Treść opublikowana przez czestek1
-
Zderzak przedni- jak zdemontować?
Jak widze takie typtanie w TYM dziale to mi sie cisnie niezła wiazanka epitetów w kierunku takiego ludzia jak Ty..............Facet nim nawalisz tu jak psisko na chodnik poczytaj troche do czego ten dział jest. Ile mozna .......tlumaczyc , nie dziwie sie , ze gadaja na tych z bmw jak sie nawet nie potrafia zachowac na swoim podworku. raportuje do moda- karac karac i jeszcze raz wywalac z forum !!!!
-
Problem z przednim zawieszeniem
Jakbys sprecyzował swoja wypowiedz to moze szybciej droga eliminacji wykluczylibysmy co hałasuje. Nie ma luzów- czyli sprawdził sworznie i tuleje, koncowke drążka te chałasuja ale gluchym pukaniem. Spawdz gumy na stabilizatorze i oslone metalowa tarczy hamulcowej.Te dwa elementy lubia popiskiwac.
-
Leciwe BMW dla dziewczyny
Dziewczynie moze bedzie bardziej do twarzy w Compct?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
PRAWIE ROBI WIELKA ROZNICE :lol:
-
Spryskiwacze XENONÓW nie działają
gdzie czytałes? u mnie czyszczenie szkiel reflektorow nastepuje przy wlaczynych swiatłąch ( mijania, czy tzw krotkich) po wlaczeniu plynu na szybe .Reflektory zostaja spryskane 2 ktornie. po wlaczeniu natrysku na szybe powiedzmy po 2 minutach czyszczenie reflektora juz nie nastepuje-wiec nie wiem jak jest to sterowane- czy jakis czujnik czasowy czy jest jakis fotorezystor w lampie.
-
co byscie wybrali ALFE 159 czy E90?
Jest to raport aut 2-3 letnich wiec zakładamy , ze chodzi w raporcie o Alfe z konca produkcji wiec dopracowana przez lata sprzedazy , a BMW 3 chyba juz moze byc E90 czyli cos nowego sprawdzane i weryfikowane przez rynek . :wink:
-
co byscie wybrali ALFE 159 czy E90?
tak, masz racje, Alfa jest stylistycznie ładnym samochodem ( no wszytsko jest tez kwestia gustu) Opinie sa czesto stronnicze i dlatego tyle negatywnych opinii na temat tej marki. Ale do rzeczy: spadek ceny ? co jest tego wynikiem ze tak traci na wartosci?, liczba zakupionych samochodow, Alf nie sprzedaje sie tyle co BMW- z czegos to wynika, kilku czesto nasto letnie BMW sa kupowane chetnie a ALfy?To tez wynika z czegos. a to, to niby skad sie wzieło? Mysle , ze dosc obiektywnie i bezstronnie przedstawiam argumenty , bo nie jestem po zadnej stronie....alfa miejsca 104 a BMW 55 TÜV Raport 2008 Miejsce Model Procent aut z poważnymi usterkami 1. Mazda3 1,2% 2. Mazda2 1,4% 3. VW Golf/Bora 2,2% 3. Ford Fusion 2,2% 5. Honda Jazz 2,3% 6. Mazda MX-5 2,4% 6. Porsche Boxster 2,4% 6. Porsche Cayenne 2,4% 9. Ford C-MAX 2,5% 9. Mercedes-Benz A 2,5% 9. Opel Meriva 2,5% 9. Toyota RAV4 2,5% 13. Ford Fiesta 2,6% 13. Porsche 911 2,6% 13. Toyota Yaris 2,6% 16. Audi A8 2,8% 16. Mazda Premacy 2,8% 16. Toyota Avensis 2,8% 19. Audi A4 2,9% 19. Mazda6 2,9% 19. Saab 9-3 2,9% 22. Suzuki Grand Vitara 3,0% 22. Subaru Forester 3,0% 22. Toyota Corolla 3,0% 25. Land Rover Freelander 3,1% 25. Lancia Ypsilon 3,1% 27. Audi A3 3,3% 27. Mercedes-Benz SL 3,3% 27. Nissan Almera 3,3% 30. VW Touran 3,4% 31. Honda CRV 3,5% 31. Hyundai Matrix 3,5% 33. Mitsubishi Space Wagon 3,6% 33. Nissan