Treść opublikowana przez czestek1
-
Naprawa bezgotówkowa w bmw
wspołczuje......kondolencje :? szkoda bo widzialem ja same klopoty, wszystko byloby łatwiejsze gdyby niewysrubowane ceny za roboczogodzine- chcac aby nasze auto bylo naprawione w macierzystym serwisie tracimy na tym bo oplacajac prace z poli na naprawe mogliby uzyc nowych czesci a nie jak u mojego taty uzywany zderzak i klapa , ktore plakierowano aby sie zmiescic w kwocie od PZU.
-
Kluczyk
Powiem Tobie tak. kupujac auta dla lubej- trafil mi sie Puto z 1 kluczem- i nie byl to klucz MATKA. poszedlem sie dowiedziec do FIATA w Sz-nie jak to sie ma do dorobienia klucza bo jest tam imobilizer- koszt jakies 3 tys zł. sami goscie mi poradzili abym [podjechal do jednego faceta co dorabia klucze i powiedzial , ze na podstawie tego co mam zrobi mi klucz klon , bedzie to koszt 150 zł . Tu kwestia jest c.z w kluczyku...popytaj ( lecz to niebezpieczne bo ktos moze dorobic zlodziejowi klucz do twopjego auta)
-
Niemieckie marki samochodów (znaczek,logo)
Ja bardziej utozsamiam np. BMW ze specyficznymi nerkami
-
Ważność niemieckich badań technicznych
czestek1 odpowiedział(a) na jakub temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneja slyszalem na TvnTurbo o tym ze trybunal europejski ma sie za to wziasc gdyz Polska nie moze podwazac wlasnie badan pojazdu przeprowadzonego chocby w Niemczech- kolejny krok gdzie zdziera sie z nas kase nieslusznie.
-
Zakup kontrolowany w USA BMW X3
Infinity pochawlil za to ze ladniejsze od Murano a w zasadzie to samo - auto klon, Landrover wygral a BMW ostatnie......o dziwo nie sadze aby porownywac discovery z X3 , sa to nieporownywalne auta w swej klasie jak dla mnie. No ale Kornacki chcial naswietlic rozne typy, sposoby wykonania i odmiennosc marek. jak dla mnie to byla totalnie uprzedzonego stereotypem goscia, bo nieobiektywnie jest ocenic juz cos kiedy sie nawet nie wsiadlo ani nie przejechalo. No ale mi chodzi dalej o ta ocene Tandetnosci wnetrza- wykonania.
-
Sposób na usunięcie winietek z szyby?
Podgrzac suszarka , palce lub zyletka, reszta zmywacz, aceton. Finitooo
-
wymiana wahacza i zawieszenia !!!
a co ma do rzeczy miejsce zakupu? Na allegro oferuje sie IDENTYCZE czesci co w sklepie , od Meyle, lemforder po Teknorot. przliczysz sobie cene, przesylke i czas drogi czesci Sprzedawca -Ty kupowalem rozne czesci- te ze srodkowej polki ale w rezultacie konczylo sie na drozszych markowych-jakosciowo nieporownywalnych czesci i byly tansze jednoczesnie identyczne do tych z InterCars- FOTA. a czas oczekiwnia na wizyte u mechanika pozwolil na dostarczenie mi przesylki. Wiec chyba nie do konca masz racje, bo sklep na rogu ulicy nie uzna Ci reklamacji kiedy sworzen czy tuleja bedzie urzywana bo powiedza , ze uszkodzenie jest wynikiem zlego zamontowania lub uzytkowania.
-
Zakup kontrolowany w USA BMW X3
Facet ogladal LandRovera LR3 -discovery, NIssan Murano , Infinity BMW X3 2005r. 3.0 225KM 44 tys mil cena 20950$ ale o co chodzi , wyglada zew. roznie bywa kazdy ma inny gust moze troche bardziej kwadratowe, ale zeby mowic , ze BMW jest z minionej epoki stylistycznie? :jawdrop: ze plastikowo w srodku? :jawdrop: kiedy wszystko jest ze skory , z mikkimi plastikami. Chociaz Kornacki go bronil-na jakos wykonania, materialy, brak sladow zuzycia....a ten ze NIE , NIE I juz bezguscie...
-
14tys na liczniku dziwne zachowanie turbiny, prosze o opinie
No i prosze bardzo , kupiles auto jakim jest BMW w nowym salonie i nowym zapleczem mechanikow. Kawka , srutu tutu a co z tego ?! Nie znaja sie na tym, wiedze zdobywa sie poprzez doswiadczenie i lata dlubania i rozryzania problemow. Niestety nie wydelegowano mechanikow co robia juz BMW od lat do Sz-na, gdzie szkolenia i doswiadczenie, gdzie gwarancja? NIe bedziesz latal jak kot z pecherzem od Kajfasza do Judasza .... a ta ich cena iel tam jest 250zł/roboczogodzine? za co ? chyba za zamylanie klienta
-
wymiana wahacza i zawieszenia !!!
Porownaj ceny na Allegro
-
[olej] Na jakich olejach jeżdzą wasze BMW ???
W pooprzednim aucie stosowalem za namowa moich mechanikow Valvoline 10w40, czy byl sens zakupu dosc drogiego w tej gamie oleju do tego silnika to z biegiem czasu stwierdzam, ze chyba niekoniecznie Teraz na korkach i karteczkach mam castrola dokladniej 0w30 i przy nim zostane w dalszych wymianach
-
jak wymienić olej w skrzyni biegów w e30
w e36 wlewali mi przez wykrecony czujnik.
