Treść opublikowana przez elukaes
-
problem z ukladem chlodzenia w e36 1.8 TDS
Jeżeli silnik nie przegrzewa się czyli temperatura w pionie to wina elektrozaworu.Pewnie nie puszcza jest ciągle zamknięty spróbuj uderzyć czymś może się odblokuje.Sprawdź czy za elektrozaworem ciepłe są węże jeśli nie to wina właśnie niego.
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
Jak będziesz miał tam +12v to tak.
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
jw.edytowałem już post
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
chodzi o sygnał do włączenia wzmacniacza tak.Jeśli tak to jeśli to ten kabel wzbudzający to musi na nim pojawić się plus po zapłonie kiedy ma się włączać po kluczyku.Możesz wtedy wpiąć się pod radio lub wzmacniacz antenowy lub zmieniarkę gdzie pojawia się +12v po zapłonie.
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
Nie ma konieczności podłączania tego kabla.Ja go nie podłączyłem i grało ładnie. Podepnij jak w instrukcjii i będzie działać.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Dawno nic się nie działo bo zimno trochę ale mogę się pochwalić prezentem od szefa ori apteczka z zawartością oraz trójkąt ostrzegawczy http://imageshack.us/a/img42/6541/dsc00369ll.jpg http://imageshack.us/a/img62/5254/dsc00368vc.jpg Niebawem wleci skóra do środka.Możliwe,że przed sylwesrem.Życzę wszystkim pogodnych świąt i szerokości.
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
jaki masz konwerter daj foto
-
E36 1.8 is OGROMNE SPALANIE!!
Nie ma problemu żadnego w czwartek wszystko będę wiedział to napiszę.
-
E36 1.8 is OGROMNE SPALANIE!!
Ja w zakładzie mam takie czujniki sutkowe ale musiałbym sprawdzić a w pracy dopiero w czwartek będę.Ceny nie znam na pw mogę dać Ci numer do szefa to się dowiesz ile kosztuje-mówię o używce.
-
BMW E36 1.8i 91r. Rozrusznik nie daje znaku życia Pomocy!!!
Rozrusznika szukaj po lewej stronie auta jest przy ścianie grodziowej powiedzmy,że na godzinie 13-rozumiesz.Gruby czerwony kabel idzie do niego taki jak do akumulatora.
-
E36 1.8 is OGROMNE SPALANIE!!
Właśnie nie kojarzę należałoby sprawdzić na realoem.
-
Wymiana opornicy nawiewu-jeża
Posiadam oba rodzaje.
-
E36 1.8 is OGROMNE SPALANIE!!
Tak bo zapobiega ten czujnik spalaniu sutkowemu i zmienia kąt zapłonu kiedy nawala pali więcej bo mieszanka spała się za wcześnie.Trochę to zawijłe ale tak jest no chyba,że ta sonda jakaś trefna.
-
E36 1.8 is OGROMNE SPALANIE!!
Tak może on być przyczyną większego spalania nie wiem czy w is-ie masz jeden czy dwa te czujniki ale przykręcane są one śróbą jak dobrze pamiętam na klucz 16 lub 13 w głowicę.Pozdrawiam.
-
m43b16 ciężko odpala i działa na mrozie
Tutaj może być wiele przyczyn.Proponuję diagnostykę komputerową.
-
E36 1.8 is OGROMNE SPALANIE!!
Z kąd wiesz,że sonda sprawna.Teraz mamy takie a nie inne temperatury więc silnik dłużej się nagrzewa jak sam pisałeś i tym samym dłużej pracuje na ssaniu na którym spalanie może dochodzić rzeczywiście nawet do 20l.Ale kiedy jesteś pewien,że coś nie tak to albo przepływka albo lambda nie zawsze błąd wyskoczy na kompie.
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
Ja wpiąłem się w lewy tylni głośnik-kable od niego i to wszystko.Tym sposobem masz jeden kanał.Drugi dwużyłowy kabel do drugiego głośnika i masz drugie wyjście rca.
-
Wymiana opornicy nawiewu-jeża
Kolego ja posiadam jeże 120-130 zł plus koszt przesyłki.Ale najpierw sprawdź czy to wina napewno jeża.Zmostkuj piny we wtyczce i zobacz efekt może coś z panelem też nie tak.
-
e36 wskaźnik temperatury chłodnicy
Pompa wody kolego do wymiany w najepszym przypadku.Sądzę,że to jej wina.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Chociaż dzisiaj koledze w kabriolecie zmieniałem szybę i miał tam mechanizm z dwiema kościami i w górne gniazdo na kość wpiąłem dwa kable i do akumulatora-zamieniając kable na biegunach szyba chodziła góra-dół więc powinno działać i to.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
http://www.allegro.pl/podnosnik-szyby-prawy-bmw-e36-e-36-compact-i2847619897.html coś takiego z jedną kością ale na lewą stronę.
-
316 Compact nie odpala, nie wiem co jeszcze spr
Koleżanko i kolego myślę,że winnym u Was jest czujnik wału.Najlepiej podpiąć pod komputer bo może się okazać,ze to nie on a cewki w przypadku kolegi lub kable,świece,kopułka w przypadku koleżanki.Najlepiej podpiąć pod komuter bo przyczyn może być wiele.
-
e36 m40 318i lpg + PB problem
Dokładnie kiedy ja wymieniłem regulator ciśnienia paliwa w listwie wtryskowej problem znikł.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Tak jest taki sam taki mam bo taki też montowałem.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Wtyczka musi być na dwa piny.W innym razie nie będzie działać chyba że zainstalujesz moduł komfortu ale to duuużo kabelków.