Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. wspołczuje......kondolencje :? szkoda bo widzialem ja same klopoty, wszystko byloby łatwiejsze gdyby niewysrubowane ceny za roboczogodzine- chcac aby nasze auto bylo naprawione w macierzystym serwisie tracimy na tym bo oplacajac prace z poli na naprawe mogliby uzyc nowych czesci a nie jak u mojego taty uzywany zderzak i klapa , ktore plakierowano aby sie zmiescic w kwocie od PZU.
  2. czestek1 odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Powiem Tobie tak. kupujac auta dla lubej- trafil mi sie Puto z 1 kluczem- i nie byl to klucz MATKA. poszedlem sie dowiedziec do FIATA w Sz-nie jak to sie ma do dorobienia klucza bo jest tam imobilizer- koszt jakies 3 tys zł. sami goscie mi poradzili abym [podjechal do jednego faceta co dorabia klucze i powiedzial , ze na podstawie tego co mam zrobi mi klucz klon , bedzie to koszt 150 zł . Tu kwestia jest c.z w kluczyku...popytaj ( lecz to niebezpieczne bo ktos moze dorobic zlodziejowi klucz do twopjego auta)
  3. Ja bardziej utozsamiam np. BMW ze specyficznymi nerkami
  4. ja slyszalem na TvnTurbo o tym ze trybunal europejski ma sie za to wziasc gdyz Polska nie moze podwazac wlasnie badan pojazdu przeprowadzonego chocby w Niemczech- kolejny krok gdzie zdziera sie z nas kase nieslusznie.
  5. Infinity pochawlil za to ze ladniejsze od Murano a w zasadzie to samo - auto klon, Landrover wygral a BMW ostatnie......o dziwo nie sadze aby porownywac discovery z X3 , sa to nieporownywalne auta w swej klasie jak dla mnie. No ale Kornacki chcial naswietlic rozne typy, sposoby wykonania i odmiennosc marek. jak dla mnie to byla totalnie uprzedzonego stereotypem goscia, bo nieobiektywnie jest ocenic juz cos kiedy sie nawet nie wsiadlo ani nie przejechalo. No ale mi chodzi dalej o ta ocene Tandetnosci wnetrza- wykonania.
  6. Podgrzac suszarka , palce lub zyletka, reszta zmywacz, aceton. Finitooo
  7. czestek1 odpowiedział(a) na MCD temat w E46
    a co ma do rzeczy miejsce zakupu? Na allegro oferuje sie IDENTYCZE czesci co w sklepie , od Meyle, lemforder po Teknorot. przliczysz sobie cene, przesylke i czas drogi czesci Sprzedawca -Ty kupowalem rozne czesci- te ze srodkowej polki ale w rezultacie konczylo sie na drozszych markowych-jakosciowo nieporownywalnych czesci i byly tansze jednoczesnie identyczne do tych z InterCars- FOTA. a czas oczekiwnia na wizyte u mechanika pozwolil na dostarczenie mi przesylki. Wiec chyba nie do konca masz racje, bo sklep na rogu ulicy nie uzna Ci reklamacji kiedy sworzen czy tuleja bedzie urzywana bo powiedza , ze uszkodzenie jest wynikiem zlego zamontowania lub uzytkowania.
  8. Facet ogladal LandRovera LR3 -discovery, NIssan Murano , Infinity BMW X3 2005r. 3.0 225KM 44 tys mil cena 20950$ ale o co chodzi , wyglada zew. roznie bywa kazdy ma inny gust moze troche bardziej kwadratowe, ale zeby mowic , ze BMW jest z minionej epoki stylistycznie? :jawdrop: ze plastikowo w srodku? :jawdrop: kiedy wszystko jest ze skory , z mikkimi plastikami. Chociaz Kornacki go bronil-na jakos wykonania, materialy, brak sladow zuzycia....a ten ze NIE , NIE I juz bezguscie...
  9. No i prosze bardzo , kupiles auto jakim jest BMW w nowym salonie i nowym zapleczem mechanikow. Kawka , srutu tutu a co z tego ?! Nie znaja sie na tym, wiedze zdobywa sie poprzez doswiadczenie i lata dlubania i rozryzania problemow. Niestety nie wydelegowano mechanikow co robia juz BMW od lat do Sz-na, gdzie szkolenia i doswiadczenie, gdzie gwarancja? NIe bedziesz latal jak kot z pecherzem od Kajfasza do Judasza .... a ta ich cena iel tam jest 250zł/roboczogodzine? za co ? chyba za zamylanie klienta
  10. czestek1 odpowiedział(a) na MCD temat w E46
    Porownaj ceny na Allegro
  11. W pooprzednim aucie stosowalem za namowa moich mechanikow Valvoline 10w40, czy byl sens zakupu dosc drogiego w tej gamie oleju do tego silnika to z biegiem czasu stwierdzam, ze chyba niekoniecznie Teraz na korkach i karteczkach mam castrola dokladniej 0w30 i przy nim zostane w dalszych wymianach
  12. w e36 wlewali mi przez wykrecony czujnik.
