Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. to M pod maska :duh:
  2. ogladalem test na TVN Turbo, ponoc do terenowki jemu brakuje. Wolne przemieszczanie sie po drodze gruntowej,bo kiedy sie chce troche szybciej przejechc ja to zawieszenie daje o sobie znac, troszke niestabilne na polskim wertepie zwanym ulica. Jednak swietne przyspieszenie i uklad przeniesienia napedu. Z wygladu tez zachwyca oko.
  3. Jesli przod wyglada TAK to jak wyglada tył-skoro nie osmielil sie go pokazac innym :jawdrop:
  4. ........a potem świeci mi taki jeden z drugim po gałach
  5. ja mam kasete a auto mlodsze od twojego, moze sie skusisz na to co ja ..... w zrob to sam jest instrukcja
  6. nie obejdziesz tego, to tak jak z folia na szybach, zestaw xenonu musi miec jak wiesz spryskiwacz i samopoziomowanie, jedyne co miej zawsze awaryjnie standardowe zarowki i jak cos wybierzesz mniejsze zło i od razu je zalozysz( kiedy Cie skontroluja)
  7. czestek1 odpowiedział(a) na peterrr temat w E90, E91, E92, E93
    MOj nie diesel ale mam valvetronica i obroty sa ustawione na jakies 600 obr/min i swiatla xenon nic a nic nie drgaja-mrugaja. Moze masz juz miekka poduszke silnika i nalezy ja wymienic, skoro silnik daje take wiracje czasem widac jak drgaja swiatla ale raczejw duzych autach dostawczych lub T.I.R nie koniecznie xenony
  8. Byl długasny post na temat akcyzy........... zaluj , ze nie przeczytałes. Dowiedzialbys sie , ze nalezy zanizac cene ponizej tej sredniej aut oferowanych na allegro czy innych portalach. Ja sam pisalem osobiscie o tym, ze niestety prawo dziala w 1 kierunku, i kiedy nasza umowa ma wieksza cene od rynkowej to nam nie OBNIZA AKCYZY :norty: juz lepiej sie zblaznic i naklamac-za co nam nie groza zadne konsewencje jedynie odebranie pisemka z podniesiona wartoscia auta do eurotax i wiekszej akcyzy niz sobie zakladalismy :twisted: w tej sytuacji nic nie zrobisz, bo nie powolasz rzeczoznawcy w celu podwazenia ceny jaka zaplaciles na umowie?! :norty: jakby chcieli Ci podniesc wartosc to rzeczoznawca moze stwierdzic , ze te hamulce i inne rzeczy sa do naprawy.
  9. czestek1 odpowiedział(a) na MX temat w E34
    :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: było, przewalalo sie setki razy, masz do wymiany sprzeglo ( bez rozwodzenia - komplet)
  10. jestes zadowolonyz BOSCHa to po co chcesz mieszac? Pamietaj , ze lepsze jest wrogiem dobrego ja mialem jakis czas w e36 i wydawało mi sie, ze bardziej ulegaja wplywowi pedu powietrza podczas jazdy ponad 120km/h
  11. na chlopski rozum mozna sie domyslec , ze mogl sie zapowietrzyc uklad paliwowy, ze syf z dna baku mogl zatkac uklad, filtr, moze nawet pompe szlak trafił. ciagle siemowi o tym, ze niemozna dopuszczac do jazdy dieslem( kazdym silnikiem w sumie) na tazw. oparach. Jakis czac temu jednenz forumowiczow opisywal to samo.
  12. Rozumiem, ze w wypadku przepalenia sie zarowki-zarnika po jego wyjeciu widac oznaczenia o jesgo parametrach ( jak na zwyklej zarowce) aby dokupic o takim samym "K" zdjecie moich lamp, po przekreceniu kluczyka unosza sie, wiec rozumiem , ze mam samopoziomujace sie , soczewkowe %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images37.fotosik.pl/17/e2d3da5767bddb1e.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images43.fotosik.pl/17/591c7ef7f8a82c79.jpg
  13. nie wiem czy zadbalaes o to, ale jak nie to zabezpiecz antykorozyjnie miejsce wyciecia w blasze.