X-Trail 3,6% 35. Audi TT 3,8% 35. Škoda Octavia 3,8% 35. Smart ForTwo 3,8% 38. Audi A2 3,9% 38. Hyundai Getz 3,9% 38. Nissan Micra 3,9% 38. SEAT Cordoba 3,9% 42. BMW X3 4,0% 42. Citroen Xsara 4,0% 44. Ford Focus 4,1% 45. Honda Civic 4,2% 45. Opel Agila 4,2% 45. Opel Corsa 4,2% 45. Suzuki Wagon R+ 4,2% 49. BMW 5 4,3% 49. Mercedes-Benz SLK 4,3% 49. Škoda Fabia 4,3% 52. Kia Sorento 4,4% 52. Volvo S40/V40 4,4% 54. Renault Scénic 4,5% 55. BMW 3 4,6% 55. BMW 7 4,6% 55. Mitsubishi Pajero 4,6% 55. VW Lupo 4,6% 59. Opel Vectra 4,7% 59. Volvo S70/V70 4,7% 61. Audi A6 4,8% 61. Citroën Berlingo 4,8% 61. VW Polo 4,8% 64. Ford Mondeo 4,9% 64. Honda Accord 4,9% 64. VW New Beetle 4,9% 64. VW Passat 4,9% 68. Jeep Grand Cherokee 5,0% 68. Mercedes-Benz S 5,0% 68. Mitsubishi Carisma 5,0% 68. Škoda Superb 5,0% 72. VW Sharan 5,2% 73. Opel Astra 5,3% 74. Hyundai Santa Fe 5,4% 75. Renault Twingo 5,5% 76. Mercedes-Benz E 5,6% 76. SEAT Toledo 5,6% 76. Volvo S60 5,6% 79. Ford Galaxy 5,7% 79. Ford Ka 5,7% 79. SEAT Alhambra 5,7% 79. Suzuki Jimny 5,7% 83. BMW Z4 6,1% 83. Fiat Punto 6,1% 83. Renault Megane 6,1% 86. Opel Zafira 6,2% 86. Peugeot 206 6,2% 88. BMW X5 6,4% 89. Citroën C5 6,5% 90. Citroën C2 6,6% 90. Fiat Doblo 6,6% 92. Citroën C3 6,7% 92. Opel Frontera 6,7% 92. Suzuki Swift 6,7% 95. Kia Rio 6,8% 95. Mercedes-Benz C 6,8% 97. Renault Clio 6,9% 98. Peugeot 406 7,0% 98. Fiat Panda 7,0% 100. Fiat Seicento 7,1% 101. Chrysler Voyager 7,3% 102. Alfa Romeo 156 7,4% 103. Mini Cooper 7,5% 104. Alfa Romeo 147 7,6% 104. Peugeot 307 7,6% 106. Mercedes-Benz M 8,1% 106. Mitsubishi Colt/Lancer 8,1% 108. Fiat Stilo/Bravo/Brava 8,4% 108. Opel Omega 8,4% 108. SEAT Arosa 8,4% 111. Renault Kangoo 8,6% 112. Nissan Primera 9,2% 113. Renault Laguna 12,6% 114. Renault Espace 12,7% 115. Chrysler PT Cruiser 13,5% 116. Kia Carnival 19,7%
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
tu IGŁA ogłaszana nawet na naszym forum.............igła to sie chyba jemu wbiła w .....i jej wyjac nie moze. Nowy postWysłany: Czw Gru 04, 2008 10:54 pm Temat postu: BMW e46 IGŁA !!! Odpowiedz z cytatem Link: http://www.allegro.pl/item499510803_bmw_e46_1_8_sprowadzony_zarejestrowany.html Mam do sprzedania BMW e46 Auto sprowadzone z Niemiec - już zarejestrowane w Polsce Zainteresowanych proszę o kontakt pod podany nr telefonu 502-675-950 Szkoda, ze ma nosek troszke poprzestawiany. Chyba sie ze swoim facetem z gaci na rozumy pozamieniał.
-
e46 touring (2005) vs e61 touring (2005) za 23 000 euro
no to zmienia postac rzeczy .........Takie cos to TYLKO W ERze :twisted:
-
gdy zimno ciężko wchodzą biegi
ja wymienialem olej w okresie jesiennym, kiedy zaczely si ete dolegliwosci i po wymianie na własciwy olej dolegliwosc byla w dalszym stopniu. i od nie jednego mechanika slyszalem ze bedzie wiadomo na bank czy wybieraki i wodziki kiedy sie rozbierze skrzynie
-
gdy zimno ciężko wchodzą biegi
to wybieraki i wodziki juz sidaja dodatkowo gestrzy olej i taki efekt. Bieg 2 jest najczesciej uzywanym biegiem - niby tak zbadano i dlatego ten bieg wchodzi najgorzej
-
Od kiedy DSC III w e46?
