się kontrolka z literką "A" i pracuje wówczas 3 bieg i wsteczny.
-
Youngtimery z ogłoszeń
Myślę, że znajdzie się amator :idea:
-
trzy pokolenia siódemki...
Prawo czasu :idea: :wink:
-
trzy pokolenia siódemki...
Dla mnie klasykiem jest E23 :idea:
-
Youngtimery z ogłoszeń
Warta jest tyle, ile ktoś jest w stanie zapłacić. Trudno powiedzieć ile warty jest youngtimer :roll:
- xxx
-
Bardzo szybko sie grzeje (rozwiązanie)
Nie jest to 100% wyznacznikiem wydmuchanej uszczelki bądź pękniętej głowicy. Wszystko zależy co i w którym miejscu... Dobrze odpowietrzyłeś układ chłodzenia :?:
-
xxx
Z tego co wiem to E23 kombi przerabiane było przez firmę ALPINA... Tylko nie mogę teraz tego znaleźć :roll: http://www.bmw-e23-club.de/img/memb/nstein/gws1g.jpg http://www.bmw-e23-club.de/img/memb/nstein/gws2g.jpg
-
Obroty a czujnik przepustnicy.
Rzeczywiście być może kończy się sonda.
-
Mikser gazu systemu BLOS
Generalnie są to opinie właścicieli aut które naprawiam. Nie narzekają na gorsze osiągi, tylko na podwyższone spalanie i dziury. Jeśli zajmujesz się tym zawodowo, poproszę namikar do Ciebie na prv.
-
Mikser gazu systemu BLOS
Tylko nie pisz proszę, że 3.5l zagazowana z blosem jeździ ja 3.5 bez gazu :lol: A jesli tak, to udowodnij :idea:
-
320 24v CZY JEST CHOĆ JEDNE AUTO KTÓRE NIE STRZELA NA LPGIIG
Na pewno się znajdą takie osoby, lecz Im też kiedyś strzeli...
-
Mikser gazu systemu BLOS
Blos sprawdza się tylko w małych pojemnościach maxymalnie do 2.5l oraz w ETA'ch...
-
caly czas cos piszczy jak jade
Najczęściej są to osłony tarcz hamulcowych.
-
Powyrzej 120km/h nie działa...
Czy skrzynia biegów przełącza się w tryb awaryjny :?: I czy wymontowałeś instalację gazową, bo to ona jest częstą przyczyną nie działania ekonomizera, przez nieumiejetność gazownika, niektórym ręce bym poobcinał...
-
Silnik krokowy
Wrzucić na noc do benzynki. Po wyczyszczeniu przesmaruj smarem w aerozolu i po robocie :idea:
-
Szpera w E23
Dobrze, że nie wykorzystywałeś w pełni mozliwości szpery, bo wymiana na prawidłowy olej na nic by się zdała :mrgreen: Wracając do tematu; jesli jest możliwość założenia szpery :?: Zakładać :idea:
-
Czy ktoś jeszcze kupuje BMW e23?
Udało się sprzedać :?: