Treść opublikowana przez elukaes
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Kurde powinno działać a kierowałeś się kolorami kabli?Sprawdź czy dany kolor w odpowiednią stopkę przekaznika trafia.A mechanizmy masz na ile wejść kostek jedną czy dwie?
-
316 M40 Nie działa pół licznika
Ja miałem podobnie sprawdzałem podmieniałem czujnik w moście sprawdzałem bezpieczniki i szukałem braku połączeń w liczniku.Skończyło się na wymianie na nowy.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
A przekazniki masz odpowiednie?Opis stopek się zgadza czy masz może jedną nóżkę 87b bo to różnica.Daj jakieś foto zestawu który posiadasz.
-
obc 7 ciągle -37
Kolego jeśli tak wszystko podpiąłeś jw.to musi działać.Jeśli masz -37 to obc nie widzi czujnika czyli uszkodzony lub przerwa na kablach.Innej możliwości nie ma.Spróbuj odpiąć czujnik i połącz te dwa piny od wtyczki czujnika razem ze sobą-zmostkuj je i zobacz czy coś się zmieniło.
-
E36 318i M40 Szarpie podczas jazdy
Ja bym sprawdził szczelność dolotu dokładnie czy nie łapie lewego powietrza,wymienił świece kable i rozdzielacz zapłonu.Sprawdź także szczelność przewodów paliwowych.
-
[e46] Podłączenie subwoofera
Po części masz rację ale kiedy ja chciałem ori radio bo to ładnie się komponuje z całą konsolą to zastosowałem konwerter.I nic na krótko nie jest podpinane i napewno nie dudni łup łup.Najpierw miałem suba ale później zmieniłem głośniki na elipsy dając dystansy i podłączyłem je pod wzmacniacz i jakość dźwięku przy ori radiu do głośników seryjnych to przepaść.Na wzmacniaczu masz przecież pokrętła do strojenia głosu.W radiu też możesz ustawić tony wysokie i niskie-pamiętajmy,że mowa o ori radiu.Za małą kasę można tym sposobem zmienić jakość dźwięku w atucie.Więc ja niewidzę w tym nic złego.A jak już tak piszesz,że to połączenia na krótko to zawsze można rozebrać radio i wyprowadzić rca 2x.Zrobiłem dodatkowy włącznik do wzmacniacza i mogłem zawsze go odłączyć.Tyle i pozdrawiam.
-
[e46] Podłączenie subwoofera
Radio bmw i do tego osobny wzmacniacz blaupunkta-nie ori bmw i tube.Wszystko grało pod ori radiem,które nie posiadało wyjść rca.Uzyskałem je dzięki konwerterowi sygnału liniowego i tym sposobem miałem dwa wyjścia rca.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Ja diody wyjąłem.Wg tego schematu powinno działać co korzystasz. Może źle łączysz.Jeszcze raz przekazniki mają przy stopkach oznaczenia: -Złącza 87a dwóch przekazników łączysz ze sobą i do masy -Złącza 87 obu przekazników do plusa 12v po kluczyku -Złącza 86 obu przekazników dajesz do masy -Złącza 85 obu przekazników dajesz do włącznika szyb -Złącza 30 obu stopek przekazników ciągniesz do silnika szyby Włącznik też musisz podpiąć pod zasilanie.Masz tutaj link co prawda temat zamknięty ale schemat bardziej czytelny będzie viewtopic.php?f=68&t=176479 Coś namieszałeś to musi działać.
-
[e46] Podłączenie subwoofera
Mylisz się i to bardzo ja miałem tube i wzmacniacz pod ori radiem.
-
e46 ori radio - granie bez kluczyka
Kabel na którym przy kości radia pojawia się plus po zapłonie przepnij ten kabel pod stały plus w kości radia
-
Problem z 316i
Jak przerywa tak tr tr tr...tr to akumulator do wymiany.
-
[E36] przeróbka manualnych szyb na elektryczne
Daj jeszcze włącznik do tego i wtedy sprawdź.Lub coś źle podpiąłeś mi już rok tak śmigają na przekaznikach i jest wszystko ok robisz według schematu którego?Jakie masz włączniki?
-
[E36] problem z wycieraczkami i spryskiwaczem w sedanie
Podmień moduł raczej to jego wina.
-
320i - wymiana uszczelki zbiorniczka wyrównawczego
Tak naturalnie inaczej nie wymienisz oringu.
-
[E36] Silnik szyberdachu
Kolego trudno uzyskasz odpowiedź.Najlepiej sprawdź na realoem wpisujesz dane swojego pojazdu a w drugim oknie np dane auta z 97r i porównujesz
-
e36 coupe m50b20 '95r - PDasiek - jest i GWINT
Nieźle.Daj znać po jakimś czasie czy kolor nie wyblakł.
-
[e36] lusterko z suwakiem z bmw 7
Wprowadziłem Cię w błąd to lusterko jest samo odchylające się automatycznie a sówakiem regulujesz czułość czujnika.
-
problem z nagrzewnicą ze środkowym tunelem...
Ja sądzę.ze to dobre rozwiązanie,Kierowca jest tym sposobem bardziej uważny i mniej odczuwa zmęczenie.Takie założenie mieli inżynierowie naszych aut.
-
problem z nagrzewnicą ze środkowym tunelem...
Wiesz ja jak miałem pokrętła to wiało chłodnym a kiedy mam klimatronik to wali ciepłym
-
[E36] Kierownica "Serducho" - zmiana
niebieska jest od poduszki
-
[e36] lusterko z suwakiem z bmw 7
Jak się nie mylę to fotochrom i te trzy kable właśnie od sciemniania są a jeden do wstecznego nie wiem jak tam sprawa wygląda z mocowaniem jego.
-
320i coupe podświetlenie nóg
Takie było pytanie i na nie dałem odpowiedź co nie zmienia faktu,że można wpiąć się w kable sygnałowe lampki.
-
320i coupe podświetlenie nóg
Spoko.Sam też napewno poradzisz sobie ze wszystkimi modami wystarczy trochę czasem trochę więcej chęci.Pozdrawiam i czekam na galerię.
-
320i coupe podświetlenie nóg
Pod podświetlenie zapalniczka najłatwiej i będziesz miał po przekręceniu włącznika.Możesz także masę dać gdzie kolwiek od żarówek i plus dać z kabla ze stacyjki po zapłonie.
-
Chudy992--> BMW 320i coupe-- Nowy Lakier!!!
Mnie irytują te lampy oraz zegarek analogowy w środku pomyśl nad obc.Ładne auto powodzenia w modach i życzę znalezienia pracy.