Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. czestek1 odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w X5 (E53)
    to zdjecie obrazuje , co...? kawałek apartu, palce i cos przezroczystego z jakimis kreskami. Na nim w sumie nic nie widac jest tak słabej jakosci. Wstaw jak obiecałes duzo zdjec tej lampy i do galerii jakies obrazowki Twoich toys.
  2. cos szukales ale za mało, gwarantuje, ze znajdziesz nawet czym wyplukac krokowca, nawet jesli nie wiesz gdzie jest to jakies foto sie znajdzie. Tak wiec kolego do dzieła ...
  3. czestek1 odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w X5 (E53)
    czyli: to co kazdy mysli na temat naszego kolegi - to prawda :twisted: a kolejnym razem ignorujmy i nie dajmy sie sprowokować. Teraz pewnie uslyszymy , ze praca- biznesy , interesy na skale swiatowa nie pozwolily porobic tych ogromnych ilosci zdjec TYCH ZE WSPANIAŁYCH AUT.
  4. czestek1 odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    wykretak?! nagrzac moze srubokret i go wtopic tam i odkrecic -pokombinuj cos
  5. Mialem e36 koncowke 92 silnik m40 u mnie byl dlugi , wiec domniemam , ze masz krotki. Nie znam tych GPD ale zakladalem HARTY i jakos sie jezdzilo. uzyj real.oem lub zajzyj za kolo i bedziesz wiedzial na bank jaka jest ta koncowka
  6. czestek1 odpowiedział(a) na czyzykus temat w E36
    Podczas przerwania obwodu AirBag pojawia sie bład, czyli jest zapisane i zachowane przez komputer w samochodzie. To co powoduje mruganie? Dziwne bo przy zdejmowaniu klem , czasem sa spadki napiecia , normalne ze zaiskrzy ale nie powoduje pojawienia sie bledu. Reasumujac jesli blad pojawilby sie raz to zostanie do mometu jego skasowania, weic chyba jest cos nie tak z przekaznikiem ( jesli w nim cos zabuczało dodatkowo).
  7. czestek1 odpowiedział(a) na Drifte temat w E36
    Prosze Cie bardzo. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=33218&highlight= sa tam rowniez pytania i odpowiedzi innych kolegow
  8. Faktycznie, nie wiem czy to ogloszenie nie pasuje do działu Smieszne opisy BMW wystawionych na sprzedaz. Fakt faktem, po zdjeciu tego dywanika a'la alu , nakladek na pedaly i kierownice to przezylbym srodek, ale zewnatrz to kategorycznie profanacja.
  9. czestek1 odpowiedział(a) na slawcio20 temat w E46
    A kiedy wlaczysz nawiew na przednia szybe to paruje? jesli tak to wymien filtr.
  10. czestek1 odpowiedział(a) na Drifte temat w E36
    Wszystko jest w Zrob to Sam, BA!!! nawet z obrazkami :mad2: rece opadaja :modlitwa: przez takich forumowiczow robi sie smietnisko na forum, po to jest opcja szukaj :duh:
  11. czestek1 odpowiedział(a) na kuba98777070 temat w E36
    skad pewnosc , ze zawieszenie ? stuki moga byc z dyferencjalu, wału, skrzyni, moze od kola dwumasowego?!
  12. Według Car & Key Memory Settings E38, E39, E46, E52, E53 jest tak opcja Najprościej ustawić CKM'em lub DIS'em i interfejsem ADS Ja nie ustawiałem i nie wiem jaki to sygnał (ale muszę spróbować z ciekawości). Tu masz opis CAR&KEY CAR&KEY nie posiadam zandego sprzetu aby moc zrobic cos w elektronice. mam ryglowanie drzwi po przekroczeniu 5km/h ale po zagaszeniu silnika nie otwiera sie . Dodatkowo otwieranie i zamykanie szyb za pomoca kluczyka, zapalanie oswietlenia wnetrza bez otwierania auta. I takie spostrzenie, kiedy zamkne auto przy otwartej klapie bagarznika , po czym zamkne klape to kierunkowskazy mrygaja jeden raz.
