Treść opublikowana przez czestek1
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
cholerka , jestesmy piotrek skazani jak inni wlasciciele e46 na LANS.... :twisted:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
moc 2000KM a przebieg 1000km..............co za tępak :doh:
-
[E46] Radio kasetowe odtwarzajace MP3
koyote .problem w tym , ze nie ma sterowania zmieniarka w takim radiu jak moje :wink:
-
[E46] Radio kasetowe odtwarzajace MP3
No nie głupie urządzenie, ale czy znajdzie amatorów w obliczu taniej kasety z kabelkiem, lub jakis domowych sposobów podłaczenia zew. źródła dźwięku? ja tego nie kupie, ze wzgledu na cene i wymiary- gdzie to zamontowac? musze miec dostep do MP3 aby zmianiac utwory itd.
-
[ KUPNO ] BMW e60 (i silniki) vs. Audi A6 C6-proszę o poradę
Mandarynki...a może :roll: pomarańcze :doh: ?!
-
[E46]WYMIANA OLEJU W SKRZYNI BIEGOW
Tabliczka znamionowa na skrzyni zawiera takie informacje. LIFE TIME OIL
-
wasze przebiegi i powazniejsze awarie
Awarie nie maja tutaj nic wspólnego z przebiegiem samochodu....Bundy przepraszam, ale temat "słaby" daj mi nowy samochód i każ go zajechać--- nie ma kłopotu-płacisz, moge testować, a jak nie to będę nim jeździł tak aby nic nie uszkodzić z mojej bezpośredniej eksploatacji. zużywają się elementy aktywne, czujniki, rzadziej bierne, elementy na które ma wpływ traktowanie czy sposób eksploatacji przez właściciela.
-
[E46] Radio kasetowe odtwarzajace MP3
koyot wklej link poprawnie :roll:
-
Planuję zakup BMW E46
NIe sądzę aby ktoryś silnik byl wiekszym czy mniejszym BUBLEM. BO słuchaj czy obowiazek serwisu - dla ogolnej dobrej kondycji pojazdu ( tak jak olej, filtry) wymiany paska rozrządu w M40....To bubel? Tak twierdza ludzie, myslacy ze do samochodu to sie tylko paliwo wlewa i jezdzi. Ja mialem teraz kolega dalej jezdzi i jest git, bo sie dbało o sprzęt. Wprowadzono potem zmiany dla mniej klopotliwej eksploatacji silnika w postacie przebudowy silnika z łańcuchowym rozrządem.
-
Planuję zakup BMW E46
awaryjniosc tych samochodow wynika ze sposobu użytkowania ich przez poprzednich włascicieli. Silniki benzynowe nie sa tak podatne i narazone na awarie jak Diesle( podzespoły pompy, wtryski, turbo) wynika to tez z intensywnej eksploatacji "ropniaków" Awarie moga sie wydarzyć takie same jak kazdego zwyklego silnika.
-
Podświetlenie zegarów i konsoli srodkowej
W 3 jce mozesz wyminic zarówki, ale czy to cos da?! :doh: ustawic regulacje jak Ci napisał kolega na maxa i juz ( a jak nie dziala regulacja to "zwatowac") pamietam ze u mnie nie swiecila jak powinna chyba 80 na predkosciomierzu, pamietam tez , ze w momecia ustawienia podswietlenia na maxa to byl efekt swiecenia całych tarcz a nie cyferek :D
-
[ KUPNO ] BMW e60 (i silniki) vs. Audi A6 C6-proszę o poradę
Jesteś Designerem - jednym z tych którzy projektowali A6? :) opcja nr. dwa: jesteś tak samo nudny? :D :) (żart-bez obrazy ;) ) Nie, nie....... Napisałem , ze kliknąłem na audi bo inni tego nie zrobili, przeciw zasadzie- ktos cos tam ale nie powie , bo zaczna sie czepiac albo bedzie kłutnia. Sprawdzam możliwosci swobodnego wyrażania poglądów na tematy inne niz tego scisłego grona miłosnikow ONLY BMW Pozdrawiam wszystkich Bmkowiczów :norty:
-
[ KUPNO ] BMW e60 (i silniki) vs. Audi A6 C6-proszę o poradę
9:2 dla BMW........trzeba stanąć na ulicy i pytac napotkanych ludzi :wink: dałem głos na audi a6 dla przełamania reguły , ale i z pobudek osobistych....mających wiele wspolnego z Designem auta.
