Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. czestek1 odpowiedział(a) na Kentos temat w E46
    Po co podgrzewanie wkladki zamka skoro otwieranie i zamykanie nastepuje za pomoca zdalnegosterowania w kluczyku ( pilocie)
  2. Jak poszedł szew czyli nitka pekła to trzeba jakos albo zszyc ablo na jakis czas złapac ta stara nic i ja zawiazac aby sie nie pruło mocniej. a co do popekania skory to juz nie da tu nic kremik , wiem , ze tam gdzie zajmuja sie tapicerstwem maja specjalne srodki , ktorymi pokrywaja popekana skore i wcierajac-polerujac doprowadzaja do przyzwoitego stanu .
  3. czestek1 odpowiedział(a) na superczaro temat w E46
    To dziwne bo skoro przed reset |DME było - subiektywnie dobrze a teraz jest źle, to chyba miales juz wadliwa przeplywke wtedy, bo przez zdjecie klem nie psuje sie od tak sobie takie urządzenie.
  4. czestek1 odpowiedział(a) na Nighstalker temat w E36
    Rozwijajac wypowiedz piotra i kolegi wyzej klimatronik na AUTO utrzymuje nadana jemu temperature, bez dmuchania zbednego goracym powietrzem w twarz czy w nogi ( tak samo jesli chłodzi wnetrze) cyrkuluje powietrzem w sposób łagodny dla pasazera- w momecie podnoszenia czy szybszego chlodzenia nawiew podnosi obroty przez co dazy do szubszego utrzymania ustalonej temp. a potem po jej osiagniecia , zwalnia obrotyb i ja tylko podtrzymuje. a Opcje nawiewu na tułw , szybe i nogi wyłącza tryb auto i dmucha na nie ( tak jak przekrecenie kulka na tem w czerwonym polu i wlaczenie kulka dmuchawy na np. 3 )
  5. Przy zakupie jakichkolwiek czesci do samochodu czy gdzies indziej nie mozna zawsze stwierdzac, ze cos drogiego jest NAJLEPSZE, trzeba zachowac zdrowy rozsadek , najlepiej sprawdzic kto produkuje dana czesc. Sa czesci wymienne w serwisie -ORGINALNE powiedzmy Ruville sachs powkladane w pudelka Czy to BMw czy VW . a kosztuje duzo wiecej od tych samych identycznych zakupionych w sklepie czy na allegro. Ja tam mowie, zeby w zakupach kierowac sie tym Kto jest producentem, bo czesto przeplacamy za opakowanie. Przyklad. porownanie zarówek w ostatnim MOTR czy A/Ś wygrały Bosch-e za 21 zł( w kartonie) a za nimi Philips nightguide za 6zł i kolejno Osramy za 5zł. przed Unitec na 15 miejscu i cena zakupu 28zł.
  6. czestek1 odpowiedział(a) na adamcool temat w E36
    wielkie dzieki Bogu za szyberdach? a moze za cos innego? wykasuj ten post
  7. czestek1 odpowiedział(a) na buma temat w E36
    To odpowiedzi nie otrzymasz.....za to, ze nie zaznaczasz odpowiednio modelu :evil:
  8. Zaczęło wiać nuda i rutyna w tym temacie i dlatego wstawiacie jakieś śmieci na kołach pt. Tico? Proszę przeczytać tytuł.
  9. musisz zdjac listwe ochronna- ozdobna jest na wcisk , wiec albo silne palce albo cos do podwarzenia , abys tylko nie skaleczyl boczka. sa tam sruby, sa tez cyhba w raczce( od spodu) jesli masz reczne szyby to musisz tez odkrecic raczke( zdjac zaslepke i jest tam sruba) reszta jest na zatrzaski- odciagasz boczek od blaczy i ciagniesz z rozsadkiem.
  10. Jak dla mnie te wartosci dla Diesla sa niczym wyrwane z 3trójki......
  11. czestek1 odpowiedział(a) na Telur87 temat w E46
    Sprawdz bezpieczniki nr. 14 i nr. 67 pozniej mozesz dalej szukac problemu przy stacyjce ( bo po wyjeciu tych bezpiecnzikow sluchac wyraznie jak przekaznik podaje napiecie na stacyjke - w celu zapłonu lub tez nie)
  12. Jak zauwayliscie jest orginalny o te oto gacie po tacie, pantefixy czy jak je tam zwą sa rozne.
  13. musisz pomyslec , zarwac kilka nocek i troche włosow z głowy wyrwac a nóż uda ci sie zrobic z x3 ( oczywiscie nie x3 tylko X5) perpetum-mobile :wink:
  14. Ja dzisiaj zmodernizowałem system, przy okazji innegoi zabiegu zwiazanego z demontażem panelu srodkowego i teraz przewod od tejze kasety mam w zasuwanym schowku na tunelu srodkowym- takwiec mp3 nie bedzie kłuło w oczy złodzieja jesli szybko bede musial wyskoczyc z auta.
