Treść opublikowana przez czestek1
-
Poradnik BMW
I bardzo dobrze że tak zrobił, niech sobie każdy o tym poczyta. A tyle się mówi o poprawnym umieszczaniu i tytułowaniu postów
-
TeDe oddaje swoja 7 na aukcje WOŚP
to mogła byc prowokacja, mogl dobrze wiedziec o tym wczesniej , ale .......co zalezy - rozgłos w mediach nie zaszkodzi- TeDe ma dobre serce i srutu-tutu.....a potem zeby nie wyjsc na błazna i , ze zal mu auta mowi o podatku. Ale w cale nie musiało tak byc;)
-
Półka tył / tylnia sedan jak to jest zamocowane?
Jak jest zamocowana ta połka w sedanie, od bagarznika zadnych jakis srub nie widze, co moglyby to mocować, Kanape mam niedzielona wiec ni jak sie do tego dobrac- a jak wiadomo ułamac jakis uchwyt, szyne to momet, A potem bede sobie w w lustro pluł. Jak to sie tam trzyma, kto wyciągał?
-
Poradnik BMW
czekaj pokrzanilem, a działa radio czy jest zablokowane, odłączałeś je ?
-
Poradnik BMW
:shock: no i po co umieszczasz to samo w kazdej serii? :worried: :worried:
-
Zamiana samochodu przez komis
czestek1 odpowiedział(a) na dynia1 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJa mialem auto i moj znajomy chcial sprzedac BMW.( ktore tez kupilem) aby nie mieszac i nie miec dwuch aut na glowie , zrobilismy Umowe Komisowa( bylo to w 2004 r, wiec teraz moze sa inne przepisy na takie sprawy) on wstawil w komis BMW ja zamieniłem moje auto na to BMW z doplata. Rezultat byl dziwny bo ja mialem BMW, moj Opel byl wlasnoscia tego co mi sprzedal BMW i czekal na kase za tego Opla do chwili az sie nie sprzedalo. Tyle ze ja nie moglem zglosic w urzedzie sprzedazy Opla bo nie mialem Umowy kupna sprzedazy, dopiero jak sie opamietałem to mi dali umowe pomiedzy mna a jakims facetem co kupil mojego opla. Tak wiec dziadostwo bo Opel byl ciagle na mnie. Teraz juz bym nie popelnil takiego bledu. Trzeba takie cos DOKŁA\dNIE dogadać.
-
Otwieranie drzwi w E46 + antynapad - Problem
aj. no jasne, że moduł :oops:
-
Otwieranie drzwi w E46 + antynapad - Problem
Modół komfortu , chyba, wejdz w SZUKAJ wpisz słowo modół i od gory 3-4 temat jest ten sa w zasadzie co u Ciebie. U mnie cos nie działa i nie moge dac Ci linka ale zrob tak jak mowie i sobie znjdziesz wszystkie informacje.
-
Czy wlanie benzyny zaszkodzi.
Sa tacy co wlali pol zbiornika potem jeszcze spory kawalek przejechali i nic sie niedzieje. Nie bój sie, nic sie nie stanie. sa mechanicy , co mowia, ze od czasu do czasu wrecz nalezy wlac Pb w jakims tam stosunku( a bylo to nie 1/25 tylko duzo wiecej) z Dieslem w celu przeczyszczenia ukladu.
-
Tylne zawieszenie - głuche odgłosy...
http://moto.allegro.pl/item504777343_poduszka_amortyzatora_bmw_e30_e36_e46_meyle.html to jest Gniazgo trzymajace trzon amortyzatora w kielichu- czyli pod wykladzina w bagarzniku. ak kupilem auto to zaraz po wjechaniu do PL zaczelo mi cos walic z tylu- tydzien casu i 3 stacje do diagnostyki, szarpaki, nawet bylem juz sie umowic na wymiane tulej z tylu- koszty Spore. i sie okazalo ze poduszki. jak jest wyrobiona to zaczyna klepać w kielichuale nie metal o metal tylko sam gumowy srodek w ktory to wkrecony jest trzon amorka.
-
panowie-porażka,prosze przeczytajcie!
Wiesz co, łamałbys co najwyżej zapałki w kieszeni . On tez nie zapanował nad emocjami i dał sie NAMÓWIĆ, uległ, nie potrafił być stanowczym i odmówić, bo Ci nalegali, a jesli tak sie stało to sie ich bał . Wiemy , ze pijani bywaja natarczywi i agresywni, ale jak nie odczuwa sie przed takim strachu fizycznego jak jest trzewy to i nie czuje sie jak jest pijany bo sobie jeszcze sprawniej z takim poradzisz. Tak jak powiedzialem połamałbys sobie .... jakbys sie bał , ze dostaniesz od nawalonych kolesi po "tapicerce'" albo pojda i Ci jeszcze auto przystroja z okazji Świąt od takich ludzi trzeba stronic , i niepostrzezenie ulatniac sie jesli cos zaczyna sie dziac dziwnego w takim towarzystwie.
-
panowie-porażka,prosze przeczytajcie!
