Treść opublikowana przez czestek1
-
Szwedzi nie dają się robic w bambuko jak Inni
Idac Twoim tropem takie auto jest troche drozsze - poniewaz porownujac koszty poniesione przy jego zakupie , jak i stan tech na tle innych ogłaszanych odstraszaja i nie sprzedaja sie. Bo zawsze ktos moze kupic taniej i w dodatku lepszy -chyba wiesz o czym mowie. Stwierdzam, ze chyba trzeba isc z pradem, kupic złom, napierac nim po wyrwach , torach brukach jak czołgiem , nie naprawiac , bo szkoda kasy a ten szrot i tak sie sprzeda szybciej bo cena niska- OKAZJA, niz ten zadbany z cena wyzsza choc zasluzenie .
-
Szwedzi nie dają się robic w bambuko jak Inni
Nie mozna wszystkich wkladac do jednego wora, chociaz nie wiem jak na to spojzec. Auta niezarejestrowane sa na 100% w sprowadzone na zarobek, inna sprawa jest z autami sprowadzonymi , ktore sa juz zarejestrowane jakis czas ( np. rok) w PL , co nie oznacza, ze nie bylo przyprowadzone przec cwaniaka , ktory podkrecil je i opchnał dalej. Ja tam nie wierze nawet sobie , wiec co do wiary odnosnie aut ktorych nie znam pochodzenia od mometu kupna w D , chybanie musze musze konczyc. Cuda sie zdarzaja , jak śnieg w Afryce , ale badzmy realistami.
-
Odłaczenie akumulatora-skutki
Pomysl, akumulator to element wymienny, nawet w instrukcji jest napsiane jak wymieniac go i nie wspominaja o zadnych bledach powodowanych brakiem zasilania. Sadze , ze jak wylaczysz odbiorniki w aucie , silnik bedzie zdaszony stacyjka tez wylaczona tomozesz spokojnie zdjac klem.
-
Odłaczenie akumulatora-skutki
A jak wyjmujesz baterie z telefonu to potem Ci przestaje działac telefon, i musisz go do serwisu zanosic? Elektronika jest w aucie ale bzdura byloby kiedy mechanik, podczas napraw wyjmujac akumulator spowodował "usterki " wplywajace na pozniejsze dizałenie auta. Uwazam , ze niemcy nie sa tak "małorozumni"
-
Szwedzi nie dają się robic w bambuko jak Inni
Pomysl swietny, tylko ten system musiałby byc zmodernizowany na VIN co do aut sprowadzanych z niemiec ( numery sa zupelnie inne po wymeldowaniu auta)
-
[E46] Radio kasetowe odtwarzajace MP3
Jesli zrobiles tak jak ja opisalem-chodzi mi konkretnie o zasloniecie kieszeni kasety, i wyprowadziles kabel przez srodek radia na zawnatrz to juz Twoja inicjatywa gdzie go pod listawami wyprowadzisz. U mnie wychodzi przy kierownicy i moge pod nia spokojnie MP3 z kablem zamykac w schowku na rekawiczki- ale dla wiekszej uzytecznosci spoczywa na pulce pod klimatronikiem.
-
316i Wtyczka pompy paliwa e46 lift -przewody co do czego
Rozumiem jonny , ze mowisz o grubych przewodach?! ma to sens . Cienkie sa zasilaniem czujnikow wiec napiecie jest ciagle. a grube podaja napiecie w momecie "checi zapłony silnika" a jesli on nie dochodzi do skutku-czyli zapalenia motoru nie nastepuje a kluczyk pozostaje w pozycji 2 - napiecie na grubych przewodach zasilających zanika.
-
316i Wtyczka pompy paliwa e46 lift -przewody co do czego
po przekreceniu kluczyka w pozycje 2 napiecie jest na cienkich przewodach czyli czujnikach poziomu paliwa( dlatego silnik odpala i pracuje w momecie wyjecia wtyku lewego bo to tylko czujnik ). Na grubych zas- czyli zasilajacych pompe paliwową nie ma nic- czyzby napięcie pojawiało sie tam w momecie rozruchu silnika?( od chwili krecenia rozrusznika)
-
316i Wtyczka pompy paliwa e46 lift -przewody co do czego
mozesz mi to wytlumaczyc jak krowie na rowie? I do czego sa dodatwkowe 2 piny z grubymi przewodami na kostce z prawej strony.