  15. Trabi sie w koło Macieja , ze PASEK do wymiany CO 40 tys km bez dyskusji, przepraszam Cie ale skoro z czysta premedytacja mowisz o 80 tys to "Masz babo placek" No ale dobrze, ze sobie poradziłes i wszystko jest OK.
  16. 3 E46 2.0I :shock: :shock: :shock: :shock: to juz nie Diesel :?: Podtrzymuje swoja wypowiedz w temacie pekajacej lampy.
  17. A to normalka, z tego co pamietam to jakis elektrozawor albo stycznik( chyba od nagrzewnicy) , nie martw sie bo to normalka w e36
  18. czestek1 odpowiedział(a) na Paneq89 temat w E32
    i jeszcze felunie wkleił..........
  19. to mozesz zyc z tym przekonaniem w wielkiej nieswiadomosci. Otoz w Szczecinie jest tak, ze ( Informacje od osoby zajmujacej sie sprawdzaniem i ontrolami jakosci paliwa na stacjach paliw- z bezposredniej reki) W Szczecinie najlepsze jakosciowo paliwo jest na stacji przy Carefour-ich sieciowa stacja, paliwo tansze o jakies 10 gr od BP , Schell, Orlen, na kolejnym miejscu jest Neste paliwo rowniez tansze , potem sa wszystkie potezne bogate koncerny przereklamownae w TV , na samym koncu z najgorszym syfem sa Jakies Bobryk, Szejki i inne. Tak wiec wysoka cena nie niesie za soba najlepszej jakosci.
  20. czestek1 odpowiedział(a) na demeter temat w E36
    czujnik jest montowany w klocku a to jest kontrolka informujaca o tym, ze klocki nalezy wymienic( aby kontrolka przstala sweici nalezy wyniemic tez nowy czyjnik- ktory w tym wypadku zostal przetarty przez co swieci sie na desce kontrolka) a jesli nie mamy czujnika bo bedzie w sklepie za tydzien to po wyminie klockow mozna zwatowac stary i potem wlozyc nowy. Wszystko w ZRob To sam.
  21. Szwedasy raczej jak rodowite niemczury i inni z bardziej cywilizowanych gospodarczo krajow na cofanie licznika przed przegladaem to "......" inaczej wydalaja przetrawiony pokarm.
  22. :search: było minęło.........suszarka , nagrzewanie ( temp. zmiekczcza uplastycznia klej) i zreczne palce. Inny sposob to ciecie zyłką - jesli wiesz co mam namysli .
  23. czestek1 odpowiedział(a) na koziol83 temat w E30
    Belgus a czy nie jest tak, ze: na biegu jałowym silnik krokowy reguluje wielkosc szczeliny poprzez swoje wychylenie kowadelka-przeslony toru powietrza. podczas otwierania przepustnicy silnik krokowy zwieksza wielkosc szczeliny- automatycznie poprzez z wiekszenie napiecia z TPSa A kiedy silnik nie pracuje kowadelko spoczywa w pozycji ZERO-oparte na srubie regulacyjnej.
  24. czestek1 odpowiedział(a) na VADER temat w E46
    A znasz zblizona wartosc paliwa w zbiorniku? zgadza sie ona ze wskazaniami ? U mnie tak sie zdarzało w e36 jak zatankowalem do pelna to przez noc jakby z 6 litrow ubywało ( po wskazniku ilosci paliwa) Moze masz zapowietrzony zbiornik, lub cos z czujnikiem poziomu paliwa.
  25. Juz dawno trabia , ze oplacalnosc produkcji i budowy hybryd jest rozbierzna z cała ta idea. Nowoczesny silnik diesla spala niewiele wiecej co hybrydy i maja lepsze osiagi. Tak wiec lepiej sie skupic nad jeszcze lepszym dopracowniem silnika diesla a hubryde sobie darowac

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.