Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. cholerka , jestesmy piotrek skazani jak inni wlasciciele e46 na LANS.... :twisted:
  2. moc 2000KM a przebieg 1000km..............co za tępak :doh:
  3. koyote .problem w tym , ze nie ma sterowania zmieniarka w takim radiu jak moje :wink:
  4. No nie głupie urządzenie, ale czy znajdzie amatorów w obliczu taniej kasety z kabelkiem, lub jakis domowych sposobów podłaczenia zew. źródła dźwięku? ja tego nie kupie, ze wzgledu na cene i wymiary- gdzie to zamontowac? musze miec dostep do MP3 aby zmianiac utwory itd.
  5. Mandarynki...a może :roll: pomarańcze :doh: ?!
  6. Tabliczka znamionowa na skrzyni zawiera takie informacje. LIFE TIME OIL
  7. Awarie nie maja tutaj nic wspólnego z przebiegiem samochodu....Bundy przepraszam, ale temat "słaby" daj mi nowy samochód i każ go zajechać--- nie ma kłopotu-płacisz, moge testować, a jak nie to będę nim jeździł tak aby nic nie uszkodzić z mojej bezpośredniej eksploatacji. zużywają się elementy aktywne, czujniki, rzadziej bierne, elementy na które ma wpływ traktowanie czy sposób eksploatacji przez właściciela.
  8. koyot wklej link poprawnie :roll:
  9. czestek1 odpowiedział(a) na Ernidebest temat w E46
    NIe sądzę aby ktoryś silnik byl wiekszym czy mniejszym BUBLEM. BO słuchaj czy obowiazek serwisu - dla ogolnej dobrej kondycji pojazdu ( tak jak olej, filtry) wymiany paska rozrządu w M40....To bubel? Tak twierdza ludzie, myslacy ze do samochodu to sie tylko paliwo wlewa i jezdzi. Ja mialem teraz kolega dalej jezdzi i jest git, bo sie dbało o sprzęt. Wprowadzono potem zmiany dla mniej klopotliwej eksploatacji silnika w postacie przebudowy silnika z łańcuchowym rozrządem.
  10. czestek1 odpowiedział(a) na Ernidebest temat w E46
    awaryjniosc tych samochodow wynika ze sposobu użytkowania ich przez poprzednich włascicieli. Silniki benzynowe nie sa tak podatne i narazone na awarie jak Diesle( podzespoły pompy, wtryski, turbo) wynika to tez z intensywnej eksploatacji "ropniaków" Awarie moga sie wydarzyć takie same jak kazdego zwyklego silnika.
  11. W 3 jce mozesz wyminic zarówki, ale czy to cos da?! :doh: ustawic regulacje jak Ci napisał kolega na maxa i juz ( a jak nie dziala regulacja to "zwatowac") pamietam ze u mnie nie swiecila jak powinna chyba 80 na predkosciomierzu, pamietam tez , ze w momecia ustawienia podswietlenia na maxa to byl efekt swiecenia całych tarcz a nie cyferek :D
  12. Jesteś Designerem - jednym z tych którzy projektowali A6? :) opcja nr. dwa: jesteś tak samo nudny? :D :) (żart-bez obrazy ;) ) Nie, nie....... Napisałem , ze kliknąłem na audi bo inni tego nie zrobili, przeciw zasadzie- ktos cos tam ale nie powie , bo zaczna sie czepiac albo bedzie kłutnia. Sprawdzam możliwosci swobodnego wyrażania poglądów na tematy inne niz tego scisłego grona miłosnikow ONLY BMW Pozdrawiam wszystkich Bmkowiczów :norty:
  13. 9:2 dla BMW........trzeba stanąć na ulicy i pytac napotkanych ludzi :wink: dałem głos na audi a6 dla przełamania reguły , ale i z pobudek osobistych....mających wiele wspolnego z Designem auta.
