Treść opublikowana przez elukaes
-
Brak ssania E36 1.8 M40
Głównie odpowiada za to czujnik temperatury cieczy ten co daje sygnał do kompa ecu czujnik niebieski to jest oraz musi być sprawny krokowiec.
-
M40 1.8 TWARDE WĘŻE I SIE ZAPOWIETRZA
Wymień pompe i odpowietrz dobrze układ i zalej układ tylko aby nie wodą.
-
przednie kierunki... ktoś ma takie?
Ja dałbym sobie spokój z tym zawsze preferuje ori bo najładniejsze.Pozdrawiam.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Jak pisałem mi nie pasowało to miałem mechanizm na ziemi wziąłem akumulator i cykałając delikatnie kablem biegun od akumulatora zmieniając tym samym roztaw ramion mechanizmu dzięki temu mogłem zpasować otwory,chodź powiem Ci,że nie nam pojęcia czy w tych obu wersjach nadwoziowych są te same mechanizmy musiałbyś sprawdzić na realoem lub allegro.
-
[E XX] OBC w BMW.
Na cały czas a godzinę też musisz ustawiać?
-
[E36] Jak odróżnić kierownicę przed od poliftowej?
Zdejmij poduszkę i zrób fotki jej od tylu i to samo z taśmą odkręć śróbki te trzy i zdjęcie daj coś wymyślimy
-
[E36] Jak odróżnić kierownicę przed od poliftowej?
Brązo
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Podepnij na krótko mechanizm do zasilania a otwory powinny spasować.Ja tak zrobiłem i wszystko pasowało.
-
Spryskiwacze 318i
Najprawdopodobniej ale najpierw sprawdź piny we wtyczce może coś nie styka a najlepiej zobacz,sprawdź czy prąd dochodzi do wtyczki próbnikiem.
-
[e36] 1994 r. Wymiana pompy wodnej - problem z wyciągnięciem
Na pompie jest gumowy oring i to wystarcza.
-
320iA Co potrzeba do zamontowania OBC max? w miejsce zegaka
Vip_22 Twój komputer ma jedną kość.Potrzebna jest druga biała możliwe,że jak poszukasz to znajdziesz ją.Szukaj w okolicy radia lub komputera obc.Jeśli nie znajdziesz można łatwo ją dorobić i przepiąć parę kabli z czarnej do nowej kości oraz pociągnąć parę kabli do licznika Zbyszek89 Czytaj tutaj www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=111&t=184589
-
320iA Co potrzeba do zamontowania OBC max? w miejsce zegaka
Nie nie każda moja nie miała a posiada max obc.Miałem zwykły zegarek,z którego instalacji podłączeniowej wykorzystałem trzy kable tj.zwyły zegarek posiada kable od:podświetlania podtrzymania czyli stały plus"+"i masę,resztę kabli kiedy podłączamy komputer musimy sami dorobić.
-
320iA Co potrzeba do zamontowania OBC max? w miejsce zegaka
Kiedy podłączysz bez checka to masz wszystkie funkcje i ukryte testy,nie masz czeka to nie nie poinformuje ćię tylko o awariach takich jak przepalona żarówka czy poziomie niskim płynów. Bez tego modułu potrzebujesz tylko czujnik temperatury zewnętrznej i będzie działało w linku co ći podałem napisane jest troche o tym także się nie zastanawiał tylko instaluj.
-
Mauri165 ---> Bmw e36 Coupe 1,6 95r.
W środku jakbym widział moje dawne wnętrze,które jest ładne ale wolę czarny kolor. Auto ładne z tym,że zderzak w kolor nadwozia i progi też bym pomalował i jakoś te kierunkowskazy mi nie leżą ciemne ale to Twoje auto.
-
320iA Co potrzeba do zamontowania OBC max? w miejsce zegaka
Nie zgodzę się z tym też miałem zegarek analogowy a teraz siedzi obc 18-to przyciskowe i myślę nad doposażeniem w moduł check control
-
320iA Co potrzeba do zamontowania OBC max? w miejsce zegaka
To zależy bo już masz prawie wszystko teraz jak to podlaczysz to będzie liczył już czyli spalanie na 100km,dystans,średnie spalanie,możesz ustawić limit prędkości i zmierzyć czas podróży itp. Jednak można dodatkowo założyć jeszcze moduł do tego i będzie Cię informował komputer o przepalonej żarówce czy zbyt niskim poziomie płynu do spryskiwaczy czy też chłodzącego jest dużo tematów takich jak Twój podepnij tak jak tutaj napewno zadziała z tym że jest to opis bez checka viewtopic.php?f=111&t=182410
-
E36 1.6 m43 wystrzał odmy
Może to być wina kabli lub świec to na początek.Wymień to ja miałem podobnie i na tym ucierpiała przepływka.
-
[E XX] OBC w BMW.
Musisz wcisnąć i przytrzymać manetkę dłużej i wyświetla się prog1 it.d.
-
BMW E39 2.0 98 SEDAN NIE MA GLOSU W GLOSNIKACH
Zwarcie do masy masz może na kablach głośnikowych lub przerwe na kablach sprawdziłbym na początek ciągłość kabli oraz wtyczke dobrze obejrzał.Wcześniej było ok?Może ktoś grzebał coś wcześniej.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
I o to nowe graty do auta wreście ori zapalniczka http://img600.imageshack.us/img600/7876/dsc00187hj.jpg By elukaes1 at 2012-09-08 nowy dywan-szary -blado czarny wkażdym razie ładniejszy dla mnie od starego http://img690.imageshack.us/img690/6042/dsc00184zf.jpg By elukaes1 at 2012-09-08 a to stary dywan,który wyleciał http://img4.imageshack.us/img4/9579/dsc00185wp.jpg By elukaes1 at 2012-09-08 i nabyłem nowe zaślepki śrób foteli-taki detal ale cieszy http://img24.imageshack.us/img24/8498/dsc00186nd.jpg By elukaes1 at 2012-09-08
-
Wymiana alternatora z m43 do m40
Myślę,że będzie ok ja mam rozrusznik z m43.Także ok.
-
[E36] 318ti; świałta wsteczne nie gasną.
Z lewej strony skrzyni się znajduje nr15 na rysunku http://www.bmwfans.info/parts/catalog/E36/Coupe/Europe/320i-M52/LHD/M/1994/december/browse/manual_transmission/s5d_g_housing_mounting_parts/#18 Jak widać musisz rękę włożyć wysoko.
-
[E36] 318ti; świałta wsteczne nie gasną.
Aby mieć pewność,że to czujnik wypnij wtyczkę od czujnika.Najprawdopodobniej to jego wina.
-
Problem z c. zamkiem w e34
Mógł paść siłownik zamka ale najpierw sprawdź czy dochodzi tam impuls/prąd sprawdź połączenia kabli może wina leży tylko we wtyczce
-
E36 316 Płyn chłodniczy + ...
Dolewasz i ubywa płynu tak?Jeżeli tak to najpierw sprawdź szczelność układu chłodzącego wszystkie węże,trujniki,opaski czy są dobrze zapięte ogólnie czy gdzieś nie masz wycieków