Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. czestek1 odpowiedział(a) na Dura temat w E46
    "Kręcisz" w lewo ( przytrzymac i leca minutki) w prawo ( przytrzymac leca godzinki)
  2. Czyli twierdzisz, że należę nie do ludzi tylko ,do chyba bydła nie potrafiącego wypowiedzieć swojego poglądu? Zapominasz się a Twoja arogancja prędzej czy później znajdzie oddźwięk w zablokowaniu Cie na tym forum. Proszę przyjąć moje przeprosiny, z powodu odmiennych poglądów. .......a pojechać to sobie można na przejażdżkę
  3. . To na BANK ten. Ja jechalem od strony Choszczna, pamietam kocie kostke brukowa dosc długi kawałek, przejazd tez był. na koncu tych kocich łbów jakos w lewo. zaraz byl taki mały wjazd po prawej stronie przed toich biuro całe, ale tez mieli brame od strony ogródków jakis. Tacy około 3 dych goscie
  4. teraz to pokazałes co potrafisz.......takowa instrukcja jest w dziale Zrób to sam juz od długiego czasu :? nawet o wiele dluzej niz Ty jestes na forum. dlatego nastepnym razem uzyj opcji szukaj
  5. Najlesza z tego nurtu stylistycznego wyszła chyba 3 ( e90) bo wyszła najpózniej i byla juz pogatsza o doswiadczenia z lat poprzednich , kiedy to moim zdaniem i z badan rynku wynika, wielu osob -popsuto linie 7 potem 5
  6. Te komunikaty co sie wyswietlaja to sie kasuje przyciskami- instrukcja jest w dziale ZTSam, ja tez mam przbieg 77xxx km i inspekcja za 9500km. sprawdzic co bylo robione przy jakich przebiegacj na podstawie ksiazki i zrobic i wykonac tedług tego same rytmu. w ksazce jest tez podane kiedy wymieniano plyn hamulcowy - wiec data nastepnej wymiany tez powinna byc. ja przy inspekcji wymienie olej w skrzyni, skrzynia pracuje i metal pewnie sie ściera -plywa w oleju wiec dla jego odświeżenia wymienie go. Płyn hamulcowy co 2 lata wymieniany( dwie pierwsze wypadły co ~20 tys , ostatnia byla po przebiegu prawie 30 tys rowniez po 2 latach od ostatniej wymiany,nastepna wyznaczono w 2010) Płyn chłodzący wyminieli po 4 latach kiedy auto mialo lekko ponad 40 tys k ( nastepna wyznaczono po 4 latach od tej czyli wypadnie w 2010) Jak auto mialo 2 lata i przebieg 19tys Był Oil service -wymiana oleju i Mikrofilter. Po kolejnych 2 latach w 2006 auto mialo 43tys km i był Inspektion 1-wymieniono olej, mikrofilter i sprawdzenie karoserii. Potem byl po 20 tys km Oilservic - wymiana oleju i mikrofilter
  7. czestek1 odpowiedział(a) na chemik666 temat w E46
    najlepiej ORGINALNE , a czy 17 czy 16 to jak wolisz
  8. Szkoda tej dzieFczyny w cionrzy, a takim KMIOTEM uklada sobie start zyciowy............ :mrgreen: ale w sumie musi byc tak samo glupia jak on , ze z takim sie zadaje
  9. Ja tam w takie dziwactwa za bardzo nie wierze... Tym bardziej że firmowego mp3 można już kupić coś około 200 zł Przeczytałeś i zrozumiales O CO w ogóle tutaj chodzi? W e36 budowa deski -srodkowego kokpitu pozwala na montaż radia nieseryjnego bez dodatkowych ramek maskujacych. Jesli dalej nie rozumiesz to poogladaj zdjecia , jakie sa mozliwosci montażu radia w e46, i jak to sie komponuje z panelem klimatronik. Kwestia Twojej wiaru nie ma tutaj nic do rzeczy.
  10. Cena zakupu czesci? i powiedz czy trzeba wyciagac dyfer aby wymienic ta tuleje?
  11. Po co pytasz jak nie czytasz nawet tego co Ci podesłałem, w linku wyzej jest napisane ile jednmu koledze powiedzieli za czujnik.
  12. Zaczyna pikac bo wykrywa przeszkde, i jak dalej cofasz to zaprzestaje pikanie - gdzie powinno wzrosnac jego f? czy bez cofania -auto w miejscu -przestaje pikac? poczytaj tutaj, moze to wina okablowania
  13. Chęć bycia kolejnym prekursorem w rozwiazaniu tego i jemu podobnym problemów poszła z dymem. Sugerujac sie iz moga byc to "zimne luty" zrobiłem próbe-przejazdzka brak problemu, w garazu wyjąłem radio, pukajac stukajac, trzęsąc i ciagajac za przwody we wtyczce i cała wtyczka nie ujawnily sie zadne znane mi trzaski. Nie wiem nie mam pojecia.
