Skocz do zawartości

Kupno E36 316 1994r


robol2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po pierwsze chciałbym się przywitać :) Jest to mój pierwszy temat na tym forum.

Wcześniej były rożne samochody ale czas na bmw:)

Do rzeczy. Byłem dziś oglądać E36 316 1994r. Samochód do poprawek blacharskich, progi troszkę zgnite, lewe tylne nadkole i w paru miejscach podłoga. Reszta wygląda ładnie. Samochód jest do dopieszczenia np. urwana klamka , nie działa prędkościomierz, jakieś podświetlenie nawiewów.

Chyba zapieczony bęben z tyłu w prawym kole. Wiem że trochę roboty jest ale część jestem zrobić w stanie sam:)

Chciałbym się was zapytać na co zwrócić szczególną uwagę ? Cena jest niewielka 2500zł. Silnik pracuje równo, ten silnik jest na łańcuchu tak?

Jeśli by trzeba było robić rozrząd jakie są to koszty? Z tym zapieczonym bębnem z tyłu, jeśli bym się mylił i np był to wał czy coś to by stukało i były by jakieś dziwne dzwięki a nie tylko że trzyma jakby był ręczny trochę zaciągnięty?

Przebieg to "podobno 120k" coś mało się wydaje jak na taki rocznik. Jeden właściciel od 10 lat.

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie przy wale nic nie stuka:) Tylko prawe tylne koło jest tak jakby trochę zapieczone że cały czas trochę hamuje jakby ręczny był lekko zaciągnięty ale nic nie stuka i puka. A można prosić o przeniesienie do odpowiedniego działu? Nie wiem jaki to model silnika, z modelu samochodu to tak jak pisałem wyżej 1994r. 316
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.