  13. Faktycznie-miałes racje, ze wina moga byc zuzyte lozyska amortyzatorow mowiac inaczej poduszki. Wymienilem na nowe Lemfordery i problem znikl.
  14. jak to tuleja jest niewymienna? :shock: wachacz ma 2 sworznie ktore sie wprasowuje i tak samo tuleje( tyle ze tuleja sama w sobie jest oferowana razem z uchwytem-pierscionkiem ktory mocuje sie do podlogo auta) Ja radze i tez z mojego doswiadczenia zeby wymienic sworznie i tuleje razem, po obu stronach. Koszt wymiany poniesiesz raz a tak za jakis czas moze wyjsc znowu , ze sworznie do wymiany. Po co placic 2 razy .
  15. czestek1 odpowiedział(a) na r0bert temat w E46
    Jak to sie ma do aut po 2001 roku? proponuje aby zamiescic to w Zrob To sam ( to do poprzednika )
  16. Ja wczoraj zaplacilem kolejny raz akcyze-drugie mniejsze auto. cene wziolem na umiowie wieksza o 2 euro od najnizeszej tego rocznika auta na mobile,de. Poszlo OK. Ale powiedz mi jak sie ma to co napisales z tym , ze kazdy jest zobiowiazany do zgloszenia sie do UC w ciagu 5 dni od przekroczenia granicy?
  17. Przebieg 76 000 km podparty ksiazka serwisowa
  18. Dzis bylem namierzyc dyskomfortowe dla mnie zachowanie auta.Odnosnie tego tamtu. Okazalo sie ze tuleja wachacza jest jedna miekka i jak bede robil to zrobie obie strony plus ta co jest w piescie na gorze i dole bo sa chyba od nowosci wiec sie szybko zuzyja na naszych drogach
  19. Chopy! Chopyyyyyyyyy MAM . wiem. wsiadzcie do auta kolege poproscie aby załapal sie do koloa z tylu i niech szarpie. Jesli macie to co ja to zobaczycie jak napierdziela ( tak wlasnie jakby cos w bagarzniku) Teraz tylko nie wiadomo czy lacznik stabilizatora czy tuleje ?! :?:
  20. A CO TEZ TAK MASZ? ja zaraz zaloze zimowki 195/65R15 i zonacze co i jak bedzie bo u mnie na oko jest wszytsko idealnie zadnych lozow tam nie ma dodatkowo w niemczech przed moim zakupem wymieniono tylne amorki wiec jak oni wymieniaja takie czesci to i chyba by zauwazyli ze poduszka jest zuzyta. czekamy na foto od kolegi co wymienil ja juz u siebie
  21. czestek1 odpowiedział(a) na upuaut temat w E39
    Paranoja........moja poprzednia BMW odsprzedalem mojemu dobremu koledze. Auto ma miesiac- wczoraj zauwazylem , ze w miejscu halogenu przedniego lewego ma DZIURE. w BIALY dzien pod szpitalem opitolili mu auto. Niech temu PIIIIIIIIP PiiiiiiiiiP łapska uschna :duh:
  22. oderwane? czyli urwalo Ci sie na kieluchu?( sa tam 2 sruby mocujace to do kielicha w srodek wlazi trzpien amora i nakretka skrecamy ) czy masz moze luzne gniazdo gdzie chodzi owy trzpien?Bo patrzylem na te czesci i wlasnie to sie uszkadza w tej poduszce-odkleja sie guma od tulejki metalowej.
  23. Bylem zobaczyc te poduszki amortyzatorow tył, od wew. wygladaja na perfekt, od zew. od kola tez nic nie widac . ruszalem ciagalem i sztywne. Jak to sprawdzic?
  24. To wez je wymien i powiedz jak wrazenia. Bo nie mam ani kanalu i bede musial sie troche nagimnastykowac zeby je wymienic ewentualnie. Tyle ze u mnie sa nowe amortyzatory i jak je wymieniali w niemczech to chyba by zobaczyli ze sa poduszki zniszczone.
  25. no ja dzis rozdziewiczylem lewarek zdjolem kolo a tam nowiutkie Monroły popatrzylem poruszalem poszarpalem, i nic . Mowie wloze te gumy usztywniajace ale skok sprezyny jest za duzy i wylatuja. slucham Was i widze ze sie niepotrzebnie wkurzam bo to tak ma byc........ale nie powinno chyba tak byc jednak. zobacze co bedzie jak wloze 195/65R15.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.