  14. Nie było zadnej e38 i zadnej stłuczki, z reszta kolega Gabriel juz tez sie nie udziela na forum. Jakos nie pochaliwl sie rozwiazaniem sporu z ubezpieczycielem- dlaczego, bo sytuacja nie miala miejsca Prosze poczytac linki i sprawdzic gdzie jest prawda a gdzie ściema
  15. W momecie sprzedazy auta mojej kobiety, na ktorym to pekał szpachel na tylnym słupku przy szybie ( opel Corsa) drzwi z nieorginalnym zabezpieczeniem w miejscu spawu blach z silikonu, drzwiami co sie nie chcialy domykac bo byly naderwane, sprzedalem......tanio sprzedalem. Szukalem jej innego tym razem zadbanego auta, nie takiego co sie jej tylko kolor lakieru podoba o i aby nie tracic funduszy skupilem sie na rynku lokalnym. Ogladanie od Ka, po 106, Polo, Saxo do Twingo. Notabene gdybym mial te nascie aut objechac chocby w odleglosci 200 km od domu to stracilbym sporo kasy, na to aby stanac i obrócić sie na pięcie. A najlepszy byl SALON KIA w Stargardzie Szcz. wystawili saxo, klient zostawil w rozliczeniu, ogloszenie w sumie gole-rok, przbieg, 3 fotki. pojechalem-auta nie ma bo "nasza pracownica nim jest w miescie , sprawy załatwia" po 2 godzinach pojechal znowu bo juz dotarlo saxo do KIA, Satn idealny, z polskiego salonu bekł jak banka z mydla- cale po gradobiciu, z naklejka francuskiego autosalonu. Tak wiec nawet Autoryzwoany Salon KIA był tak bezczelny aby orżnąć człowieka.
  16. Ubolewam na tym , ze aparat jakim dysponowałem był słabej jakosci i nie moglem zrobic wyrazniejszych zdjec, chocby motywu artystycznego malunku uszczelek, tylnej komory na kolo zapasowe, i wszystkiego wokoło i nie tylko.
  17. Czytam i sie pogrążam w niemocy zrozumienia podejscia wielu z Was upierajacych sie , ze taniej kupic to dobrze kupić, cieszacych sie , ze zrobienia BIZNESU życia na zakupie zajefajnego BMW, Z przebiegami co KOT napłakał, od dziadków, świeżo sprowadzonych "Igieł".... BUUUUM! Obudźcie się, to był tylko sen!Czas zmierzyć sie z rzeczywistością. przypominam sprawe kolegi z forum, ktory wyszukał sobie IGŁE w Drezdenku. Opis auta cudny, zdjecia takie sobie, cuda na kiju.wsiadac i jechać Ze kolega nie chciał gnac setek km poprosil mnie o podjechanie i ogledziny. To co zastałem :jawdrop: http://images26.fotosik.pl/319/959f3290f03a1a4amed.jpg http://images37.fotosik.pl/53/4f83e4e1fad55818med.jpg http://images32.fotosik.pl/446/5d3b434b505ff7eemed.jpg http://images37.fotosik.pl/53/4aa0c0aa66a91a5emed.jpg http://images27.fotosik.pl/317/5c33d8c363f24bbemed.jpg był to komis, auta mialo ogloszenie wiec chyba normalne , ze sie przyjezdza i oglada. Otóz mylne pojcie. Mało po "gębie" nie dostałem za to ZE PRZYJECHAŁEM bez ZAPOWIEDZI. Po kilku zdaniach typu. 'a jak bym wyjoł teraz pieniadze i chcial nim odjechac to co...?" a to trzeba zadzwonic i sie umowic i my wtedy przygotujemy auto, Pan przyjedzie za tydzień i bedzie idealnie.......buahahahha :shock: w dalsze gadki sie nie wdawałem bo nie dotarłbym do Szczecina chyba. ( nie sugerowac sie data zdjecia sa z lipca 2006) Przepraszam MOderatorow , za moze zle miejsce na moje goszkie żale, ale juz jestem bezsilny na tok myslenia i podejcie niektorych forumowiczów.
  18. mam zwyklego kaseciaka BMW re...cos tam. w bagarzniku nie ma zadnych wzmaków bo juz zdejmowalem tapicerke .
  19. jak to bylo, sami takimi jeżdża , a kradnac nie wiedzą komu kradną i nie chcą robic w swoich szeregach boruty. Oczywiscie to żarty........przyczyna tak dobrych wynikow musi byc głębsza .
  20. NIe rozumiem troche Twojego pytania. Czy mogłeś, mogłeś spalic nawet kompa, jak mogłes to sprawdz bezpieczniki i odpowiesz sobie na pytanie. Kiedy sie podłącza akumulator rowniez zgodnie z biegunami tez czasem iskrzy.
  21. wskazania komputera miasto 12.4l trasa 7.1l
  22. w tym wypadku nie sadze, zeby byl jakis tuner, nie mam telfonu,navi ani zmieniarki. radio o juz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.