ja mam kwiecien 2002 i juz jest DSC |||
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
no chyba nie musze Cie uświadamiac , ze OSZOŁOMÓW nam nie brakuje. :twisted:
-
e46 touring (2005) vs e61 touring (2005) za 23 000 euro
http://moto.allegro.pl/item499130034_320d_skory_xenon_navi_automat_bezw.html niecale 20 tys euro.........chyba troche naciagasz mnie ztymi 29 albo takie cos http://moto.allegro.pl/item496030154_neo_center_bmw_top_f_ra_vat_63_100_netto.html wychodzi jakies 20 tys euro od 29 tys euro jak powiadasz to ~~ jakies 110 tys zł - nie świruj za duzo o chocby takie cos http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=86892943&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&minPrice=15000&maxPrice=25001&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=200000&customerIdsAsString=&categories=EstateCar&doorCount=FOUR_OR_FIVE&lang=de&pageNumber=1
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
chodzi Ci o 335 is? i te 145 tys km Czy co? :|
-
e46 touring (2005) vs e61 touring (2005) za 23 000 euro
5 tka mlodsza i tansza, ale km..... a w tej cenie nie wyszukalbys jakiejs fajnej e91?
-
e46 touring (2005) vs e61 touring (2005) za 23 000 euro
Jesli nie masz okreslonego celu , to szukaj mozliwie najmlodzszego, z najmniejszym przebiegiem, i w najlepszym stanie tech samochodu. mnie bardzo odpowiada wymiar 3jki, wiec nie mam takiego probelu jak Ty :roll:
-
logo BMW - kluczyk
Na allegro sa 14 mm srednicy a w kluczyku 12 mm, albo stary kluczyk jakis kupisz na szrocie, albo w serwisie zapytasz czy maja takie emblematy no chyba ze kupisz jakis brelok ( pytajac o wymiar znaczka ) i go potem wydlubiesz :norty: ale szkoda breloka w rezultacie
-
e46 touring (2005) vs e61 touring (2005) za 23 000 euro
dziwne pytanie, pytasz innych.kazdy ma inne upodobania i potrzeby według ktorych wybiera sobie " rozmiar" auta. e61 to designersko porownac mozna do e91 a e46 z e39
-
Czy to możliwe?Czy warte tej ceny?
Dzis ja tez oglądalem na allegro, cena wysoka, zdjecia fajne, mimo tego juz latka ma , I te uprzedzenia do aut z Włoch.
-
[E 36]Ubezpieczyciel wiecej kasy !!!!
napisz na pw do debeo top moj kolega , ktory kupil ode mnie e36 i po samej transakcji doslownie po 5 minutach posiadania auta facet walnol go w tyl ........jest na bierzaco, pisze odwołoania itp. zapytaj go to Ci powie co i jak poniewaz jest na bierzaco a dodatkowo raczej wie o co chodzi.
-
316 dużo pali- dlaczego?
No zima trzeba miec to a uwadze, ale niedogrzenie tez moze robic tu swoje .
-
co byscie wybrali ALFE 159 czy E90?
Ja z kolei sie nasluchalem o Alfiku ze to auta skonstuowane na ograniczony do 100 tys km przebieg, potem jak jakub pisze jest jednym wielkim zlepkiem stali i plastiku. Pomyslmy nad odsprzedaza ....BMW pojdzie szybciej niz Alfik, i zobaczcie-jakość , jakość wykonania- kreca liczniki z 400 tys na 180 tys w BMW a te skubane dalej wygladaja jakby mialy 50 tys na zegarze :norty:
-
tuleje przednich wahaczy e46, oryginalne, meyle, czy od M3?
Ale to juz z tym Febi bylo dawno wiadomo, ze sa słabej jakosci. popsuła sie firma i juz. Zakladalem w e36 Meyle i kolega dalej jezdzi na nich spokojnie . Juz nie wiadomo co kupowac..... :duh: porazka jakas rozumiem koszt czesci-ale koszt wymin kolejnych ?! to jest najgorsze
-
tuleje przednich wahaczy e46, oryginalne, meyle, czy od M3?
Tak szybko zajechałes tuleje? Moge zapytac ile zrobiles km na nich, no i chyba nie zaliczasz kazdej studzienki, dziury, nie lecisz jak wariat po bruku? Jesli masz takie doswiadczenia to wez M3 sa wzmocnionej konstrukcji-pelne w srodku.