Treść opublikowana przez elukaes
-
318i Jak podłączyć centralny zamek z pilota.
Kolega dał zdjęcie modułu komfortu,ktory odpowiada za szyby elektryczne ale także za centralny zobacz czy nie masz modułu chyba ZV jak dobrze pamiętam jeżeli masz centralny ale nie masz modułu komfortu takiego jak wyżej to szukaj na prawym słupku czarnego pudełka z napisem ZV i tam się wepnij powinien mieć dwie kostki podłączeniowe szukaj nad prawym glośnikiem.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Dziękuję ale to jeszcze nie koniec działania.Miło słyszeć takie słowa.Planuje doposażyć moje auto w coś co jest dla mnie czymś,, mega,,w coś czym ogromnie się jaram. A tak przy okazjii dzisiaj musiałem wymienić czujnik sprzęgła bo w trasie rozłączył tempomat i już nie chciał się włączyć.
-
Compact M43 wtyczki pod kolektorem gdzie podłączyć.
Nie ma możliwości pomylenia wtyczek gdyż mają na wtyczkach i kostkach różnie rozmieszczone prowadnice co uniemożliwia zły montaż np. wtyczki od czujnika wałka nie wepniecie w miejsce czujnika wału lub wtyczki od temperatury silnika w miejsce krokowego.Pozdrawiam.
-
awaria ogrzewania e36 328i
w pobliżu serwa nad pompą abs
-
awaria ogrzewania e36 328i
elektrozawór wody do wymiany
-
Przekładka silnika z 1.6 na 1.8is
Wydech nie podchodzi z m40 is ma krótszy i o większej średnicy załatw sobie chociaż same,, portki,, z is-a
-
[320] Błąd poduchy
Sprawdź napinacz pasa kierowcy może podczas sprzątania kabel urwałeś
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Trzeba sobie pomagać. No i jeździ się inaczej bez irytującej kontrolki.Śledząc Twój temat widać że dbasz o szczegóły i o To chodzi wszystko musi być sprawne i ze smakiem. Ps. Pod koniec tygodnia prawdopodobnie coś będę dla Ciebie miał.Pozdrawiam.
-
szwankujaca sekwencja 318is
A ja mówię.że elektrozawór pada
- 318i M43 Ustawienie przpustnicy
-
318i M43 Ustawienie przpustnicy
ja w m40 ustawiłem tak aby się całkowicie zamknęła następnie delikatnie ją uchylałem i było dobrze
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Tak oryginalna roleta bmw z e36 Takie były plany lecz trafił sie is kompletny(silnik,wiżzka,komputer,wtryski z listwą,rozrusznik,alternator,pompa wody/wspomagania itp.)kupiłem od znajomego gdzie pracuję sezonowo u niego przy sprzedaży części działalność prowadzi od dziesięciu lat czasem jest na allegro Zgadzam się bardzo się opłacało lecz dwulitrówka ma ładny dżwięk Roletę też mam fabryczną lecz dokładana he Rozmawiałem ze znajomym kiedys razem pracowaliśmy i mówił,że jego kolega zakłada takie instalację i możę mi za tysiaka założyć ale to cena używanej nie dopytywałem więcej o szczeguły Tak prawda szwagier także ma i zgadzam się z tym.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Nie należę do osób które lubią palić kapcia i nawet nie prubowałem w tym motorze (nie myślcie sobie że jeździłem tylko m40 i przesiadłem się e is-a )lecz wracając z pracy w tym tygodniu codziennie na skrzyżowaniu stoję pod górkę i tak zielone ruszam i wcisnałem gaz w podłogę i pisk...Napewno kultura pracy silnika m40a m42 to niebo a ziemia cisza pod maską bez klekotu bociana a i dynamika dużo lepsza po za tym motor pracuje równo zero błędów na kompie-wymieniona sonda -Silniczek zdrowy wnioskuję z pracy i osiagów podczas jazdy.Niebawem zmierzę ciśnienie na garach będzie wiadomo jak spręża.Ogólnie miłe zaskoczenie i dynamika znacznie nawet bardzo się poprawiła(tylko nie piszcie o dynamice r6-ki)dopowiem tyle że szwagier ma e39 2.0 to z dołu obrotów to mój m42 do 100-ki lepszy.Wymiany napewno nie żałuję tym bardziej że każdą śrubkę odkrecałem i dokręcalem sam teraz jestem zadowolony z siebie a i w kieszeni zostało (wymieniłem olej na polsyntetyk filtr paliwa i oleju od razu plus cena silnika i to wszystkie koszta jakie poniosłem)wydalem 700 parę zł
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Dzisiaj jadąc do pracy zauważyłem że niedogrzewa się silnik po przejechaniu dziesięciu kilogramów wskazówka temperatury wychyliła się lekko poza niebieskie pole oto winowajca zacięty termostat http://i.imgur.com/cs5NW7I.jpg wymieniony po pracy od razu i mała rzecz jeszcze mi wpadła przy okazji dla mojego auta to roleta http://i.imgur.com/eduwQId.jpg co prawda nie elektryczna ale jest i cieszy niebawem montaż
-
e36 318i cabrio 1998 . tempomat ?
