Witam, jestem nowym użytkownikiem samochodu 525e z 85 roku. :dance: Na samym początku byłem zmuszony do wymiany silnika :cry2: i z tego właśnie wyniknął mój problem. Nie mogę go odpalić, nie posiada iskry. Chciałbym dodać iż nowy silnik kupiłem goły, ale nie działający. Sprzedający tłumaczył mi, że tak się stało po wyjęciu klimatyzacji. Cały osprzęt był ode mnie, także zastanawiam się, czy będę go w stanie uruchomić, oraz na co mam ewentualnie zwracać uwagę próbując go uruchomić. :reading: