Treść opublikowana przez czestek1
-
naprawa auta poszodowanego z OC, a co z moim autem?
:shock: :shock: :shock: :duh: :mad2: :modlitwa: :cry2: nie masz AC to masz rozbitego strucla
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jesli nie masz klasy nie zagladaj, jesli nie chcesz zeby auto samo jechało tez nie wchodz, jesli nie chcesz aby Towim samochodem interesowal sie tlum przechodniow Tez nie wchodz w linka....ale poliglota z tego faceta.... http://moto.allegro.pl/item487035395_piekne_bmw_325i_cabrio_e36_dla_czlowieka_z_klasa.html ( sam samochod moze byc) a ten..... :norty: jakby Batmobil, albo Świnka Pigy, juz sam nie wiem http://moto.allegro.pl/item495249707_bmw_e36_unikat_okazja_felgi_18cali_tuning.html za granica wstyd sie pokazac to trza opchnac
-
róznica między 316i a 318i
No jak pomiar miał miejsce w Augustowie to sie zgodze- 30 tys mieszkańców :jawdrop: miasto jak nic.
-
Jakie problemy???
Dobra , ale prosze o wytlumaczenie co ma wspolnego tytuł do sensy pytań- i spostrzeżenia autora?
-
PDC - nietypowa usterka
a Ty mi powiedz wan co załacza przedni pdc? bo tak jak mowilem chce kupic czujniki( chocby z jakis tanich ukladow z allegro) i je wmontowac na przod tylko co zasila przedni PDC, i czy jest opcja wykorzystania w tym ukladzie centralki tylnego pdc i jego buzera.
-
PDC - nietypowa usterka
Stojac centralnie od tyłu auta poczatki pykania pojawiły sie z odległosci jakis 150cm( byla to jakos f=1~2Hr) potem ta czestotliwosc wzrasta do odleglosci od zderzaka 30cm ( i tu mamy jakies pytakanie f=15/20Hz tak jak robis ie to szybko jezykiem w ustach- ktos moze policzyc ilosc prrrrrrrr w 1 s :wink: ) no i ta granica 30cm to sygnal ciagły. Stojac prostopadle do krawedzi tylnego zderzaka ( na lini zderzaka- z boku) to ten skrajny czujnik w zasadzie nie reaguje reakcja jest na granicy katastrofy bo sygnal jest w momecie 20-30cm od boku zderzaka-czyli jesli wjedziesz idelanie rowno kolo sciany to mozna juz w tymmomecie byc na granicy zaczepienia lusterkiem o sciane.
-
róznica między 316i a 318i
od kiedy karmienie 6 piskląt wymaga takie samego nakładu srodków jak wykarmienie 4 piskląt? Piszesz o autach po 93 czyli wazna informcja wszystkie silniki juz na łancuszku. Czy to 316 czy to 320( ciagle przypominajac o wysmienitej kulturze pracy silnika R6) kazda dowiezie Cie z pkt A do pkt B, a za ile i w jakich wrazeniach to zalezy od Twoich upodobań. Sadze , ze masz podobne do moich wiec 318 jest złotym srodkiem miedzy dynamika a ekonomicznoscia pomiedzy 4 a 6 cylindrami.
-
318is odcięcie odowietrzania pokrywy zaworów...warto?
Twoj kumpel maechanik moze powinien w BMW pracowac , skoro uwaza sie za mądrzejszego od nich. Nauczylby ich konstruowac silnik za pomoca swoich wskazowek.
-
PDC - nietypowa usterka
musze doraznie zbadac to, aleprzy odleglosci 1 metr rozpoczyna sie pykanie wolne, 60cm to szybsze pykanie a 30 bardzo szybkie a ciagle ponizej 30cm. tyczy sie to tez tych odleglosci z boku zderzaka czyli powiedzmy pojazd zbyt blisko sciany bocznej garazu. czujniki działaja wszystkie. a sygnaly sprawdze jutro dokladniej.ale zawsze dziala tak samo identycznie bo staje w garazu zawsze w tym samym praktycznie miejscu
-
Jakie problemy???
Wszedlem kliknąłem i głos wysłany, na lotnictwo- bez czytania - jestem leniwy i czasem piszecie głupotki :cool2: sadze, ze 80% wie skad tzw. Śmigiełko.........mozna to droga dedukcji wywnioskowac.
-
Montaż PDC
Ja mysle nad dołozeniem PDC na przód. Tylko zastanawiam sie czy zakup czujnikow od inego zestawu ( allegrowy) pozwoli na wpiecie sie do centralki bedacej juz w aucie i wukorzystanie tegoz samego buzera? No i co włącza przedni PDC?
-
Ukryty wyłącznik
wiele osob ma tekie patenty, ale na Miłość Boska nie gada sie o tym publicznie :duh: bo traci sie sens idei tego zakładania.
-
problem z nadmuchem
Moze jakis przewod lub wtyk sie obluzował i nie ma przejscia. jak ruszysz to drgania owoduja jego ponowne polaczenie......moze
-
Pękająca lampa
NIe. piotrus23_24 to Piotr C. lat 13 a ten to Edek B. lat 30 z innej miejscowosci. Tak wiec nie wiem co ich laczy po za tym ze Edek jest w znajomych u piotrusia na NK i tego ze piotrus wstawial linki "ze swoimi BMW" a na ktoryms z nich jest wlasnie ten Edek. To nie jego ojciec.
-
Pękająca lampa
No a to Edek B. ktorego poznalismy na fotach z linkow od piotrusia http://images50.fotosik.pl/35/4b63fc49e387beae.jpeg a to sam piotrus23_24 http://images38.fotosik.pl/35/f212c1ea3a860187.jpeg i jeszcze raz nasz piotrus ulubieniec , z Reńskiej Wsi http://images34.fotosik.pl/408/30aa10c8b5db2cd0.jpeg
-
Koła na zime do X5
Ale jaka oprawa zdjecia?! jakis aniołek, kości, pentagram i jeszcze serduszko. Taki sam burdel jak w głowie tego młodego Harry Potera I jeszcze raz nASZ DRIVER M5 http://images38.fotosik.pl/35/f212c1ea3a860187med.jpeg jednak uboższa szata graficzna
-
PDC - nietypowa usterka
Podczepiam sie do tematu. Mysle na PDC do przodu, tyl jest fabrycznie -elegancko. Moje pytanie, czy ktos z Was dokładal Przod? Czy zakup czujnik z uniwersalnego zestawu pozwoli na wlaczenie ich do centralki tylnego aby nie montowac tego swiecacego dziadostwa tylko wykorzystac juz zamontowany nadajnik dzwiekowy. co uruchamia przednie czujniki? Tyl wiadomo bieg wsteczny. Co i jak myslicie?
-
immobilaizer
A jakis bezpiecznik tego jest?
-
Compact Pokrycie słupka od drzwi
Juz wiem- myslalem ze mowisz o wew. slupku. A to to jakas okelina jest twarda. U mojej siostry w Compakcie tez sie rwie. Widzialem kiedys takie cos na allegro do oklejania tych słupkow w autach. Zaraz poszukam o cos takiego na dole listy.ale Ty chyba chcesz matowa?! http://moto.allegro.pl/search.php?string=okleina+zewnatrz&category=8697&description=1&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0&from_showcat=1&country=1
-
Compact Pokrycie słupka od drzwi
Chodzi Ci o taka farbe silikonowa ( tu gdzie pas wisi)- masz podrapana i chcesz to usunac?
-
Ładoweanie aku w e46
Akumulator to element samodoładowujacy sie podczas pracy silnika. Chcesz go podładowac, to chyba sie rozładował nie kreci rozrusznika i nie zapala silnika?Czy jak? Instrukcja mowi, ze w momecie ładowania akumulatora mozesz podłaczyc prostownik bez wyjmowania jego z auta. z tym , ze + podłaczasz nie do bieguna + na aku tylko do tego na aucie( w komorze silnika) Tak samo podczas rozruchu awaryjnego silnika
-
wewnętrzne oświetlenie problem
Na bank właczniki w ryglach drzwi. Jest tam tylko malutki jezyczek plastikowy wystajacy jakis 1cm. Ja mialem ten klopot kiedy kupiłem e36. Swiatełko nie zapalało sie w ogóle po otwarciu drzwi. WD40 wpryskiwane w miejsce tego bolczyka polaczone z jego dynamicznym ruszaniem- rowniez takie jakby strzelanie z niego( jesli rozumiesz co mam na mysli) i jakos zaczeło funkcjonowac i działa juz 3 lata bez kłopotu.
-
BMW E92 N47
Wstaw jej zdjecia na galerie. obejzalem ten artykuł no i powiem Ci...... :mad2: Śliczna jest . Ja chce taka :cry2: p.s. masz tam błąd chyba bo średnica koła [cale] wpisałes 225 a to chyba szerokość :wink:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
chyba kolega jemu podbija aukcje..
-
Koła na zime do X5
Piotr23_24 http://images34.fotosik.pl/408/30aa10c8b5db2cd0.jpeg dajcie juz spokoj. Zbanowac i juz.