Skocz do zawartości

elukaes

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elukaes

  1. elukaes odpowiedział(a) na robol2010 temat w E36
    To sutkanie to podpora wału pewnie a silnik jak to jest m40 to na pasku.I nie ten dział kolego.
  2. Tak kawałek po kawałku.Zacząłem od środka podsófitki tam gdzie gładko,równo to kleiłem większy kawałek a gdzie należało wykładać materiał to już małe odcinki. Ile mi poszło hm już nie pamiętam dokładnie ale puszka i drugiej trochę.
  3. Tak to taki klej chodź ja dałem chyba 10zł w hurtowni z materiałami.Ja nanosiłem go miękkim pędzlem.Jedną warstwę na materiał drugą na podsófitkę i czekałem do wyschniecia aż klej łapał mi palce a później naciągałem ostrożnie materiał i wyszło pięknie.
  4. Znam gościa to na Firleju właśnie On działa.Wziąłem parę rzeczy od niego. Na ogół tutaj bywam często na Wielogórze to ich strona i goście w porządku http://www.zbs-czesci.aq.pl/index-2.html Co do felg to plany na przyszły rok.
  5. Części u chłopaków koło forda na początku na granicy Radomia z Wielogórą oraz na Firleju.Pomalować muszę maskę i grila.Koła -myślałem na pewno nad ori bmw 16-17 do tego wrzucić gwint. Tak też zrobię napewno.
  6. Nie jasno piszesz strasznie zawile.Coś Ci się dzieje bezpieczniki wywala? x2
  7. elukaes odpowiedział(a) na Magic960 temat w E36
    Nie.Co prawda powinien obracać się ale trochę z nabieraniem temperatury przez silnik visko coraz bardziej się załącza.Kiedy osiągnie temperaturę właściwą visko pracuje na max.
  8. Gałka na pewno wyleci a co do ramki to właśnie się zastanawiam.Sam ją wkładałem i powoli żałuję-pewnie też wyleci.Na wiosnę startuje ze swapem i mechaniką oraz lakiernikiem.Na pewno dam znać o postępach prac.
  9. Robiłem porządki w galerii i znalazłem takie foto u dziadków jakiś czas temu.. http://imageshack.us/a/img266/950/dsc00264ue.jpg http://imageshack.us/a/img208/1341/dsc00263wk.jpg dla porównania tutaj SIWA jeszcze deska już po dodaniu radia,obc i elektryki na przód http://imageshack.us/a/img42/2383/kokpit2p.jpg a na stan dzisiejszy wygląda tak http://imageshack.us/a/img560/3350/dechpofl.jpg obiecuje niebawem zrobić jakąś małą sesje..
  10. elukaes odpowiedział(a) na MrSalieri temat w E36
    A w ogóle masz termostat może został wyjęty i dlatego długo się nagrzewa.Ja mam za reflektorem prawym reduktor i jest ok.Przyczyn może być wszystko dlatego wypadałoby sprawdzić termostat,nagrzewnicę oraz elektrozawór płynu.
  11. Masz komputer pkładowy obc?Może to od niego do kontroli ilości płynu płynu w układzie.
  12. Masz elektryczny wentylator czy visko? Może ktoś zakładał elektryczny wentylator i zrobił tak jak masz.To na pracującym silniku podnieś do góry maskę i odepnij tą wtyczkę wentylator powinien się wyłączyć jak to od tego.A kable masz ucięte od tego czujnika czy gdzieś biegną?Jeśli biegną sprawdź dokąd.
  13. elukaes odpowiedział(a) na peem92 temat w E36
    Najlepiej to auto podpiąć pod kompa.Ale do sprawdzenia przepływka i krokowiec tak na początek.
  14. Kolego a z czym masz problem.Masz żarnik wkładasz w miejsce żarówki kable od żarnika łączysz z przetwornicą.Kable co połączone były z żarówką łączysz z drugim wejściem od przetwornicy i tyle 10 min.roboty.
  15. x2 popieram.Chodź warto zobaczyć mocowanie linek jak kolega wyżej pisał.
  16. Jt.welur.Jeden komplet boczków obszyłem sam jak miałem siwe plastiki drugi oddałem tapicerowi i efekt taki sam,i tamte co sam obszyłem znajomy wziął,mówił że ładne były.Klej BONATERM do tapicerki,dokładnej pracy dużo jak i cierpliwości 6godzin pracy.
  17. Ja mam aluminiowy od termostatu kruciec a drugi plastikowy od strony ściany grodziowej-silnik taki jak Twój.
  18. elukaes odpowiedział(a) na marjok1000 temat w E36
    viewtopic.php?f=68&t=136129 punk 4
  19. elukaes odpowiedział(a) na ksx9 temat w Galeria - nasze samochody
    Wiesz do wyposażenia jakie posiadasz(ja miałem jeszcze mniej)można duuużo aby pln-y były np.fotochrom,multifunkcja,ori radio cd-pięknie współgra z wnętrzem,grzane lusterka,tempomat,halogeny,klimatronik,oświetlenie wnętrza-ładne są z e46,grzane fotele,podłokietnik,czarna nerka,obc 18 itd.Ja to wszystko prawie zamontowałem i wiele więcej.Możesz zobaczyć postępy prac w galerii,mogę się pochwalić modami i Tobie życzę udanych modów
  20. Kolego najlepiej na spokojnie rozgrzej silnik i wjedź na kanał weź lampę i na pracującym silniku sprawdzaj węże i połączenia tylko uważaj przy tym.Ja sprawdzam ręką dotykam połączenia i przewody czy nie popękane na pracującym silniku bo wtedy panuje ciśnienie w układzie.Kiedy dokładnie to sprawdzisz będziemy myśleć dalej.Nie ma bo wpadać w panikę.
  21. Kolego to już trzeci chyba taki sam temat dzisiaj.Sprawdź elektrozawór wody.
  22. A jeśli masz klimatronik to należy deskę ściągać aby dostać się do nagrzewnicy.Sprawdź króciec łączacy nagrzewnicę z elektrozaworami może z niego cieknie lub z samych zaworów.
  23. Jak zdejmiesz osłonę nóg kierowcy to ujrzysz nad pedałem gazu plastikowy kruciec który łączy się z nagrzewnicą.Sprawdź dokładnie czy nigdzie nie cieknie czy nie masz mokrego dywanu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.