  13. Koncentracja wszyskich sil nad oszczednoscia i poprawa efektywnosci silnikow spalinowych to zacny krok. Sadze, ze jesli sa chetni na X6 to i na CS znalezliby sie chetni. ale z drugiej strony roznorodnosc modeli jest juz tak duza, ze moze lepiej skupic sie nad ich oszczednoscia i odzyskiwaniu energii.
  14. W Szczecinie jest chyba narazie tylko jedna Biała na USA numerach. Mialem okazje wczoraj z bliska przystanac i popatrzec- ciekawe czy bedzie tak popularna jak X3 i wiekszy brat X5?!
  15. czestek1 odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w X5 (E53)
    :| wyczerpujace jest to oczekiwanie. Ktos tu chyba nas robi w :liar:
  16. W instrukcji wyczytalem , ze jest opcja potwierdzenia sygnalem dzwiekowym zaryglowania lub odryglowania samochodu , z kluczyka. Zastanawia mnie to bo ta opcja jest przypisana rowniez do aut bez org. alarmu. Jest napisane, ze ASO BMW moze przypisac takaowa funkcje na zyczenie klienta. Kto z Was ma taki sygnal ( jesli go aktywowal to za ile?) i jaki to sygnal-opis dzwieku. :?:
  17. czestek1 odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w X5 (E53)
    piotra23_24 my czekamy w dalszym ciagu na zdjecia tej lampy, obiecałes.... :roll:
  18. Najprosciej jest sprawdzic czujnik ABS przy kole, moze uszkodzny przewod, moze sam czujnik. Postaraj sie podmienic ewetualnie swoj na inny sprawny .
  19. czestek1 odpowiedział(a) na syjam23 temat w E46
    Ja mialem takie objawy podczas wymian opon z letnich na zimowki- okazalo sie ze moj komplet opon zimowych byl uszkodzony( pojawily sie jakies wybrzuszenia) po zmianie opon nie musialem juz walczyc z kierownica, i nie bylo zadnych wibracji wlasnie przy hamowaniu z predkosci okolo 110km/h
  20. "wcinam sie po to wlasnie bo mnie zdenerwowałes" :evil: nie sprowokujesz mnie....w kazdym razie robmy jeszcze wieksze wysypisko smieci z tego forum w postaci zbednych postow.
  21. :doh: a czy ja w mojej wypowiedzi pisze jakas ocene co do BMW ze jest takie siakie czy omakie?wczytaj sie a potem wytykaj. dzieki za informacje ze nie ma wskaznika tem.cieczy kolejny minus na konto tego auta ode mnie.
  22. :shock: czesciej zaczynam powatpiewac w sens dzialu zrob to sam w ktorym to sam zamieszczalem mozolnie fotki dla takich delikwentow, :?
  23. jak dla mnie era golfa mija- komercja i wysilone wzgledem rynku tworzenie kolejnych numerow....golf to byl 1, 2 i 3 . Skoro 6 jest taki jak 5 to gratulejszyn , ze nawet dach jest niewygluszony i jak pada deszcz to wali jak o parapet za oknem. Co do CEEda to seidzialem -jezdzilem i nie sadze aby bylo lepsze od BMW, wspolczynnik jakosci do ceny w miare trafiony jednak w drogich wersjach z dieslem -przesadzona. Ford - nie mam stycznosci-nie wypowiadam sie. Astra - buahahahaha zaeby w aucie nie bylo nawet wskaznika cieczy chlodzacej?? porazka Mitsubishi nie znam ale z tego co moge powiedziec wyglada cialkiem atrakcyjny.
  24. czestek1 odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w X5 (E53)
    Też bardzo chętnie to zobaczę - szczególnie iż piotr23_24 zmienił znacząco swoje modele samochodów (M5 na 320d :P:P:P) Pzdr, widze jaka "sympatia " obdarowujesz kolege piotra23_24, ale wiem o co Ci chodzi :wink: Tak, wstaw zdjecia bedzie to najrozsadniejsze .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.