Treść opublikowana przez elukaes
-
Kupno E36 316 1994r
To sutkanie to podpora wału pewnie a silnik jak to jest m40 to na pasku.I nie ten dział kolego.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Tak kawałek po kawałku.Zacząłem od środka podsófitki tam gdzie gładko,równo to kleiłem większy kawałek a gdzie należało wykładać materiał to już małe odcinki. Ile mi poszło hm już nie pamiętam dokładnie ale puszka i drugiej trochę.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Tak to taki klej chodź ja dałem chyba 10zł w hurtowni z materiałami.Ja nanosiłem go miękkim pędzlem.Jedną warstwę na materiał drugą na podsófitkę i czekałem do wyschniecia aż klej łapał mi palce a później naciągałem ostrożnie materiał i wyszło pięknie.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Znam gościa to na Firleju właśnie On działa.Wziąłem parę rzeczy od niego. Na ogół tutaj bywam często na Wielogórze to ich strona i goście w porządku http://www.zbs-czesci.aq.pl/index-2.html Co do felg to plany na przyszły rok.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Części u chłopaków koło forda na początku na granicy Radomia z Wielogórą oraz na Firleju.Pomalować muszę maskę i grila.Koła -myślałem na pewno nad ori bmw 16-17 do tego wrzucić gwint. Tak też zrobię napewno.
-
zwarcie poduszki. tak ma byc?
Nie jasno piszesz strasznie zawile.Coś Ci się dzieje bezpieczniki wywala? x2
-
problem z temp. silnika
Nie.Co prawda powinien obracać się ale trochę z nabieraniem temperatury przez silnik visko coraz bardziej się załącza.Kiedy osiągnie temperaturę właściwą visko pracuje na max.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Gałka na pewno wyleci a co do ramki to właśnie się zastanawiam.Sam ją wkładałem i powoli żałuję-pewnie też wyleci.Na wiosnę startuje ze swapem i mechaniką oraz lakiernikiem.Na pewno dam znać o postępach prac.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Robiłem porządki w galerii i znalazłem takie foto u dziadków jakiś czas temu.. http://imageshack.us/a/img266/950/dsc00264ue.jpg http://imageshack.us/a/img208/1341/dsc00263wk.jpg dla porównania tutaj SIWA jeszcze deska już po dodaniu radia,obc i elektryki na przód http://imageshack.us/a/img42/2383/kokpit2p.jpg a na stan dzisiejszy wygląda tak http://imageshack.us/a/img560/3350/dechpofl.jpg obiecuje niebawem zrobić jakąś małą sesje..
-
316i M43 Problem z ogrzewaniem
A w ogóle masz termostat może został wyjęty i dlatego długo się nagrzewa.Ja mam za reflektorem prawym reduktor i jest ok.Przyczyn może być wszystko dlatego wypadałoby sprawdzić termostat,nagrzewnicę oraz elektrozawór płynu.
-
E36 318IS 92r , czy to czujnik temperatury wody??
Masz komputer pkładowy obc?Może to od niego do kontroli ilości płynu płynu w układzie.
-
E36 318IS 92r , czy to czujnik temperatury wody??
Masz elektryczny wentylator czy visko? Może ktoś zakładał elektryczny wentylator i zrobił tak jak masz.To na pracującym silniku podnieś do góry maskę i odepnij tą wtyczkę wentylator powinien się wyłączyć jak to od tego.A kable masz ucięte od tego czujnika czy gdzieś biegną?Jeśli biegną sprawdź dokąd.
-
[E36] 318 gaśnie, dusi się...
Najlepiej to auto podpiąć pod kompa.Ale do sprawdzenia przepływka i krokowiec tak na początek.
-
POMOZE KTOS Z ZESTAWEM XENON E39
Kolego a z czym masz problem.Masz żarnik wkładasz w miejsce żarówki kable od żarnika łączysz z przetwornicą.Kable co połączone były z żarówką łączysz z drugim wejściem od przetwornicy i tyle 10 min.roboty.
-
E36 coupe nie działa zimny nawiew a dmucha tylko ciepłem
x2 popieram.Chodź warto zobaczyć mocowanie linek jak kolega wyżej pisał.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Jt.welur.Jeden komplet boczków obszyłem sam jak miałem siwe plastiki drugi oddałem tapicerowi i efekt taki sam,i tamte co sam obszyłem znajomy wziął,mówił że ładne były.Klej BONATERM do tapicerki,dokładnej pracy dużo jak i cierpliwości 6godzin pracy.
-
BMW e36 UBYWA DUŻO PŁYNU CHŁODZACEGO POMOCY !!!
Ja mam aluminiowy od termostatu kruciec a drugi plastikowy od strony ściany grodziowej-silnik taki jak Twój.
-
318i na jaki olej wymienić?
viewtopic.php?f=68&t=136129 punk 4
-
E36 318i 1995r problem z ogrzewaniem kabiny
Tak
- do usunięcia
-
do usunięcia
Wiesz do wyposażenia jakie posiadasz(ja miałem jeszcze mniej)można duuużo aby pln-y były np.fotochrom,multifunkcja,ori radio cd-pięknie współgra z wnętrzem,grzane lusterka,tempomat,halogeny,klimatronik,oświetlenie wnętrza-ładne są z e46,grzane fotele,podłokietnik,czarna nerka,obc 18 itd.Ja to wszystko prawie zamontowałem i wiele więcej.Możesz zobaczyć postępy prac w galerii,mogę się pochwalić modami i Tobie życzę udanych modów
-
BMW e36 UBYWA DUŻO PŁYNU CHŁODZACEGO POMOCY !!!
Kolego najlepiej na spokojnie rozgrzej silnik i wjedź na kanał weź lampę i na pracującym silniku sprawdzaj węże i połączenia tylko uważaj przy tym.Ja sprawdzam ręką dotykam połączenia i przewody czy nie popękane na pracującym silniku bo wtedy panuje ciśnienie w układzie.Kiedy dokładnie to sprawdzisz będziemy myśleć dalej.Nie ma bo wpadać w panikę.
-
E36 318i 1995r problem z ogrzewaniem kabiny
Kolego to już trzeci chyba taki sam temat dzisiaj.Sprawdź elektrozawór wody.
-
BMW e36 UBYWA DUŻO PŁYNU CHŁODZACEGO POMOCY !!!
A jeśli masz klimatronik to należy deskę ściągać aby dostać się do nagrzewnicy.Sprawdź króciec łączacy nagrzewnicę z elektrozaworami może z niego cieknie lub z samych zaworów.
-
BMW e36 UBYWA DUŻO PŁYNU CHŁODZACEGO POMOCY !!!
Jak zdejmiesz osłonę nóg kierowcy to ujrzysz nad pedałem gazu plastikowy kruciec który łączy się z nagrzewnicą.Sprawdź dokładnie czy nigdzie nie cieknie czy nie masz mokrego dywanu.