Treść opublikowana przez czestek1
-
spryskiwacz podgrzewany !!
Po co podgrzewanie wkladki zamka skoro otwieranie i zamykanie nastepuje za pomoca zdalnegosterowania w kluczyku ( pilocie)
-
Problem ze skórzaną tapicerką :(
Jak poszedł szew czyli nitka pekła to trzeba jakos albo zszyc ablo na jakis czas złapac ta stara nic i ja zawiazac aby sie nie pruło mocniej. a co do popekania skory to juz nie da tu nic kremik , wiem , ze tam gdzie zajmuja sie tapicerstwem maja specjalne srodki , ktorymi pokrywaja popekana skore i wcierajac-polerujac doprowadzaja do przyzwoitego stanu .
-
po resecie mułowaty
To dziwne bo skoro przed reset |DME było - subiektywnie dobrze a teraz jest źle, to chyba miales juz wadliwa przeplywke wtedy, bo przez zdjecie klem nie psuje sie od tak sobie takie urządzenie.
-
Klimatronik - Tryb Auto
Rozwijajac wypowiedz piotra i kolegi wyzej klimatronik na AUTO utrzymuje nadana jemu temperature, bez dmuchania zbednego goracym powietrzem w twarz czy w nogi ( tak samo jesli chłodzi wnetrze) cyrkuluje powietrzem w sposób łagodny dla pasazera- w momecie podnoszenia czy szybszego chlodzenia nawiew podnosi obroty przez co dazy do szubszego utrzymania ustalonej temp. a potem po jej osiagniecia , zwalnia obrotyb i ja tylko podtrzymuje. a Opcje nawiewu na tułw , szybe i nogi wyłącza tryb auto i dmucha na nie ( tak jak przekrecenie kulka na tem w czerwonym polu i wlaczenie kulka dmuchawy na np. 3 )
-
Przednie łożysko do wymiany, czy warto z allegro ?
Przy zakupie jakichkolwiek czesci do samochodu czy gdzies indziej nie mozna zawsze stwierdzac, ze cos drogiego jest NAJLEPSZE, trzeba zachowac zdrowy rozsadek , najlepiej sprawdzic kto produkuje dana czesc. Sa czesci wymienne w serwisie -ORGINALNE powiedzmy Ruville sachs powkladane w pudelka Czy to BMw czy VW . a kosztuje duzo wiecej od tych samych identycznych zakupionych w sklepie czy na allegro. Ja tam mowie, zeby w zakupach kierowac sie tym Kto jest producentem, bo czesto przeplacamy za opakowanie. Przyklad. porownanie zarówek w ostatnim MOTR czy A/Ś wygrały Bosch-e za 21 zł( w kartonie) a za nimi Philips nightguide za 6zł i kolejno Osramy za 5zł. przed Unitec na 15 miejscu i cena zakupu 28zł.
-
szyberdach
wielkie dzieki Bogu za szyberdach? a moze za cos innego? wykasuj ten post
-
wkład lusterka
To odpowiedzi nie otrzymasz.....za to, ze nie zaznaczasz odpowiednio modelu :evil:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Zaczęło wiać nuda i rutyna w tym temacie i dlatego wstawiacie jakieś śmieci na kołach pt. Tico? Proszę przeczytać tytuł.
-
Uszkodzona klamka tylnych drzwi ;/ ?
musisz zdjac listwe ochronna- ozdobna jest na wcisk , wiec albo silne palce albo cos do podwarzenia , abys tylko nie skaleczyl boczka. sa tam sruby, sa tez cyhba w raczce( od spodu) jesli masz reczne szyby to musisz tez odkrecic raczke( zdjac zaslepke i jest tam sruba) reszta jest na zatrzaski- odciagasz boczek od blaczy i ciagniesz z rozsadkiem.
-
E53 3.0d - zrobiłem z niego hybrydę :)
Jak dla mnie te wartosci dla Diesla sa niczym wyrwane z 3trójki......
-
Problem ze stacyjką.
Sprawdz bezpieczniki nr. 14 i nr. 67 pozniej mozesz dalej szukac problemu przy stacyjce ( bo po wyjeciu tych bezpiecnzikow sluchac wyraznie jak przekaznik podaje napiecie na stacyjke - w celu zapłonu lub tez nie)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jak zauwayliscie jest orginalny o te oto gacie po tacie, pantefixy czy jak je tam zwą sa rozne.
