Treść opublikowana przez elukaes
-
Mini komputer OBC w zegarku
To jest do compakta może wyświetlać temp. datę a niektóre spełniają funkcję obc
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
Trochę zboczyliśmy z tematu moderator narazie cierpliwy ale sygnał idzie z modułu poprzez gniazdo do lamp przyczepki.
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
to moduł jest od haka bierze sygnały z lamp tylnych i podaje do kosci od przyczepki kiedyś widziałem w sieci jak szukałem info do podłączenia tel. u niemców na stronie.
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
Ciekawe to Twoje auto a co do modułu masz haka?
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
osuszacz znajduje się pod prawą lampą-reflektorem tak masz napewno tylko zapewne nie będzie pasował do przewodów takie moje przypuszczenie a wentylator jaki posiadasz być może też się nada.
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
Wszystko się da. Małe podsumowanie w Twoim przypadku potrzebujesz: -opornie-jeza -elektrozawór wody podwójny -krućca wody potrójnego w ścianę grodziową -panela klimy -osuszacza -przewodów klimy -trzech przekazników -pare metrów kabli -łącznika nagrzewnica-przewody klimy w ścianę grodziową -i pozostaje kwestia wentylatora chłodnicy klimatyzacji nie wiem czy nie będziesz potrzebował drugiego
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
Takiej nie widziałem jednakże widziałe manualną gdzie panel w środku był zwykły jakby nie było klimy w aucie wogole chodź była i miała włącznik właśnie przy asc.Nsgrzewnica miała logo bmw jednakże na wiązkach były naklejki-italy dwa razy widziałem takie nawet mam gdzieś ją to wrzucę zdjęcie abyście wierzyli w to co piszę. W takim przypadku musisz zakładać tak jakby od podstaw klimatyzacje jeżeli chcesz klimatronika. A to dlatego,że inaczej masz położoną wiązkę oraz jakbyś wsadził nagrzewnice klimatronika to i tak przewody klimatyzacji nie będą Ci pasowały.
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
nie bo turki zostają te same wszystko nawet już zostało napisane w tym temacie zmieniasz tylko nagrzewnice i panel
-
Czujnik położenia wału BMW e36 320 92r.
Kolejny przykład gdzie czujnik wału zamiennik jest do niczego bmw nie lubi zamiennikow czy to sonda czujnik wałka czy przepływa tylko ori części nowe bądź używane dostaniesz je e aso lub na szrocie z rozbiórki.Podróbki nie działają lub działają krutko.
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
poprostu demontujesz swoją nagzewnice montujesz podpinasz swoją i panel odpowietrzasz układ i działa tylko tyle
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
Kolego tak jak już kolega Hejner 1993 wspominał musisz deskę zdjąć następnie potrzebujesz kompletnej nagrzewnicy z jeżem-opornicą i panel klimatronika.Nic trudnego ja to robiłem kilka razy nawet koledze z forum o niku matt13.Jezeli posiadasz trochę umiejętności to dasz radę zrobić to sam zmiana prosta a jaka satysfakcja później powodzenia.
-
318 sedan 91r.Mechanizm szyb z NAGMINNIE pękającymi spinkami
u siebie w sedanie odkręcałem prowadnice
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Dzisiaj w związku że w is-e był dwumas a ja zmieniam sprzęgło na zwykłe nabiłem nowe okladziny tarczy. W Radomiu za lepszą okladzine z robotą zapłaciłem 90zł a gorsza była już za 70. http://i.imgur.com/1rqdLbT.jpg http://i.imgur.com/P35sEWi.jpg
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Panowie tak się teraz zastanawiam i nie zakładam nowego tematu tylko tutaj aczkolwiek w tym momencie zglupiałem chodzi mi o to aby ktoś się wypowiedział czy portki m40 pasują do baranów m42(nie chce pisać co ja o tym sądzę i jak to widzę bo swoje przypuszczenia mam tylko o to aby ktoś potwierdził moje przekonania lub zanegował je.Dzieki i przepraszam, że tutaj.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Tak wiem o tym dobrze trochę się nawyjmowalem silników.Cały zabieg przeprowadzam sam. Najgorsze dla mnie to rozłaczenie wdechu od kolektora czasami nie dają się odkręcić nakrętki ze szpilek .Wymiana prosta i motor to m42 czyli bez ews-u.Silnik posiada kompresor klimy także niedługo dokończę montaż klimatyzacji.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Dawno nic u mnie się w galerii nie działo ale już nie długo w przyszłym tygodniu wpadnie silnik is.Silnik ten a nie inny ponieważ kupiłem w bardzo dobrych pieniądzach.Silkik jest kompletny z przeplywką,filtrem,komputerem i całym osprzętem Jedna fota tylko http://i.imgur.com/fKTzhvP.jpg
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
Mogę pomóc.Może nawet u znajomego to kupujesz na szrocie który ma rzeczy tylko bmw.
-
3xx.Odklejająca się podsufitka.Czym naprawić?
Ja obklejałem nowym materiałem używałem kleju do tapicerki BONATERM nie myl z butaprenem.
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
Co tu dużo mówić dobra robota i ogrom pracy ale warto było. Ciekaw jestem co za rarytas nabyłeś-czekam na foty
-
E36 m52b28 stukanie z okolic rozrządu
To tylko takie moje przypuszczenie ale może napinacz tak stuka.
-
[e36 316] przestał działać pilot centralnego zamka
W takich przypadkach warto zdjąć boczek i zobaczyć jakość kabli przy wkładce zamka.Pisiadamy juz leciwe auta i stan przewodów warto sprawdzic bo sa tam nswet trzy wtyczki od podgrzewania wkładki oraz od krańcówki i trzecia nie pamietam w tej chwili od czego ale istotą rzeczy jest fakt,że owe przewody tuż przy wtyczkach stają się kruche i podczas zamykania/otwierania drzwi z biegiem czasu potrafią się urwać(mialem podobny problem)czego efektem czasem są cyrki z szybami czy centralnym. Tak na marginesie wspominałem kiedyś,że pracowałem przy rozbiórkach bmw i czasami się takie sytuacje zdażały
-
316.Gotujaca się woda w chłodnicy
Do spr.pompa wody termostat i chlodnica może pękła.Lecz na sam początek odpiwietrz dobrze układ i sprawdz szczelność przewodów-węży.
-
316 M43 Przy odpalaniu nic się nie dzieje
Sprawdz czy przy rozruszniku żadna wsuwka nie spadła ja taki przypadek miałem.Zgasiłem auto na chwilę i nie mogłem odpalić przyczyną okazał się kabel przy rozruszniku który zsunął się z jednej wsuwki.
-
318 sedan 91r.Mechanizm szyb z NAGMINNIE pękającymi spinkami
Prowadnice wyjmiesz odkręcając (małą grzechotką z nasadką 10mm)śrubkę od wewnątrz drzwi,Która znajduje się na dole prowadnicy i tyle.Jeżeli bez boczka jest ok to problemem może być sam boczek drzwi.Boczek zakładasz bez problemu i pasuje dobrze-jakimi wkrętami przykręcasz boczek do drzwi,może są za długie jak nie są ori.
-
E36 1.8i pasek wieloklinowy.
sprawdz na realOEM i wszysko okaże się jasne