  14. czestek1 odpowiedział(a) na Ernidebest temat w E46
    Mozna kupic sobie V8 i jezdzic spokojnie, ale mozna tez jezdzic spokojnie z 4 cylindrami w 1.6 :norty: dlateko Mike mowie, kazdy ma inne potrzeby, po co mi w miescie 4 litry, 1.2 w Corsie w tych korkach miejskich to i tak za duzo, To tak jak dla rodziny 2+2 zakupic do codziennej jazdy 2osobowe Z3 :roll2:
  15. Szacuneczek za ten sprzęt pościgowy, ŁADA.... Szacuneczek za odwagę dla kierowcy BMW, ja bym sie bał , ze mnie gamonie zastrzela.........subtelna dziurka w szybie No i kiedy Mu te opony przestrzelili.........?
  16. Proszę poczytaj sobie......... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=102153&highlight=przekonajcie udowodnienie wyższość pomarańczy nad mandarynka i odwrotnie- masło czy margaryna........
  17. Jakbys nie poszedł na łatwizne i poszukał a , daj wiare multum tego na forum. Byś wiedział, ze to sprzęgło. Powróżę z fusów i śmiem powiedzieć, ze objaw jest przy staniu w korku, jak auto sie nagrzeje, auto robi kangura....komplet sprzęgla do wymiany- sam byłem autorem takiego wątku gdzie wszystko jest opisane.
  18. czestek1 odpowiedział(a) na Ernidebest temat w E46
    Każdy silnik zaspokaja inne potrzeby i oczekiwania właścicieli. Pani potrzeby może na początek zaspokoją od 116 KM w 1796ccm montowanych w 316stce przez 143 KM w 1996ccm czyli 318. Chyba, ze jestes obyta driverka tylnego napędu to 320 z silnikiem R6 ~2.2 litra i 170 KM, lub bardziej ekstremalna 330 ale to juz dla doś wyrafinowanej części fanów. Oczywiscie mowimy o BMW e46 po liftingu czyli od 01/02 roku
  19. 4 razy elektryczne szyby ( kurcze a z tyłu korbki) 6 scio biegowa skrzynia biegów ( 5 do przodu i jeden do tyłu) 8 poduszek powietrznych ( moze i tak , powiedzcie mi z ciekawosci gdzie one w 1 sa montowane ) no i ta FLACHA.... :norty: http://moto.allegro.pl/item554421918_bmw_116i_zarejestrowane_w_polsce_full_opcja_okazja.html
  20. w Polsce to jest nielegalne, nie będziesz się różnił niczym od "oślepiaczy" których tak sporo na naszych drogach. policja podczas kontroli sprawdza takie rzeczy.
  21. Uwaga bardzo bogate wyposażenie za 20 tys zł. :jawdrop: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7782986 :doh: tylko gdzie on je schował? czy on ma tam w ogóle klimatyzację , manualną? Auto jest totalnym golasem, jak mozna sie tak osmieszać?!
  22. a moze mniej tragicznie olej wycieka wyzej i kapie na to miejsce?!
  23. czestek1 odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E46
    w tych modelach robi sie to za pomoca przyciskow w zegarach. Instrukcja jest w Zrób To Sam
  24. czestek1 odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E46
    Koła nie ma co potega- duze jak do tych gabarytów pojazdu -standard przewiduje chyba mniejsze i weższe. Co by nie bylo mam lift i sedan ale sadze ze w coupe tez jest gniazdo prostokatne wewnatrz tu gdzie sie otwiera maske- u góry. lusterka szły chyba razem z pamiecia foteli. o szybie sie nie wypowiadam- rozebralbym to bym wiedzial co jest co atak nie chce wrózyc
  25. no jak kupisz takie felgi jak kolega wyzej pokazuje to nie dosyc , ze po tej sieczce ......jak to Szwedzi powiadaja...Najlepszych drogach - BO NIE POZWALAJA ZASNĄĆ ZA KIEROWNICA :norty: bedziesz wymieniał elementy gumowometalowe czesciej niz teraz, to dodatkowo po sezonie nie uda sie wyważyć kół - tak sie ta "plastelina" krzywi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.