-
Planuję zakup BMW E46
Mozna kupic sobie V8 i jezdzic spokojnie, ale mozna tez jezdzic spokojnie z 4 cylindrami w 1.6 :norty: dlateko Mike mowie, kazdy ma inne potrzeby, po co mi w miescie 4 litry, 1.2 w Corsie w tych korkach miejskich to i tak za duzo, To tak jak dla rodziny 2+2 zakupic do codziennej jazdy 2osobowe Z3 :roll2:
-
gonili go bo miał BMW
Szacuneczek za ten sprzęt pościgowy, ŁADA.... Szacuneczek za odwagę dla kierowcy BMW, ja bym sie bał , ze mnie gamonie zastrzela.........subtelna dziurka w szybie No i kiedy Mu te opony przestrzelili.........?
-
[ KUPNO ] BMW e60 (i silniki) vs. Audi A6 C6-proszę o poradę
Proszę poczytaj sobie......... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=102153&highlight=przekonajcie udowodnienie wyższość pomarańczy nad mandarynka i odwrotnie- masło czy margaryna........
-
316i Coupe szarpie na pierwszym biegu
Jakbys nie poszedł na łatwizne i poszukał a , daj wiare multum tego na forum. Byś wiedział, ze to sprzęgło. Powróżę z fusów i śmiem powiedzieć, ze objaw jest przy staniu w korku, jak auto sie nagrzeje, auto robi kangura....komplet sprzęgla do wymiany- sam byłem autorem takiego wątku gdzie wszystko jest opisane.
-
Planuję zakup BMW E46
Każdy silnik zaspokaja inne potrzeby i oczekiwania właścicieli. Pani potrzeby może na początek zaspokoją od 116 KM w 1796ccm montowanych w 316stce przez 143 KM w 1996ccm czyli 318. Chyba, ze jestes obyta driverka tylnego napędu to 320 z silnikiem R6 ~2.2 litra i 170 KM, lub bardziej ekstremalna 330 ale to juz dla doś wyrafinowanej części fanów. Oczywiscie mowimy o BMW e46 po liftingu czyli od 01/02 roku
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
4 razy elektryczne szyby ( kurcze a z tyłu korbki) 6 scio biegowa skrzynia biegów ( 5 do przodu i jeden do tyłu) 8 poduszek powietrznych ( moze i tak , powiedzcie mi z ciekawosci gdzie one w 1 sa montowane ) no i ta FLACHA.... :norty: http://moto.allegro.pl/item554421918_bmw_116i_zarejestrowane_w_polsce_full_opcja_okazja.html
-
Co myslicie o takich swiatlach?
w Polsce to jest nielegalne, nie będziesz się różnił niczym od "oślepiaczy" których tak sporo na naszych drogach. policja podczas kontroli sprawdza takie rzeczy.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Uwaga bardzo bogate wyposażenie za 20 tys zł. :jawdrop: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7782986 :doh: tylko gdzie on je schował? czy on ma tam w ogóle klimatyzację , manualną? Auto jest totalnym golasem, jak mozna sie tak osmieszać?!
-
Wyciek oleju na styku silnika i skrzyni
a moze mniej tragicznie olej wycieka wyzej i kapie na to miejsce?!
-
coupe 2.2 2001 pytanie o moc?
w tych modelach robi sie to za pomoca przyciskow w zegarach. Instrukcja jest w Zrób To Sam
-
coupe 2.2 2001 pytanie o moc?
Koła nie ma co potega- duze jak do tych gabarytów pojazdu -standard przewiduje chyba mniejsze i weższe. Co by nie bylo mam lift i sedan ale sadze ze w coupe tez jest gniazdo prostokatne wewnatrz tu gdzie sie otwiera maske- u góry. lusterka szły chyba razem z pamiecia foteli. o szybie sie nie wypowiadam- rozebralbym to bym wiedzial co jest co atak nie chce wrózyc
-
Kupno felg 17 cali jakie opony do nich ? fotka
no jak kupisz takie felgi jak kolega wyzej pokazuje to nie dosyc , ze po tej sieczce ......jak to Szwedzi powiadaja...Najlepszych drogach - BO NIE POZWALAJA ZASNĄĆ ZA KIEROWNICA :norty: bedziesz wymieniał elementy gumowometalowe czesciej niz teraz, to dodatkowo po sezonie nie uda sie wyważyć kół - tak sie ta "plastelina" krzywi