Treść opublikowana przez elukaes
-
BMW Business CD43 Blaupunkt - jaki model zmieniarki!!!
Ponawiam
-
BMW AUX Mode nagle zniknęło.
Wada końcówki.Zakup nowego kabla rozwiąże problem możliwe,że szarpnąłeś i przez to nie łączy.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Masz silniczek z wbudowanym modułem pewnie zrób foto.Jeśli tak to musisz zdemontować moduł i dolutować dwa kable do silniczka.
-
[318IS] Połączenie świateł drogowych z przeciwmgielnymi
Wybacz kolego a po co Ci tak komplikować sobie życie masz drogowe i jest ok tak samo jak i przeciwmgielne włącząsz je niezależnie.Po co Ci problemy z drogówką
-
[E36] 318i Problem z płynem chłodniczym
Podejrzewam wyciek płynu z pod zbiorniczka lub połączeń przewodów.Możliwe,że cieknie kroćcem w głowicy za czwartym cylindrem czyli od strony ściany grodziowej.
-
Pali na dwa gary M40
Skoro visko o sztywno to pracuje ono na pełnej mocy,że tak napiszę i może Ci paść pompa od tego.Visko załańcza wentylator stopniowo kiedy silnik osiągnie właściwą temperaturę pracuje na maksa czyli w pełni załącza.A u Ciebie pracuje na maksa już na zimnym sikniku.Mi w m40 pomogła wymiana kopułki i rozdzielacza-palił na 3 gary.
-
skromne bmw e36 316 sedan
Miałem identyczne wnętrze dla mnie było to porażką.Szczerze to nie podoba mi się właśnie deska i boczki.Wymieniłem Na czarno.Mam dechę czarną na sprzedaż za 20 zł plus koszt przesyłki.Powodzenia w modach i szerokości.
-
Silniczek spryskiwaczy - demontaż - BMW E36 316i
Sprawdź też dysze spryskiwaczy możliwe,ze masz pozapychane.
-
[E36] 316i grzeje się w korku i brak ciepłego nawiewu
Brak ciepłego nawiewu to elektrozawór winny.A bo do grzania silnika to możliwe,że pompa wody-sprawdź czy masz strumień płynu w zbiorniczku wyrównawczym.
-
Pali na dwa gary M40
Na czwartym cylindrze tzn na jego kablu znajduje się tzw. impulsator.Niektórzy jeżdżą bez niego ja go mam akurat. Wisko pracuje razem z pompą wody i załańcza się pod wpływem temperatury zablokuj koło pasowe i odkręcisz go. Czujnik wału jakby padł nie odpaliłbyś auta.Sprawdź kopułkę,świece,przewódy,filtr paliwa.
-
328i Black Coupe -Stroker M50B28
Fajne auto widać dużo pracy w nie włożyłeś tak dalej.Ładne auto fajny silniczek i jest ok.Masz czym pojeździć.
-
pomoc kod do radia
Szanowny kolego może i tym razwm pomożesz..jakość marna ale coś tam widać http://imageshack.us/a/img826/865/fordop.jpg
-
Wentylator-szmery. BMW E36 316i 1995r.
Łożyska wentylatora się zacierają pewnie do wymiany nie długo.Przy starej nagrzewnicy wystarczyło jak popsikałem wd40 a później smarem w spreyu.
-
[E36] Kierownica "Serducho" - zmiana
Wiesz nie sprawdzałem.Jak montowałem wpiąłem się w gruby zielony kabel wychodzący ze stacyjki czyli plus po zapłonie.
-
Proszę o ocenę "perełki" :)
Szkoda auta.Mi niepodobają się lampy tył i przód i blenda oraz zegary myślę,i tak uważam,że ori najładniejsze.Szerokości.
-
e36 2.0 brak, słabe ogrzewanie na biegu jałowym
Bo tak naprawdę masz dwa elektrozawory i tak się przyjęło,że to jeden elektrozawór.Jeden puszcza ciecz bardziej a drugi może się blokować zawieszać.
-
[E36] Kierownica "Serducho" - zmiana
Niebieski nie jest od poduszki, tylko klaksonu - oby sie ktoś nie pomylił :) Serducho z multifunkcja (z E39 lub e38, w e36 oryginalnie nie było multi) podejdzie spokojnie do e36 - warunkiem jest tylko by była to kiera produkowana do 03.99r. wtedyu jest to kierownica jedno nabojowa. Multifunkcia steruje jednak tylko kilkoma starszymi modelami radioodtwarzaczy. Da się zrobić jednak dokupując pewne urządzenie w cenie ok 200zł, by sterowała dowolnym radiem. Jakbyś przeczytał pierwszy post to wiedziałbyś jakie było pytanie chodziło o niebieską wtyczkę wiem co piszę.Autor tematu napisał,że z biło czarną wtyczką sobie poradził.A wtyczka od multifunkcji wygląda tak samo z tym,że posiada 5 kabli dla przypomnienia tak na marginesie fioletowy 12v brązowy masa biały sterowanie radiem czarny tempomat niebieski klakson.Tyle pozdrawiam.
-
szarpanie BMW 316i
Nie to zupełnie inny czujnik.
-
Chudy992--> BMW 320i coupe-- Nowy Lakier!!!
Nic dodać nic ująć super wygląda.Tylko jak wspomniałeś te lampy nie za bardzo wg mnie.I brakuje halogenów widać. Ps.No z tą podłogą to pojechałeś-dobre zdjęcie.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Sądzę,właśnie tak,ze albo coś z częściami nie tak lub z połączeniami.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
To albo wina przekażników lub namieszałeś coś z elektryką.
-
316 M40 Nie działa pół licznika
Nie ma takiej potrzeby adaptacji.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Może coś w silniczku zwiera a drugi mechanizm sprawdzałeś.Jak podpiąłeś tak jak należy to nie ma bata aby nie działało.
-
e36 2.0 brak, słabe ogrzewanie na biegu jałowym
Możliwe,ze pompa powoli nie daje rady.
-
e46 ori radio - granie bez kluczyka
To ja nie pomogę.Ale to jeden kabel tylko cóż chciałem pomóc.Pozdrawiam.