Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. http://www.allegro.pl/item528765288_zamiana_e39_m_pakiet_po_liftingu_igla_zamiana.html ..no ale tak w sumie nie ma sie z czego posmiac zbytnio
  2. czestek1 odpowiedział(a) na Lejdon temat w E46
    lejdon wez dokladnie przeszukaj te schowki i zakamarki w bagarzniku a jest uch tam sporo wiecej niz w sedanie , u nas ucho jest pod klapa bagarznika u ciebie ..........moze zagineło To podruba
  3. nie wiem , nie mam pojecia . falowanie to najczesciej nieszczelnosci , ale tez moze byc sonda przeplywka, a moze coz z ta regolacja skoku zaworowego animi steruje silnik krokowy
  4. Zobacz ile kosztuja elementy , ktore uszkodzily sie , pojedz do mechanika niech powie ile poskladanie tego ( rozumiem, ze mozesz miec obawy z braku doswiadczenia czy podolasz wyzwaniu poskladania tego) potem porwanj koszty z KWOTA Odszkodowania za ta kolizje i zobaczysz czy chcesz sie zajac sam naprawa czy zlecic od A do Z fachowcowi( obys na takiego trafił)
  5. Ja mam valvetroonica i na szczescie pszczułka - nawet bym powiedzial , ze obroty biegu jałowego sa za nisko jakies chyba 600 650 ale to chyba uraz z poprzednigeo gdzie zeby nie faloway bysialy byc wyzej. Trudna sprawa , dos nowy silnik i brak doswiadczenia z nimi zwiazanym. chyba diagnostyka komputerowa.... jak sie to stało?
  6. http://allegro.pl/item506041390_bmw_m3_2_5_v6_dtm_power_tuning_jedyna_taka.html fele sa, sprzęt grajacy jest, raketa NOSa jest, swiatelka , nereczki , w dodatku Kabriolet :8) tylko do licha jak tym kierować? NIE MA KIEROWNICY
  7. czestek1 odpowiedział(a) na Ernidebest temat w E46
    W podanej specyfikacji spalania 320i pali w warunkach miejskich mniej niz moje 1.8 w rzeczywistości.
  8. czestek1 odpowiedział(a) na soczek temat w E60, E61
    Kup dwa takie same, a tego sprawnego zostaw sobie jako "zapas" jak powiedzmy w trasie w swieta zgasnie ci zarnik i bie bedzie gdzie kupic.
  9. NIE chodzi o to ile, TO kosztuje :duh: nie musicie sie chwalić, ze mieliście w kieszeni 2,70zł na gazetę :lol: , tylko, ze NIE jest to jak napisali, Poradnik Eksploatacyjny DLA Właścicieli aut BMW tylko dla tych co sie do tych aut przymierzaja i chca co nieco o nich dosłownie liznąć........
  10. Stojąc w kolejce aby to zakupic - przejrzałem to i rzuciłem z powrotem na półkę
  11. zrób mu test zegarów i zobacz czy wskazówka dochodzi max do konca.
  12. jutro zadziałam raz jeszcze i jakos wmontuje te magnaty tam
  13. Boczki sa na takie kolki jak tapicerka drzwi?czy na jakis wsuw ? Bo chyba pamietam ze w e36 bylo wsuwane w kierunku szyby-na jakiejs takiej zasadzie , przy demontażu wyjac najpierw jupiterki czy nie trzeba? to wazna informacja bo mozna to łatwo odkształcic i zniszczyc
  14. NIech Ci służy.........tak jak mi ogrzewany garaż :dance: ile takie cos kosztuje z nadrukiem BMW?
  15. mario niech Cie drzwi ścisną :x wymontowalem oparcie, wyjołem te koleczki, wykrecilem glosniki i co no wlasnie KASZANA bo POłka jak siedzi tak siedzi. Cos ja solidnie trzyma tylko nie wiem co, wciskałem rece w otwory po glosnikach i tylkomi sie wata szklana jakas powbijala , ciągnąłem z rozsadkiem i NIC siedzi i nie ma zamiaru wylezc, ani w poziomie ani w pinie. Jest tam idelane miejsce na eleganckie magnacikiMUSZE tam sie dostac a prez dziury od glosnikow mi nie przejda bo sa dodatkowo owalne.
  16. czestek1 odpowiedział(a) na Ernidebest temat w E46
    7500 euro BMW 3er rok produkcji od 2002 ( w sumie) Marzenia Ściętej Głowy, ofiara kolejnych OKAZJI :clap:
  17. Oooo Ty ze Szczecina jestes?! Jak widzisz nie ma wzięcia Twoj pomysł.
  18. sprawdzenie daty wydruku, bo znakow wodnych nie ma :twisted:
  19. czestek1 odpowiedział(a) na Ernidebest temat w E46
    musisz sie zaangażować i poszukać- bedzie to dziecinne łatwe. SZUKAJ i jedziesz z koksem jestes nowy , to sie dowiesz JAK obszerna wiedze o tych silnikach modelach mozna tu znalesc.
  20. Neste Pb95 3.17 zł 98 3.29 zł ON 3.24 zł
  21. No zeby miec 2.5V6 w BMW to NIESTETY trzeba sie Naszukać. Jak widac nawet rok czasu :modlitwa:
  22. Co za Wsiok .... Świeżo sprowadzony- a auto ma numery z flaga PL czyli sprzed 3 lat :duh: na swiezo tez zdażyl tak zwiesniaczyc ten samochod- uwija sie skubany Wiesniak
  23. kiedy wyjołem tapicerke osłaniajaca tył bagarznika- blache podpierajaca oparcie to sa tam dwa kołeczki ale one sa za nisko zeby to mocowac. Czekam na zjdecia do Ciebie. ( a oparcie jest zamocowane jak siedzisko na wcisk? )trzeba pociagnąc? czy trzeba najpierw zdjac siedzisko ? czy siedzisko moze zostac.
  24. czestek1 odpowiedział(a) na piotr85 temat w E36
    Co Ty sie denerwujesz........Pierwsza ZIMA nauczy wszystkich wyszczekanych wspaniałych Driverów POKORY, wiekszość z takich nie przejezdza bezkolizyjnie pierwszej zimy.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.