-
E53 3.0d - zrobiłem z niego hybrydę :)
musisz pomyslec , zarwac kilka nocek i troche włosow z głowy wyrwac a nóż uda ci sie zrobic z x3 ( oczywiscie nie x3 tylko X5) perpetum-mobile :wink:
-
[E46] Radio kasetowe odtwarzajace MP3
Ja dzisiaj zmodernizowałem system, przy okazji innegoi zabiegu zwiazanego z demontażem panelu srodkowego i teraz przewod od tejze kasety mam w zasuwanym schowku na tunelu srodkowym- takwiec mp3 nie bedzie kłuło w oczy złodzieja jesli szybko bede musial wyskoczyc z auta.
-
padł rozrząd na moich oczach...
Trabi sie w koło Macieja , ze PASEK do wymiany CO 40 tys km bez dyskusji, przepraszam Cie ale skoro z czysta premedytacja mowisz o 80 tys to "Masz babo placek" No ale dobrze, ze sobie poradziłes i wszystko jest OK.
-
Płyn do chłodnicy
3 E46 2.0I :shock: :shock: :shock: :shock: to juz nie Diesel :?: Podtrzymuje swoja wypowiedz w temacie pekajacej lampy.
-
Stukanie (gdzies?) co to może być?
A to normalka, z tego co pamietam to jakis elektrozawor albo stycznik( chyba od nagrzewnicy) , nie martw sie bo to normalka w e36
-
7 w COUPE !!??
i jeszcze felunie wkleił..........
-
Zawiodłem się na Bmw!! Co się dzieje z tą E46
to mozesz zyc z tym przekonaniem w wielkiej nieswiadomosci. Otoz w Szczecinie jest tak, ze ( Informacje od osoby zajmujacej sie sprawdzaniem i ontrolami jakosci paliwa na stacjach paliw- z bezposredniej reki) W Szczecinie najlepsze jakosciowo paliwo jest na stacji przy Carefour-ich sieciowa stacja, paliwo tansze o jakies 10 gr od BP , Schell, Orlen, na kolejnym miejscu jest Neste paliwo rowniez tansze , potem sa wszystkie potezne bogate koncerny przereklamownae w TV , na samym koncu z najgorszym syfem sa Jakies Bobryk, Szejki i inne. Tak wiec wysoka cena nie niesie za soba najlepszej jakosci.
-
Co to za kontrolka
czujnik jest montowany w klocku a to jest kontrolka informujaca o tym, ze klocki nalezy wymienic( aby kontrolka przstala sweici nalezy wyniemic tez nowy czyjnik- ktory w tym wypadku zostal przetarty przez co swieci sie na desce kontrolka) a jesli nie mamy czujnika bo bedzie w sklepie za tydzien to po wyminie klockow mozna zwatowac stary i potem wlozyc nowy. Wszystko w ZRob To sam.
-
Szwedzi nie dają się robic w bambuko jak Inni
Szwedasy raczej jak rodowite niemczury i inni z bardziej cywilizowanych gospodarczo krajow na cofanie licznika przed przegladaem to "......" inaczej wydalaja przetrawiony pokarm.
-
Usuwanie oznaczeń z tyłu auta.
:search: było minęło.........suszarka , nagrzewanie ( temp. zmiekczcza uplastycznia klej) i zreczne palce. Inny sposob to ciecie zyłką - jesli wiesz co mam namysli .
-
silniczek krokowy 1.8 M40
Belgus a czy nie jest tak, ze: na biegu jałowym silnik krokowy reguluje wielkosc szczeliny poprzez swoje wychylenie kowadelka-przeslony toru powietrza. podczas otwierania przepustnicy silnik krokowy zwieksza wielkosc szczeliny- automatycznie poprzez z wiekszenie napiecia z TPSa A kiedy silnik nie pracuje kowadelko spoczywa w pozycji ZERO-oparte na srubie regulacyjnej.
-
wskaznik paliwa
A znasz zblizona wartosc paliwa w zbiorniku? zgadza sie ona ze wskazaniami ? U mnie tak sie zdarzało w e36 jak zatankowalem do pelna to przez noc jakby z 6 litrow ubywało ( po wskazniku ilosci paliwa) Moze masz zapowietrzony zbiornik, lub cos z czujnikiem poziomu paliwa.
-
E53 3.0d - zrobiłem z niego hybrydę :)
Juz dawno trabia , ze oplacalnosc produkcji i budowy hybryd jest rozbierzna z cała ta idea. Nowoczesny silnik diesla spala niewiele wiecej co hybrydy i maja lepsze osiagi. Tak wiec lepiej sie skupic nad jeszcze lepszym dopracowniem silnika diesla a hubryde sobie darowac