Treść opublikowana przez anjinsan
-
Youngtimery z ogłoszeń
Koplega Cossi życzy sobie 6000 pln. Oglądałem autko i uważam, że warte tych pieniędzy. Bardzo przyzwoite E12 z mocnym motorem :idea:
-
PILNE POMOCY Problem z odpaleniem goracego silnika 520i
Czujnik położenia wału :roll:
-
Czy kolumna kierownicza od e30 pasuje do e28
Nie ma zamienników :cry:
-
PILNE POMOCY Problem z odpaleniem goracego silnika 520i
Pompa też może być :idea:
-
Czy kolumna kierownicza od e30 pasuje do e28
W ASO 270pln
-
PILNE POMOCY Problem z odpaleniem goracego silnika 520i
Sprawdzałes ile prądu zabiera rozrusznik :?: Być może jak się nagrzeje zabiera prąd potrzebny do rozruchu :arrow:
-
warszawskie szóstki trzy :)
Szacuneczek :!: Chłopaki :8)
-
Jaki Akumulator do 528i?
Zgodnie z instrukcją 12V 55Ah, ale jak zainstalujesz 60 czy 70Ah to nic się nie stanie.
-
Youngtimery z ogłoszeń
Youngtimer godny uwagi :idea: BMW 728iA '85
-
Nie pali na wszystkich cylindrach
Przyczyną może być nadpalony któryś z zaworów lub ciasny luz zaworowy.
-
zachowuje sie dziwnie...
Zmień pasek klinowy napędzający alternator :idea:
-
Youngtimery z ogłoszeń
Auto godne uwagi :idea:
-
problem z automatem 4hp22
Generalnie na zimnym oleju tak się dzieje. Być może trzebaby podregulować linkę.
-
jurid czy ate???
Polecam ZIMERMANN'y, które bardzo dobrze współpracują z klockami FERODO.
-
problem z automatem 4hp22
Mały stan oleju lub kończy sie pompa w skrzyni.
-
elektryka i ogrzewanie
Poradziłeś sobie ze wszystkim :?:
-
Youngtimery z ogłoszeń
W papierach - wbity silnik 1,8 litra....rozwiercony do 3.2 litra... bez komentarza :idea:
-
dużo pali, ekonomizer chyba źle działa...
Dzieki :roll:
-
dużo pali, ekonomizer chyba źle działa...
Jesli zbiera Ci sie benzyna, to masz walniętą mebranę w regulatorze ciśnienia paliwa, dlatego duzo pali i w kręca sie dopiero powyżej 4500 obrotów :roll:
-
ciężko pali :////
Zmień mechanika :idea:
-
peknieta glowica m20b20
Odrazdam spawanie :idea: Poszukaj innej głowicy...
-
SWAP z M10 na M40 - czego się spodziewać?
Zmiana instalacji :idea:
-
ktory z tych dwoch modeli wybrac??
SONY CDX-M9900
-
rorusznik psuje się...
Pasuje, trzeba tylko wsuwkę przerobić na oczko.
-
Youngtimery z ogłoszeń
A jam wszędzie, nawet pod włosami :mrgreen: