Treść opublikowana przez anjinsan
-
problem z szybami i centralnym
Styki przekaźnikiów w module komfort do wymiany. Jakby co zapraszam do mnie.
-
Stuki w silniku
Zacząłbym od wymiany oleju.
-
pytanie dotyczące samoregulatorów
Wystarczy zdemontowac wałki rozrzadu.
-
rozrusznik
Należy odłączyć akumulator, następnie przewody od rozrusznika, później odkręcić dwie śruby mocujące rozrusznik i poza wodach. Najgorzej jest ze śrubą tą przy bloku silnika, wystarczą sprytne paluszki :mrgreen:
-
15.03 - Naprawa przepływomierza
Takim to sposobem popsułeś przepływomierz 002, który jest rarytasem, kiedy to mozna bez problemu zregenerować przepływomierz, który zniszczyła instalacja LPG.
-
reperaturki
Mam dostęp do reperaturek. W poniedziałek dam Ci znać co i jak, ok :?:
-
Czy to pompa paliwa??? proszę o pomoc...
Skąd Twoje zdziwienie :?: Rano odpalasz na gazie :?:
-
95 zamiast 98
Co Ty opowiadasz :shock: Takie rzeczy to tylko w zasilaniu gaźnikiem i L-jetronic'em. Śmiało lej pb95
-
Osuszacz klimatyzacji - jakie objawy?
To, że się wszystko załącza nie oznacza, że jest ok. Trzeba sprawdzić ciśnienie w układzie.
-
przewody
Przewody janmor są rozbieralne. Wystarczy odkręcić końcówke włozyć czujni, wkręcić końcówke i po zawodach :idea:
- SZARPIE?
-
gwizd w silniku po zmiane pomy wspomagania
Czemu wymieniałeś pompę :?: Widać zamienił stryjek siekierkę na kijek.
-
Szarpanie powyżej 3tyś obr w mojej becie 525tds
Pompa paliwa sama sie odpowietrza. Nie został czasem uszkodzony zawór w podporze filtra paliwa :?:
-
Problemy z centralnym
Sprawdź centralke zamka centralnego.
-
witam pomocy zapowietrzony układ chłodzenia
Wszystko wiem i rozumiem, chodzi mi o to, że bez zdjęcia głowicy i jej sprawdzenia nie można stwierdzić czy to wina uszczelki czy pękniętej głowicy.
-
Mocne udeżenie (szarpnięcie) przy ruszaniu - 530dA
Tuleje pływające tylnych wahaczy sprawdzałeś :?:
-
Wyciek płynu ATF ze skrzyni
Nie z jednego pieca chleb jadłem, więc wyluzujcie Panowie z tą oryginalnością :idea: Ten sam olej do ASB ZF dla forda, MB, opla czy BMW jest tylko pod inna nazwą i w innym opakowaniu, od oryginalność :wink: To samo jest z olejem do szper-dyfer i nivo.
-
Remont skrzyni w niemczech
Olej i filtr wymieniałes :?: Sterownik ASb był testowany :?:
-
witam pomocy zapowietrzony układ chłodzenia
Diagnoza bez zdjęcia głowicy i sprawdzenia jej szczelności :?: :shock:
-
Wyciek płynu ATF ze skrzyni
VALVOLINE MERCON, tylko dowiedz się czy nie masz czasem zielonego oleju, jesli tak, to też VALVO taki ma tylko nie wiem jak sie nazywa, ale ale zawsze możesz napisać do nich i się dowiedzieć [email protected]
-
Troche to dziwne...
Krzyżak wymienia się przespawując na precyzyjnym przyżądem. www.walcar.pl
-
Mocne udeżenie (szarpnięcie) przy ruszaniu - 530dA
Tuleje gumowo-metalowe tylnej belki
- Jaki silnik do BMW E39
-
Wyciek płynu ATF ze skrzyni
Aleś wymyślił :roll: Wymienia się co 160000 km lub raz na 10 lat i np VALVOLINE ma taki olej w sprzedazy i nie 100pln za litr. Wielokrotnie wymieniałem i reklamacji nie ma :idea:
-
Jaką firmę klocków??
Zależy jakiej firmy masz tarcze hamulcowe :?: Jeśli ATE to śmiało ATE, TEXTAR, JURID lub FERRODO. Jeśli ZIMERMANN to TEXTAR, FERRODO lub H&R, jeśli polskie MIKODA to FERRODO lub H&R. Jesli nie wiesz jakie to kup FERRODO. A wszystko znajdziesz tu; www.carix.pl