Treść opublikowana przez elukaes
-
325i vanos LPGII strzał w kolektor i kaput wtf?
Znam przypadek,gdzie właśnie w wyniku strzału został uszkodzony kolektor.Wystrzał mógł uszkodzić jak wspominałeś przepływkę,gumę ale też samą przepustnicę lub krokowca.Dobrze byłoby podpiąć auto pod komputer ale na sam przód sprawdź jeszcze wszystkie wężyki ciśnieńiowe silnika,mogło któregoś wypiąć.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
A o to nowe graty czujnik temperatury silnika do ecu-niebieski uszczelka kolektora ssącego i ori używany regulator ciśnienia paliwa listwy wtryskowej http://img843.imageshack.us/img843/8343/dsc00183lm.jpg By elukaes1 at 2012-08-29 oraz czarna nerka gril muszę pomalować-ma jakieś odpryski jakby po kamieniach http://img41.imageshack.us/img41/6215/dsc00181z.jpg By elukaes1 at 2012-08-29
-
318i Zerwany (wyrobinony) gwint przewodu paliwowego- POMOCY!
MANIURA pisał abyś wygiął przewód paliwowy.Wg mnie to prostrze rozwiązanie.Należy dobrze spasować te części.Ale już po problemie.
-
318i podłączenia wtyczek e36 m40
Zamieść poprawnie zdjęcie bo mi np. się nie wyświetla.
-
E36 Wymiana silnika M40 na M43 brak iskry
Ja sprawdziłbym tak pierwsza myśl o czym pomyślałem to czujnik wału może jest padnięty.
-
323ti nie działa nowy wentylator
Ok.Pomyślałem o elektrycznym wentylatorze chłodnicy a nie klimy bo kolega pisał,że grzeje mu się.Ale jak ma się klimę to visko jest a czy nie powinno być dwóch elektrycznych.Interesowałem się ostatnio montażem klimy i z tego cop mi wiadomo klima nie załączy się jak nie będzie ciśnienia w układzie.Warto może sprawdzić szczelność układu.
-
323ti nie działa nowy wentylator
Mógł paść czujnik i nie załącza.Zmostkuj piny we wtyczce od czujnika i zobacz czy się załączy.
-
316 odpadła mi część od podwozia
To co w linku podałeś to podtrzymuje końcowy wydech a Ty potrzebujesz takiego wieszaka tak jak kolega wyżej napisał,który montowany jest w okolicy skrzyni biegów.
-
E36 323ti kierownica ucieka na nierównościach
Masz zapewne końcówkę lub końcówki do wymiany.
-
318is - Coś piszczy przy 50km/h - film!!!!!
Może łożysko koła lub wyciskowe.Ja sprawdziłbym także pompy wody i od wspomagania i stan alternatora.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie nr vin WBADN11080GD95026
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
I o to jest ori wtyczka temomatu a nie jak wcześniej druciarstwo. http://img42.imageshack.us/img42/2653/dsc00175u.jpg By elukaes1 at 2012-08-16
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Odchylasz od góry słupek i ciągniesz do siebie.Słupek trzyma się na 4 jak dobrze pamiętam zaczepach. Uważaj aby się nie pourywały.
-
e46 oznaczenie kabli głośnikowych-który to +/- ?
http://img191.imageshack.us/img191/4501/bmwnew.gif By elukaes1 at 2012-08-13 styk złącze główne złącze A złącze B 1 głośnik FR+ - tape in L+ 2 głośnik RR+ cd-changer line in gnd tape in L- 3 głośnik RL+ vcr line in R+ - 4 głośnik FL+ vcr line in L+ - 5 głośnik FR- vcr line in gnd navi/tv in + 6 głośnik RR- - telefon + 7 głośnik RL- - tape in R+ 8 głośnik FL- cd changer line in L+ tape in R- 9 bus on cd changer line in R+ navi bus 10 tel mute tv line in R+ - 11 tel in tv line in L+ navi/tv in - 12 gnd tv line in gnd telefon - 13 amplifier remote x x 14 podświetlenie x x 15 +12V x x 16 +12V ACC x x info z kablomanii-studio24
-
Broblem z subwoofer'em Harman-Kardon
nie wiem jak w e46 ale ja u siebie mam busines cd i tam aby wzmacniacz podpiąć musiałem zastosować konwerter.Wpinając się w kable głośnikowe zyskałem dwa wyjścia rca.
-
Broblem z subwoofer'em Harman-Kardon
A kabelki Rca podpiąłeś-czincze?
-
E36 IS,brak mocy
Co ma czujnik temperatury zewnetrznej do osiągów to głupota.Czujnik temperatury zewnetrznej daje sygnał tylko do kompa obc.A czujników TEMPERATURY SILNIKA jest dwa jeden czarny daje sygnał na zegary drugi niebieski do komputera ecu.Czujniki te wkręcone są w głowicę silnika pod kolektorem.Pozdrawiam.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Wyjąłem ją całą z samochodu i obkleiłem na nowo zaczynając od jej środka.Po wyjęciu oczyściłem i odtłuściłem ja następnie oklejałem po kawałku klejem bonaterm jt.klej do tapicerki. A wczoraj w Kozienicach u szwagra wleciała zaślepka na ucho od haka,ktoś mi buchnął poprzednią i widać wspominane wcześniej przeze mnie halogeny które założyłem jakiś czas temu. http://img228.imageshack.us/img228/6752/bmwgk.jpg By elukaes1 at 2012-08-05
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Spróbuj obstukać młotkiem i wyciągać.Możliwe,że to 6 dawno temu wymieniałem.
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Ja wkręciłem dwie śruby 10-tki i powoli wkręcając pompa wychodziła są tam dwa otwór nagwintowane
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
tydzień temu czy dwa obkleiłem na nowo sam podsufitkę i słupki a oto efekty słoneczniki i uchwyty wpadną wkrótce czarne oraz poszedłem na łatwiznę i pomalowałem tylną półkę chodz czarne maskownice są ori.Koszt materiału 2,5mb i kleju to 80 zł-tapicer chciał 400,chociaż muszę przyznać,że tapicerzy cenią się słusznie jest trochę z tym zabawy. http://img210.imageshack.us/img210/7929/podsfitka.jpg By elukaes1 at 2012-08-03 http://img41.imageshack.us/img41/4441/supkity.jpg By elukaes1 at 2012-08-03 http://img708.imageshack.us/img708/9401/supekprawyty.jpg By elukaes1 at 2012-08-03 http://img39.imageshack.us/img39/8865/supekprawy.jpg By elukaes1 at 2012-08-03
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Z klinem też dobry pomysł ale uważaj na pasek.Stajesz przed autem i odkręcasz w stronę lewego koła.Jak już koledzy pisali klucz i młotek i na zryw musi puścić.
-
e36 m43 compact, dziwny problem
Łącznik wału lub półoś sprawdź.
-
e36 przeróbka klimy manualnej na climatronick
W dziale zrób to sam są dwa takie tematy poszukaj.
-
E36 IS,brak mocy
Podmień od kogoś czujnik wałka rozrządu nie wału.