  14. Bylo kilka postow wyzej, ale buractwo kupi inne i "okaleczy"
  15. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5994401 jakie szoł? to jest szoł? :?: :?: :?: pieknie opisuje srodek, szkoda, ze go nie pokazał, ciekawe czy podczas wypadku ucierpial tylko przod ( xenon bez spryskiwacza) ze go przerobil czy tez tył? temu brakuje haka aby ciagac kempinga, bo juz w lusterka sie zaopatrzył :wink: chyba sie skusze na taki spojler http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6795383 a co Wy na toooo Janksa czy Arczi? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6805010
  16. Stacja Neste ( platne karta ) 4.03 zł/l platne gotowka 4.08zł/l dodatkowow dziewczyna ma znajoma ktorej facet zajmuje sie kontrola jakosci paliwa i w moim miescie najlepsze paliwo jest na stacji Carefour przy Media, w 2 kolejnosci stacje NESTE, a najgorzej wypadaja stacje Bobryk. Reasumujac co do |Schell, Orlen i BP jakosc nie zawsze idzie w parze z CENA.
  17. czestek1 odpowiedział(a) na piotr19 temat w E39
    "Kazda sroka swoj ogon chwali" i jest wiele innych powiedzen, wydaje mi sie pytanie troszeczke czysto retoryczne kiedy kierujesz je do FANABERII BiEMDabliu
  18. Ktos napchal tam tego aby wygluszyc to lepiej. Zdejmij oslony od glosnikow i zobacz jak tam jest upchane
  19. czestek1 odpowiedział(a) na spinacz2100 temat w E46
    Po 1 tytułuj dokladniej o co chodzi, po 2 opisuj problem dokladniej, mianowicie, co jak gdzie i kiedy sie dzieje po 3 poszukaj mojego postu ....stuki na faldach jezdni.....mozliwe, ze masz wybie poduszki amortyzatorow
  20. pozal sie Panie Boze......... :cry2: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5527922 ale w sumie mozna poprosic faceta zeby zdemontowal TUNING i auto bedzie mialo cene 7 tys :mrgreen: ten spojler dodaje prawie 20KM bo z tego co wiem 318 ma 118KM "Autko prezentuje się wspaniale, wzbudza bardzo duże zainteresowanie na ulicach" no BAAA, patrza i łapia sie za głowe :doh:
  21. No tak , jesli sprowadzanie to za e91 320D od 1995ccm oddasz 3,1% Akcyzy , mozesz tez ewentualnie wziasc 318D tez 1995ccm ale koni 122 patrzac po autoscout24 to za 15 tys e juz cos sie upoluje ale trzeba szukac i wziasc pod uwage , ze te auta maja najechane swoje
  22. Nastepca e46 czyliu e91 to wedlug mnie sliczne auto. Jak piszesz sprawa ceny jest nie gra roli, oba sa za taka sama kase. Ja kosztem silnika wybralbym mlodsze e91.
  23. nie demontowalem u siebie ale moze tak jak z wlacznikiem od awaryjnych , trzeba go palcami wypchnac od dolu( zdjac skorke lewarka, wlozyc tam reke i wypchnac do gory)
  24. a w aucie masz sucho? okolice pedałow? no musi gdzies znikac. Litr przez dobe nie wyparuje
  25. czestek1 odpowiedział(a) na marcinello temat w E36
    To bylesz jednym z nielicznych szczesliwcow z grona reszty poszkodowanych. Co do tego tałatajstwa z allegro to oszczedze sobie krytyki, a co do orginalnych ZKW czy Bosch- wyjac je wyczyscic przesmarowac uszczelke i bedzie lepiej

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.