-
316i Wtyczka pompy paliwa e46 lift -przewody co do czego
Po zdjeciu kanapy, ukazuja sie dwa zamaskowane pola, po prawej stronie jest na pompie wtyk z 4 pinami , 2 kable grube biały i brazowy i 2 cienkie czarny w baile centki i brazowy w biale cetki. Po lewej stronie jest wtyczka na pompie tylko 2 pinowa i ma 2 cienkie kable jak w tej z prawej. O co tu chodzi? Sa dwie pompy? Sa polaczone przewodem paliwowym i raczej paliwo idzie do silnika od pompy lewej( z kostka 2 pinowa) Czy paliwo jest przetlaczane z prawej komory do lewej w celu wyrownania poziomu? czemu silnik nie pracuje kiedy wyjmie sie prawa wtyczke 4 pinowa a chodzi kiedy wyjme ta z lewej 2 pionwa? Napiecie jest okolo 11.5V na pinach od cienkich kabli po lewej i prawej . Wiec po co sa te dwa grube przeowdy po prawej stronie? :?:
-
Stuki w drzwiach
Jakbys nie był leń co to od niego coś czuc to bys znalazl , ze w e46 ( i nie tylko) przyczyna dziwnych dzwiekow w drzwiach przednich sa uszczelki. Co bys nie mial za wygodnie poszukaj :search: czym mozna to na jakis czas wyeliminowac.
-
termostat
Mialem 92rok 316 M40 kupilem termostat bez obudowy, za kwote jakies 35zł. działa bez zadnych zgrzytów.Wkladalo sie go w obudowe-kolanko czy taka L zwal jak zwal fajka. podpieram sie tym schematem dla 318i z 92 rokuz manualem http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CA31&mospid=47436&hg=11&fg=35
-
[E46] Radio kasetowe odtwarzajace MP3
Jakos muzyki jest do zaakceptowania, lepsza niz jakosc muzyki zczytywana przez glowice bezposrednio z kasety magnetycznej. Dzwiek zapisany na kasecie niesie za soba juz jakies szumy i inne zaklucenia a tak glowica odbiera bezposrednio czysty sygnal cyfrowy powiekszony o zaklucenia wylacznie powstale na glowicy. Brzmi to lepiej niz dzwiek z radia
-
gdzie przekaznik pompy paliwa?
dzieki za jasna i konketna odpowiedz. :cool2:
-
[e46] "sam naprawiam"
bolo ja to potrzebuje teraz , juz natychmiast na wczoraj a nie na za 10 dni
-
316 nie pali z rana kreci a nie łapie
moze pompka nie podawac paliwa na listwe.
-
gdzie przekaznik pompy paliwa?
Czy istnieje opcja wyjecia szuflady-kieszeni z bezpiecznikami zanajdujacej sie w schowku bez jego demontarzu? ( potrzebuje uzyskac dostep do tylnej scianki z bezpiecznikami)
-
[e46] "sam naprawiam"
HA HA HA.... rozumiem, ze zartujesz. Chodzi o wersje do sciagniecia np. w PDF dokladnie chodzi mi o schematy elektryczne z opisem bezpiecznikow w jezyku polskim
-
[e46] "sam naprawiam"
Dora, tak wiec macie "Sam naprawiam e46" w jezyku polskim czy nie? bo potrzebuje na wczoraj.
-
Pękająca lampa
piotr23_24 jestes dorosłym facetem ale tak konkretny jak nasi politycy w zapewnieniach. Wez daj w koncu KONKRETY, udowodnij mi , nam wszystkim, rozwiej wszelkie watpliwosci , wszelkie osmieszajace Cie wypowiedzi a jak nie to zakonczmy ta gechenne z udziałem Twojej osoby. Ja pozdrawiam Cie serdecznie , ale nie ejstes zadnym autorytetem chocby do anonimowej rozmowy z Toba na forum o Twoich samochodach i trapiacymi je problemami.
-
Sygnalizacja dźwiękowa ZAM./OTW auta z kluczyka E46 lift
Greg38 przepraszam Cie, ale nie jestesmy "mało rozumni" i kazdy z nas wie, ze jesli jest sygnal dzwiekowy to i musi byc jakis nadajnik. Tak wiec nie widze sensu Twojego postu. Chodzi o to kto ma ta opcje i jaki to dzwiek?
-
Moje fotki BMW e32 735i 1990
Jak zrobisz to sam bedzie szybciej. Tyle, ze jak chcesz opinie to najwyzej ankieta wchodzi w gre. :cool2:
-
Po Ile Paliwko jest w waszych miastach???
Wczoraj bylem w Auchan i jest 95 po 3.77 a 98 po 3.87 kurde to taniej o ponad 10 groszy od NESTE. ciekawe jak z jakoscia?! niedziela, 09.11 Pb95 3.75zł, a Pb98 3.85zł
-
Moje fotki BMW e32 735i 1990
Miejsce na prezentacje swojego auta jest gdzie indziej. W Galerii.
-
Sygnalizacja dźwiękowa ZAM./OTW auta z kluczyka E46 lift
w Sz-nie to juz chyba Bońkowskiemu odbiła całkowicie palma.No jak tak dalej bedzie to popłynie bo widze, ze ludzie kupuja nowe BMW a na ramkach tablic rej. maja BMW Krakow, czy W-wa