Treść opublikowana przez elukaes
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
Ja obserwuje i czekam co jeszcze zdziałasz...
-
E36 318i instalacja elektrycznych szyb
tak
-
E36 318i instalacja elektrycznych szyb
od modułu komfortu lub zv może przełącznik do wymiany
-
[e36] Brak wtyczki w panelu climatronica
Duża niebieska wiadomo zasilanie itp.,następnie jest czarna 3piny służy do podłączenia silniczków klap nagrzewnicy trzecia to brązowa i w nią powinna być wpięta wtyczka od wentylatora chłodzącego panel i na końcu niebieska od czujnika AUC będzie działało bez podpięcia tego-pewnie masz panel z guzikiem A w kółku przy obiegu zamkniętym.
-
e36 cabrio 330Ci zimny nawiew na tylna szybe
na panelu masz przycisk-ogrzewanie tylnej szyby bo panel jest taki sam jak w coupe,sedan, turing jednak w cabrio szyba to tworzywo tylko a i wentylatorek nie występował w każdym cabrio także masz go w opcji wyposażenia.
-
e36 cabrio 330Ci zimny nawiew na tylna szybe
Zawsze myślałem, że tak musi być przecież tam nie ma żadnej grzałki jest tylko mały wentylatorek wszystko masz ok tak jest
-
[E36 1.8is] brak masy
Jake dobrze pamiętam to jeszcze drugą masę trzeba przykręcić do prawego kielicha
-
podłączenie OBC 18 z CCM
kostkę mam jak coś
-
3xxx e36 316 Rozstaw podłużnic
viewtopic.php?f=68&t=111450
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
Kurde teraz tak siedzę i przeglądam Twoją galerię to naprawdę jest to kawał dobrej roboty ale to trzeba kochać wiem,że ciężko nawet to wyjaśnić komuś co Tobą kieruje czemu tak a nie tak tylko mnie zastanawia czemu właśnie kombi(wiem,że mało takich aut i gratuluje uporu i samozaparcia)ja wybierając kombi-sedan wybieram sedana jednak może dlatego,że nie podobają mi się kombi-może parę sztuk i Twoje jest jednym z nich.Naprawdę ktoś kto nigdy nie robił nic przy aucie tego nadmiaru-ogromu Twojej pracy nie doceni ale warto.Tak dalej czekam na postęp prac.Pozdrawiam. Listwy wąskie czy szerokie wkładasz?
-
Bmw e36 318ti m44 silniczek krokowy i egr
Krokowca masz przy przepustnicy pytając o egr to chodzi Ci zapewne o odmę to ten czarny krążek koło bagnetu od poziomu oleju łączy się wężem z pokrywą rozrządu
-
podłączenie OBC 18 z CCM
Tak z czarnej trzeba przełożyć zasilanie do białej i parę kabli do licznika i wszystko działa potem jak należy Ps.Służę pomocą.
-
podłączenie OBC 18 z CCM
w jednym teście robi się korektę spalania czasem to wystarcza czasem nie
-
podłączenie OBC 18 z CCM
jeżeli wrzucisz pełne obc to działa spalanie prędkość,temperatura, ilość paliwa,dystans,code itp.i montaż łatwy tego sprawa delikatnie trudniejsza jest z połączeniem ccm ale jak założysz moduł ccm wtedy obc będzie wyświetlał błędy o przepalonych zarówkach, o małym poziomie płynu w chłodnicy czy płynu do spryskiwaczy PS. poszukaj w okolicy komputera czy nie masz przygotowanej już instalacji pod pełne obc czy nie leży gdzieś przypięta biała kość do obc18
-
320.napiecie na elektrozaworach
Panel zostawiłabym w spokoju to raczej wina elektrozaworu
-
Czerwona E36 316i sedan-Sebek.
Ładne auto i o zadkim kolorze koła też fajne mam takie tylko że 16-ki.Szanuj i kochaj a niezawiedzie Cię.
-
kolo zamachowe ,docisk,tarcza ktore podejdzie do 1,8is ?
Spokojnie z m40 i m43 podejdzie.Warto od razu zmienić uszczelniacz wału i łożysko oporowe-wyporowe sprzęgła jak i nabić nowe okładziny tarczy.
-
[E36] Centralny zamek z pilota - jaki sterownik?
Ja mam firmy stig od dwóch lat i nie narzekam wszystko działa mam centralny i alarm z pilota w kluczyku wygląda jak ori bmw także polecam..
-
Jaka roznica w sprzegle 318is
Tak prawda kompletne sprzęgło z kołem i tarczę nabiłem nową za 100zł
-
Jaka roznica w sprzegle 318is
Ja miałem m40 i wrzuciłem is-a i sprzęgło dwuomasowe zamieniłem na sprzęgło z m40 czyli zwykle i nie ma problemu z jazdą do tej pory spokuj.
-
[F10] Podłączenie oświetlenia ambientowego do prądu
Trochę późno ale wpiąłeś się pod stale 12v próbnikiem poszukaj plusa po zapłonie.
-
E36 cabrio- pałąki anty kapotażowe
Technicznie nie powinno być problemu jednak z czujnikem i połączeniem nie mam pojęcia jak to wygląda.Ja ze dwa lata temu po wystrzale zagłówków normalnie po odbezpieczeniu blokad spowrotem je złożyłem jednak są drugie z nabojem i tamtych podobno się nie da ponownie złożyć.Tyle wiem w tym temacie.
-
[E36] M52B20 elektroniczny pedał gazu.
myślałem, że jest ale to jakiś czujnik położenia pedału http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BG91&mospid=47433&btnr=35_0175&hg=35&fg=15
-
[E36] M52B20 elektroniczny pedał gazu.
załóż od e36 poprostu
-
328i Touring by K3m0T
Ładna sztuka fajnie, że pomarańcze wracają co do półeczki to wystarczy to drewno wyjąć z niej i włożyć zwykłe wykończenie jak coś to pisz pw bo posiadam chętnie pomogę listwe schowka także gdzieś mam.