Treść opublikowana przez czestek1
-
pytanie o opony
ja mam takie http://images31.fotosik.pl/375/4f5465818ce22a3cmed.jpg http://images42.fotosik.pl/17/849587b94184bfabmed.jpg przemilczmy Niemiecki system umieszczania odwaznikow na zewnetrznej- kompozycyjnej. 225/50R16 ET 46 osobiscie ta szerokosc nie powoduje u mnie negatywnych odczuc podczas prowadzenia, kiedy sa na aucie nie wygladaja tez jakos szeroko-masywnie "szpanersko". Jednak wydaje mi sie , ze kola nie wypelniaja dobrze przestrzeni kół. Co mi polecacie? Jaki rozmiar opon na te 16stki. mi chodzi najbardziej na tym aby wyskosc opony byla jak nawieksza ( w e36 mialem 205/60R15) duzy balon dawal lepszy komfort.
-
odpowiedz na pytanie 'jaka szerokosc opon do felgi'
ET i to co z nim jest grane
-
Przejżałem iX tematów o zanikaniu FONI i brak rozwiązania
Czytałem wasze klopoty z Zanikaniem dżwięku, wyłączania sie radia, NAVI, i z przykrościa stwierdzam, ze zakładane tematy nie maja rozstrzygnięć. U mnie po najechaniu na nierówność w przednich głośnikach , cos zatrzeszczy, przerwie, tak jakby na ułamek sekundy był odłączany przewód od głosników. Nie sadze zeby to była wina kostki przy radiu, bo efekt bylby tez na tylnych głosnikach.Skłaniam sie bardziej ku kostkom przy samych głosnikach w drzwiach. Nie rozbierałem tego ale jesli to wyglada tak samo jak w tylnych to jakim cudem moga tam nastepowac przerwy w sygnale?! Może to wynik niesprawnych - ułamanych, albo uszkodzenia izolacji na przewodach w miejscu przejscia drzwi- karoseria.( podobny klopot wystepuje z łamaniem przewodow idac do klapy bagarznika) Kto z Was rozbierał, szukal konkretnie przyczyny, rozwiazał ten i podobne temu klopoty z 'niepoprawnym dźwiękiem" w głosnikach.
-
coś dla oka Bodykit dla e34 jak wam sie podoba?
jakas imitacja Mustanga....szkoda kasy na takie coś, leipiej zachowac klasyczna linie
-
Najczęściej kradzione auta w 2008r. coś o BMW?! Jednak NIE
...płacimy
-
Spryskiwacze 'mgłowe'
:doh: Tak , Tak ,,,,własnie tak jakos to szło- pamietam ze nie moglem wyjac a w rezultacie było to banalne mocowanie.
-
Najczęściej kradzione auta w 2008r. coś o BMW?! Jednak NIE
Tak jak wyzej napisalem NIE wazne co , nie wazne gdzie BMW to z zalozenia potencjane samo zło i becalujemy za wszystko wiecej niz inni.
-
Spryskiwacze 'mgłowe'
odepnij tylko wygluszenie od strony dysz i po bokach po co cale zdejmowac reka wysuniesz dysze- pamietam ze jest jakos wsuwana , czy to w zdluz czy trzeba dysze obrucic w bok jakos tak :wink:
-
Spryskiwacze 'mgłowe'
podszedł Ci jakis paproch w dysze i psika jakby chciało a nie mogło, na bok , nie takim strumieniem. ja musialem wyjąc dysze i ja przepłukac, bo za kazdym razem plyn popychal ten syf w kierunku dziurki i zatykal sie na nowo- szpilka tylko odpycha a to nie likwiduje klopotu.
-
klopot z silnikiem
Gdyby to byla uszczelka pod glowica to ubywałoby Ci płynu w ukladzie chłodzenia, czyli płyn chłodzacy dostawałby sie do cylindrów. Biały dym- czy taka para moze bc wynikiem tez skraplania sie czasteczek wody w katalizatorze ale to kiedy auto jest użytkowane rzadko i na krótkich odcinkach , moze też byc wynikiem "ochrzczonego" paliwa.
