Skocz do zawartości

elukaes

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elukaes

  1. Witaj.W tych emulatorach maty nie ma nic innego jak opornik i dioda w obudowie rozebrałem dwie takie nie patrzyłem ile kosztują takie emulatory ale koszt samoróbki to 1zł. Auto dopracowane w szczegółach.Pozdrawiam.
  2. Musisz poprostu przepiąć napięcie z czarnej do białej kostki i z białej kostki puścić kable do licznika aby mógł komputer obc liczyć przeliczać i będzie dzialalo
  3. Jutro na pw mogę przesłać jak w domu bede sam pisałem bo w sieci parę błędów jest to sobie porównasz Tutaj kiedyś koledze pisałem co i gdzie i jak post 5 chyba viewtopic.php?f=111&t=182410 po podłączeniu koledze działało i mi tak jak powinno wszystko poza check control
  4. Z pewnością wnętrze nabierze większego uroku po tym modzie
  5. Skoro masz przekazniki to ktoś chyba dokładał elektrykę szyb masz tam może 4 przekazniki? Sprawdź włącznik i przekazniki raz jeszcze może masz bezpiecznik dołożony gdzieś pod kierownicą
  6. Wyjmij kanapę i zobacz czy masz przy kompie uszczelki gumowe szwagier tak miał w 5-ce zalał do pełna i kałuża była winna była uszczelka pod nakretką pompy bo ktoś zmieniał pompę i nie włożył jej U mnie miałem pęknięty dekiel plywaka i też ciekło
  7. A co powiecie o tym foto zapożyczone jednak nie koniecznie musi być to chińszczyzna http://vpx.pl/i/2015/01/28/cnqv.jpg żeby nie było możliwość doposażenia w serwisie dowód http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=63_1638&hg=63&fg=95
  8. elukaes odpowiedział(a) na skols003 temat w E46
    Witajcie odświerzę temat Panowie mówicie.że wiocha jak takie projektory wypuszczało bmw http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=63_1638&hg=63&fg=95
  9. elukaes odpowiedział(a) na inventus temat w E36
    Kolego ten kruciec łączy się wężykiem z zaworkiem odpowietrzajacym zbiornik paliwa. Znajduje się on pod filtrem weglowym w pobliżu serwa.
  10. Pod półeczka koło lewarka biegów
  11. Nie opc tylko obc musisz wejść w testy obc Poczytaj trochę na forum o ukrytych testach obc predkościomierz w obc 11 kryje się pod testem 41 Istnieje możliwość, że ktoś dołożył obc i nie pociągnął całej instalacji.
  12. Wybaczcie,że zaśmiece temat ale chcę wyrazić opinię odnośnie e31 piękne auto lecz przepraszam posiadaczy tych aut zalatuje mi trochę japonczykiem chodź nie ukrywam wnętrze piękne konsola cała ,,płynie,, w tym aucie mógłbym pisać długo ale to tak w skrócie .Jednak e 38 wygrywa w mojej ocenie z e31.Sam myślałem aby stać się posiadaczem e38 -kto wie może kiedyś.. Pozdrawiam.
  13. elukaes odpowiedział(a) na jimi5045 temat w E36
    Napisz kolego o co dokładnie chodzi bo zawile napisałeś zrób foto napewno będzie łatwiej nie wiem o które kable chodźi
  14. Normalną rzeczą jest nagrzewanie się jeża czy też opornicy w Twoim przypadku.Rezystor jest chłodzony powietrzem wlatującym do nagrzewnicy.
  15. Być może czujnik temperatury silnika od ecu jest niesprawny i dlatego jak jest ciepły masz problem.
  16. Co do klamek to nie widzę rzadnej różnicy
  17. viewtopic.php?f=164&t=237274
  18. W takim przypadku najprawdopodobniej klamka do wymiany wyjmij klamkę i zobacz przyjrzyj jej się dobrze czy na górze to ciegno nie pękło.
  19. Skoro maska się uchyla to są dwie możliwości pierwsza to taka, że zamek w pasie przednim do wymiany druga taka, że rygiel maski może jest za bardzo wkrecony i jest on za krótki i zamek go nie zabezpiecza co do drzwi to zakładam, że cięgno klamki włożyłeś w to ucho od zamka na foto nie widzę dobrze
  20. Witajcie dzisiaj zagościł w moim aucie miły dla mnie dodatek choć bardziej satysfakcjonujący jak pożyteczny jest to oryginalne lusterko bmw fotochromatyczne z diodą alarmu i kompasem(wcześniej była dioda i fotochrom) po kalibracji lusterka wszystko działa jakby ktoś potrzebował info w sprawie kalibracji to już to ogarnąłem mam to za sobą. http://vpx.pl/i/2015/01/10/lw1.jpg http://vpx.pl/i/2015/01/10/lw2.jpg Tak na marginesie jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to niebawem będę miał według mojej oceny mega rarytas-abym nie zapeszył tylko.
  21. Szlachetny cel dobrze,że nie brakuje Ci zapału do pomagania nie tylko na forum.
  22. Ten m44 ze zdjęcia powinien już mieć chyba przepływkę z drutem a nie z klapą czy występowały również i klapkowce w m44 czy to rzeźba?
  23. elukaes odpowiedział(a) na lyli20 temat w E36
    Tak jak kolega wspomniał diagnoza komputerowa potrzebna tak to wymienisz pełno rzeczy i dalej będzie to samo Od siebie dodam tyle, że proponuje sprawdzić pompę paliwa.
  24. Poczytaj trochę o inicjacji dachu e36 może pomoże

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.