Gratulacje dla kolegi za dobor towarzystwa z jakim sie zadaje, takich kolegów sie ceni. Lipa totalna... Sprawa sie rozgrywa miedzy kolegami, wiec oni beda ukarani za jazde po pijaku, spowodowanie wypadku i kradziez- jesli mozna tak to nazwać. A on moze ich chyba na drodze cywilnej podac do sadu o straty poniesione w tej sytuacji, jakże beznadziejnej :|
-
Tylne zawieszenie - głuche odgłosy...
Sprawdz koniecznie poduszki amortyzatorów.
-
WYBÓR SILNIKA
powinieneś wiedzieć czego chcesz, jak nie wiesz czy ma to byc Diesel czy Pb to tak jakby bylo dla Ciebie bez różnicy czy BMW czy Opel. TDS sa z regóły wyeksploatowanymi jednostkami , czesto zaniedbane co doprowadza je do stanu agonii . Jako Diesel wcale nie jest ekologiczny
-
Bicie kół
No dobra Progressowy, ciekawe spostrzezenie, ale co w zwiazku z tym? Czy to jest pytanie i chciałbys jakies sugestie jak tego unikac( w sumie juz sam wiesz) czy tylko chciałes sie podzielic spostrzezeniem? :norty:
-
Jazda na halogenach
czestek1 odpowiedział(a) na ollie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyparkowalem kiedys pod barem 2 w nocy , po 2 stronie stala policja. mialem halogeny- przylazl do mnie i powiedzial , ze mialem wlaczone swiatla przeciwmgnielen, dokumenty itp. mandacik wtedy chyba 100zł i 1 pkt wyprosilem go ylumaczac , ze w tym samochodzie nie swieci sie kontrolka na desce tylko pod kierownica przy wlaczniku swiatel i nie zauwazylem ( Opel Tigra) pogardal pomruczal i odpuscil. Wczoraj byl o tym temat TVN Turbo . Mgła, deszcz, śnieg, dym, odciki drogi ze znakiem Niebezpieczny Zakręt....to mozna uzywać inaczej NIE
-
ALufelgi z allegro czy ktoś kupował i moze się wypowiedzieć.
Sam sie przekonałem o tym, jak takie faelgi moga sie krzywic. nie w BMW ale jednak dziadostwo
-
[E46] Radio kasetowe odtwarzajace MP3
Jako autor tego tematu, wziołem to pod uwage, jeśli umknęło to Twej uwadze. Twoje doznania co do jakości dźwieku sa bardzo subiektywne, bo kazdy ma inne ucho i inaczej postrzega te same dzwieki co inni sluchacze i w takiej sytuacji tego typu stwierdzenia sa zbyteczne. no i Pamietaj , ze jakosc dzwieku z kaset magnetycznych wynika tez z zabrudzenia samej głowicy. Jesli ktos mocno eksploatowal odtwarzacz kaset to glowica jest zabrudzona-tak jak w odtwarzaczach Video. No i nie bądz smutny, mozesz zakupic orginalne radio CD i cieszyc sie nim , lub załozyc sobie radio standardowych rozmiarow i zaslepic to platikowa obwódka i tez sie cieszyc .
-
Problem z dokupieniem felgi aluminiowej
ja znalalzem takie cos-ale nie jestem pewny dltaego DA J FOTO http://moto.allegro.pl/item520353359_16_bmw_5x120_e60_e61_e39_germany_zima.html ale sa chyba takie same jak Varrol podał
-
Problem z dokupieniem felgi aluminiowej
Moze jakies zdjęcie tych felg?
-
ktore wolicie?
Benzyna........jest mniej kosztowna w naprawie i mniej podatna na złe użytkowanie prowadzące do uszkodzeń.
-
Rzozkręcanie zegarów !! MEGA PROBLEM PO ZŁOŻENIU !!
:hand: ..... Lepsze jest wrogiem dobrego.... :naughty:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
no niestety jak sprzedaje to pali jak 1.4tdi w polo 4.5 l/100 z gorki, w bezwietrzny dzien i tylko kierowca, a jak by chcial gdzies z nim jechac i pokrywac polowe kosztów paliwa( tak bywa jadac w daleka trase w te samo miejsce-powiedzmy do pracy za granice) to w tedy pali 12l/100km :P
-
Instalacja gazowa - pytanie do posiadaczy 316i
jak chcesz w to inwestowac to bedzie.... ale ja Ci mowie, NIE opłaca sie bedzie to zatopiona bezpowrotnie kasa. jak masz 2 gen. i działa to zostaw to. Zakup odpowiedniego oprzyzadowania do sekwencji jest spory, pomysl po jakim czasie wyjdzesz na ZERO? ( oszczedzajac 1-1,5 litra LPG na 100km)
-
kilka pytan
czemu kupiłes zapuszczone auto, ktos nie dbal a Ty za to teraz cierpisz, tyle tego ze cos bys znalazl chyba . Masz gril po lifcie, zderzak tez po lifcie, blotniki tez po lifcie....a auto 91r. swiadomie takie kupiłes?