-
klopot z silnikiem
a co z plynem , stan jest dobry czy ubya płynu chłodzącego?
-
klopot z silnikiem
jak odpalasz po nocy stania auta, jest tak samo jak po tym jak wsiadasz i odpalasz zgaszony 10 minut wczesniej rozgrzany silnik?
-
klopot z silnikiem
15 l na 100 to można powiedziec , ze jakos nie specjalnie duzo. Jakie kopcenie masz rury wydechowej? moze uszczelka puszcza. Plyn chłodzący w normie? niskie oborty to moze byc wina sondy, przepływki, nieszczelnosci ukladu dolotowego, przepustnicy i wielu innym . Dlatego chodzi o sprecyzowanie problemu, czy ustaje jak sie silnik nagrzeje czy nie. Twoje zdziwienie jest nieuzasadnione.
-
najczęsciej kradzione auta - brak BMW w 'TOP 15"
Od razu widać , że nie korzystasz z wyszukiwarki. Dublujesz bez namysłu, temat będący 1 oczko niżej, dlatego pytam czy czasami cos Ci nie jest?!Roztargnienie brak koncentracji, polecam magnez.
-
Najczęściej kradzione auta w 2008r. coś o BMW?! Jednak NIE
Jak sie ma BMW nie wazne cyz starsze czy mlodsze zawsze sie BECALUJE INACZEJ niz inni.
-
najczęsciej kradzione auta - brak BMW w 'TOP 15"
Czy Ty się dobrze czujesz....................? :mad2: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=101379&highlight=
-
Najczęściej kradzione auta w 2008r. coś o BMW?! Jednak NIE
Audi to jest coś bardziej bliskiego VW Passatowi, wiec chyba dlatego one trzymaja ten ranking
-
Najczęściej kradzione auta w 2008r. coś o BMW?! Jednak NIE
Wirtualna umieściła na swej stronie ranking najcześciej kradzionych samochodów, spodziewałem sie tam znaleść BMW, rozczarowałem sie. Chyba powinnismy byc zadowoleni?!
-
Nalot rdzy na elementach pod maską
To nie jest niczym zabezpieczone, zadnego ocynku . A woda i sól w postaci mgły spod koł aut jadacych z przodu je ciagle atakuja przez nerki mnie zasniedziały nie te bolce tylko ich gniazda. NIE polecam odkrecac tych bolców, bo potem maska bedzie sie zle zamykac. Trudno to ustawic.
-
Turing tylna wycireczaka stuka i działa do połowy.
Osioł jak kradł to jeszcze szkód narobił- standard sam sie nie nażre i jeszcze komuś zniszczy. Przełamał cos w mechanizmie, masz tutaj taki mechanizm TUUUU pisz i pytaj faceta i tuuuu
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To dla tych co TE OKAZYJE wyszukuja i kupują, potem po jednym dniu bycia włascicielem , takowa OKAZYJA ma pełna paletę Dolegliwosci - nie chce zapalić - zgasł podczas jazdy - obroty faluja - brak mocy - seria "coś piszczy" - 5 i 10 auto w rodzinie dziadka
-
jak wprawdzic rzeczywisty przebieg samochodu??
Jest jedyny sposób na to aby wiedzieć jaki jest przebieg. Kupć nowe auto z salonu.Czasami mozna trafic jakąś powypadkowa NOWĄ Toyote , ale przebieg jest w granicach kilku km.
-
puknięcie z okolic tylnego mostu podczas ruszania ?? co to??
saku i co?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
W Stargardzie jest wiele osób specjalnej troski, samochodów również....
-
Mignięcie kierunkowskazów przy zamykaniu/otwieraniu pilotem.
Car Memory, Key Memory strona 51 instrukcji obsługi. I wszystko w temacie