Treść opublikowana przez anjinsan
-
[E32] - Obroty silnika, ich wielka tajemnica...
Nieszczelny układ podciśnieniowy albo blokuje się przepływomierz.
-
Mały problem z II biegiem w Coupe.Doradźcie coś!!!!!!!!!
Zużyty wybierak lub kończy się synchronizator. Pozdro :8)
-
czy to sprzeglo czy skrzynia BMW e36
Na 99% wysprzęglik.
-
BłAGAM P O M O C Y !!!!!!!
Nieumiejętnie zrobiłeś tę operację. W najlepszym wypadku przypadkowo odciąłeś masę zegarów a w najgorszym spaliłeś płytę główną zegarów. Intuicyjnie musisz posprawdzać wszystko od A-Z.
-
silnik w 520 93r cos nie tak
Prawdopodobnie uszkodziła się sonda lamda. Pozdro :8)
-
2000cm3 czy 2500cm3 benzyna
Więcej dynamiki i oszczędności da Ci motor 2.5 a najlepiej 2.8 Pozdro :8)
-
problemy z hamulcami i hamowaniem w 730 e32
Akumulator ciśnienia tak zwana gruszka jest wspomaganiem hamulca i bardzo łatwo jest zdiagnozować czy jest sprawna. Jesli przy gwałtownym naciśnięciu pedału hamulca nie ma hamowania i zaświeci się kontrolka płynu hamulcowego, to gruszka do wymiany. Twój opis wskazuje na niesprawność pompy... :mrgreen:
-
przy ilu zalacza sie turbina w 524td
Nie wiemy jak autor postu to oczuwa, poza tym może turbina Mu się kończy :?:
-
Wskaźnik paliwa
Masz uszkodzony zegar.
-
Wzmocnione zawieszenie przednie do E32
Zainwewstuj w oryginały a wystarczy na 100000 km - sprawdzone
-
Pomocy! Jak odkręcić kopułkę w silniku M30
Zwróć też uwagę na palec :idea:
-
problemy z hamulcami i hamowaniem w 730 e32
Pompa hamulcowa do wymiany lub regeneracji...
-
Trzeba długo kręcic rozrusznikiem jeśli auto nie stało długo
Puchną tulejki rozrusznika i brakuje prądu na zapłon, podjedź do elektryka niech zmierzy pobór prądu podczas rozruchu.
-
Małe ciśnienie na 6 garze - powazna sprawa ?
Sprytny mechanik będzie wstanie zdiagnozować co motorowi dolega. Jesli myślisz o wymianie motoru, to mimo wszystko remont jest bardziej opłacalny. Kupisz motor za 2k do tego przekładka i wyjdzie Cię tyle co remont, po którym będziesz wiedział co masz :idea:
-
przy ilu zalacza sie turbina w 524td
Sprzęgło w turbinie załącza się przy 1500 O/min, lecz jej efekty czuć dobiero przy ponad 2000 O/min. Pozdro :!:
-
Słabsze STATY silnika
Hmm... Nie wiem o co chodzi :?: Tyle zachodu, a koni fabrycznych nadal brak :shock: Sprawdziłeś czy przepływomierz masz sprawny :?: Mój vanos 2.5 po wymianie przepływomierza, zchipowaniu i wkładu filtra sportowego na hamowni wykazało 203 KM. A oryginalny przebieg, to 320000 km.
-
łożysko w podporze wału
Prawdopodobnie małaś kiedyś zmieniony wał i dlatego takie chocki-klocki. Nawiasem mówiąc; sprytny mechanik uporałby się z tym dawno...
-
Bardzo Proszę O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spiralowy węzyk powoduje nie dostawanie się do pompy paliwa powietrza. A to o czym piszesz, to najprawdopodobniej wina zaworka zwrotnego który znajduje się w obudowie filtra paliwa. Pozdro :!:
-
Problem z zawieszeniem
Poduchy tylnej belki, poluzowana przekładnia kierownicza lub zużyty krzyżak gumowo-metalowy kolumny kierowniczej.
-
za duza kompresja? e34
Kompresja wytępuje w komorze spalania a Tobie zapewne chodzi o ciśnienie w układzie chłodzenia. Jest to 1,2 bara odpowiedzialny jest za to korek zbiorniczka wyrównawczego. Jesli nie ubywa płynu i auto się nie grzeje, to nie masz się czym martwić. Węże muszą być dość twarte, bo w przeciwnym przypadku obieg i chłodzenie nie będzie w pełni wydajne. Bmw posiada system wymuszonego chłodzenia, tak musi być i już :idea:
-
trzeszczenie wspomagania
Cuda w kościele a nie w beemce :idea:
-
PILNE POMOCY Problem z odpaleniem goracego silnika 520i
Przekaźniki sprawdzone :?: Zwłaszcza od pompy paliwowej i sterownika :?:
-
CO MAM ZROBIC Z MOIM E28 PO WYPADKU :( ?
Jakby co :?: Przygarnę rekina :wink:
-
problem z biegami
Wysprzęglik się skończył, albo pękł przewodzik zbiorniczek-wysprzęglik.
-
Youngtimery z ogłoszeń
Teraz cena 4000pln.