Kierownica musi być jednonabojowa do poprawnej komunikacji muszą być odpowiednie panele kierownicy tak jak i sam moduł tempomatu jak kolega napisał wyżej temat taki mamy na forum jak to założyć i co potrzebne PS.sygnał to ibus
-
e36 318i cabrio 1998 . tempomat ?
Tak to jest do e36.Sam montowalem dowód w galerii z tym wyjątkiem,że ja zakładałem tempomat z e39/38/46 wszystkie są takie same w tych autach i łatwiej go założyć.
-
e36 318i cabrio 1998 . tempomat ?
W e36 nic nie musisz programować.Kupujesz potrzebne rzeczy zakładasz i cieszysz się tempomatem potrzebujesz moduł tempomatu silniczek tempomatu czujnik sprzęgła linkę silniczek-przepustnica i jeżeli ma być sterowany z kierownicy to tyle pod warunkiem, że masz kierownicę multifunkcyjną jeżeli nie masz to plus do tego manetkę tempomatu i moduł manetki
-
Wymiana sprzęgła BMW e36 318TDS
Jedno i drugie pasuje
-
316 M42, wąż który idzie do...?
Wstaw foto jakieś bo to nie zawiele nam mówi
-
318 sedan 91r.Mechanizm szyb z NAGMINNIE pękającymi spinkami
A mechanizm dobrze jest zamontowany do drzwi wszystkie nity trzymają
-
E36 318ti (compact) pasek czy łańcuch?
Łańcuch.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
To pozostałości z 1.6 nie podłączony.Mozna zauważyć pięć zaslepionych na silniku przewodów.Zastanawiam się czy sekwencji nie założyć.Kolektor zmieniłem we wtorek bo są już w nim dysze od wtryskiwaczy sekwencji wrazie czego nie będzie potrzeby wiercić kolektora
-
M43 - wymiana sprężarki klimatyzacji
Z kąd masz pewność że łożysko.Podaj plusa na pin w kostce od sprężarki i odpal silnik jak pracuje sprzęga to wina instalacji
-
Mini komputer OBC w zegarku
Przytrzymaj dłużej guzik od daty tak samo ustawiasz czas a sondy nie potrzebujesz tylko czujnik temperatury zewnętrznej
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
I o to jest wczoraj zagościł w aucie m42.Mialem trudności z odpaleniem ale po paru chwilach doszedłem,że pompa nie daje paliwa wymieniłem przekaźnik pompy i odpalił.Dzisiaj pospawałem wydech bo w is jest krótszy i kołnierz od portków jest obrucony i z m40 nie pasuje.Hm jak silnik... jutro pod komputer podpinam albo cewka lub czujnik wałka do wymiany ponieważ ciągnie od 3 tys. dopiero.Narazie dowód na to, że jest http://i.imgur.com/OZiiHJR.jpg http://i.imgur.com/vxhXrL7.jpg Wiem, jeszcze muszę ogarnąć komore silnika ale to już jutro...