-
Gluche pukanie na faldach w jezdni- PROBLEM ROZWIAZANY!
Faktycznie-miałes racje, ze wina moga byc zuzyte lozyska amortyzatorow mowiac inaczej poduszki. Wymienilem na nowe Lemfordery i problem znikl.
-
stuki zawieszenie przy wolnej jeździe po dziurkach
jak to tuleja jest niewymienna? :shock: wachacz ma 2 sworznie ktore sie wprasowuje i tak samo tuleje( tyle ze tuleja sama w sobie jest oferowana razem z uchwytem-pierscionkiem ktory mocuje sie do podlogo auta) Ja radze i tez z mojego doswiadczenia zeby wymienic sworznie i tuleje razem, po obu stronach. Koszt wymiany poniesiesz raz a tak za jakis czas moze wyjsc znowu , ze sworznie do wymiany. Po co placic 2 razy .
-
kasowanie oil service
Jak to sie ma do aut po 2001 roku? proponuje aby zamiescic to w Zrob To sam ( to do poprzednika )
-
Akcyza od 19 lipca!!!
czestek1 odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJa wczoraj zaplacilem kolejny raz akcyze-drugie mniejsze auto. cene wziolem na umiowie wieksza o 2 euro od najnizeszej tego rocznika auta na mobile,de. Poszlo OK. Ale powiedz mi jak sie ma to co napisales z tym , ze kazdy jest zobiowiazany do zgloszenia sie do UC w ciagu 5 dni od przekroczenia granicy?
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
Przebieg 76 000 km podparty ksiazka serwisowa
-
Gluche pukanie na faldach w jezdni- PROBLEM ROZWIAZANY!
Dzis bylem namierzyc dyskomfortowe dla mnie zachowanie auta.Odnosnie tego tamtu. Okazalo sie ze tuleja wachacza jest jedna miekka i jak bede robil to zrobie obie strony plus ta co jest w piescie na gorze i dole bo sa chyba od nowosci wiec sie szybko zuzyja na naszych drogach
-
Gluche pukanie na faldach w jezdni- PROBLEM ROZWIAZANY!
Chopy! Chopyyyyyyyyy MAM . wiem. wsiadzcie do auta kolege poproscie aby załapal sie do koloa z tylu i niech szarpie. Jesli macie to co ja to zobaczycie jak napierdziela ( tak wlasnie jakby cos w bagarzniku) Teraz tylko nie wiadomo czy lacznik stabilizatora czy tuleje ?! :?:
-
Gluche pukanie na faldach w jezdni- PROBLEM ROZWIAZANY!
A CO TEZ TAK MASZ? ja zaraz zaloze zimowki 195/65R15 i zonacze co i jak bedzie bo u mnie na oko jest wszytsko idealnie zadnych lozow tam nie ma dodatkowo w niemczech przed moim zakupem wymieniono tylne amorki wiec jak oni wymieniaja takie czesci to i chyba by zauwazyli ze poduszka jest zuzyta. czekamy na foto od kolegi co wymienil ja juz u siebie
-
530 d Touring - okradziona :(
Paranoja........moja poprzednia BMW odsprzedalem mojemu dobremu koledze. Auto ma miesiac- wczoraj zauwazylem , ze w miejscu halogenu przedniego lewego ma DZIURE. w BIALY dzien pod szpitalem opitolili mu auto. Niech temu PIIIIIIIIP PiiiiiiiiiP łapska uschna :duh:
-
Gluche pukanie na faldach w jezdni- PROBLEM ROZWIAZANY!
oderwane? czyli urwalo Ci sie na kieluchu?( sa tam 2 sruby mocujace to do kielicha w srodek wlazi trzpien amora i nakretka skrecamy ) czy masz moze luzne gniazdo gdzie chodzi owy trzpien?Bo patrzylem na te czesci i wlasnie to sie uszkadza w tej poduszce-odkleja sie guma od tulejki metalowej.
-
Gluche pukanie na faldach w jezdni- PROBLEM ROZWIAZANY!
Bylem zobaczyc te poduszki amortyzatorow tył, od wew. wygladaja na perfekt, od zew. od kola tez nic nie widac . ruszalem ciagalem i sztywne. Jak to sprawdzic?
-
Gluche pukanie na faldach w jezdni- PROBLEM ROZWIAZANY!
To wez je wymien i powiedz jak wrazenia. Bo nie mam ani kanalu i bede musial sie troche nagimnastykowac zeby je wymienic ewentualnie. Tyle ze u mnie sa nowe amortyzatory i jak je wymieniali w niemczech to chyba by zobaczyli ze sa poduszki zniszczone.
-
Gluche pukanie na faldach w jezdni- PROBLEM ROZWIAZANY!
no ja dzis rozdziewiczylem lewarek zdjolem kolo a tam nowiutkie Monroły popatrzylem poruszalem poszarpalem, i nic . Mowie wloze te gumy usztywniajace ale skok sprezyny jest za duzy i wylatuja. slucham Was i widze ze sie niepotrzebnie wkurzam bo to tak ma byc........ale nie powinno chyba tak byc jednak. zobacze co bedzie jak wloze 195/65R15.