Treść opublikowana przez elukaes
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
Fajne kombi plus za czarną nerkę-wolę czarne osobiście jak i ori radio też na plus.Chyba kontrolka błędu poduszki się świeci i brakuje lewej listwy zderzaka.Ale jak posprzątasz i ogarniesz auto będzie bardzo dobrze powodzenia w modach.Pozdrawiam.
-
Podciśnienie w baku e36 320i /m52b28tu
Dasz radę bez kanału ale to mało wygodne ponieważ musisz rozpiąć wał i jego podporę.Następnie od dołu zostanie Ci już do odkręcenia tylko dwa wieszaki,które z jednej strony są wpinane a z drugiej przykręcane nakrętką 13mm.Pamiętaj też,że aby wyjąć zbiornik musisz pod kanapą odkręcić przewody paliwa z pompy i powrotu oraz wypiąć wtyczki.
-
E36 316i Compact (problem z chłodnicą)
Witaj.A temperatury "nie łapie"silnik jak jeździsz i wskazówka w zegarach nie idzie na czerwone pole?A wisko z wiatrakiem załańcza się stopniowo w miarę nagrzewania się silnika.
-
MOJE BMW NA ZIMNYM SILNIKU PRZERYWA
Tutaj przydałoby się podpiąć auto pod komputer bo może to być wina sondy lub tps-u czy czujnika temperatury
-
Nowe lozysko buczy
Łożysko należy umieć dokręcić nie nieguje tutaj Twoich umiejętności ale możliwe,że źle zostało dokręcone.A to nowe to nowe czy używka bo wspominałeś,że razem z piastą kupiłeś.
-
Ogrzewanie nie działa
W takim razie elektrozawór wody masz do wymiany lub nagrzewnica nie drożna jest.Jedno albo drugie.A sprawdzałeś czy razem z pokrętłem także przestawia się klapa w nagrzewnicy?Być może,że linka spadła...To któraś z tych rzeczy napewno.Wg mnie to elektrozawór jednak.
-
OBC nie pokazuje średniego spalania oraz nie działa tempomat
Sprawdź połączenia przy liczniku skoro obc był dokładany to ktoś pewnie wpiął się w kable do licznika byle jak i coś nie styka.A co do tempomatu sprawdź czujnik sprzęgła mógł nawalić.Rozumiem,że wcześniej działał dobrze?
-
rozrusznik e36 M43 jak wymienić ?
Ja u siebie opuściłem tył skrzyni trochę aby mieć dostęp do górnej śrub.Następnie długa przedłużka potrzebna do odkręcenia.Pamiętaj o odkręceniu kabli od rozrusznika przed jego wyjęciem jak i zdjęciu klemy.
-
Montaz OBC 18
Checka też podepniesz i będzie działało z tym,że z podłączeniem będziesz miał więcej pracy ale później jaka frajda.
-
Montaz OBC 18
Czujnik temperatury powinien być we wlocie chłodzenia tarczy hamulcowej z lewej strony auta.A wiązkę od obc niektórzy znajdują na wzmocnieniu deski czyli pod radiem.
- Montaz OBC 18
-
Montaz OBC 18
Skoro masz zegarek analogowy to wiązki raczej nie będzie.Poza czujnikiem temperatury zewnętrznej żaden inny Ci nie potrzebny czujnik.
-
Proszę o pomoc przy zakupie:)
Też jadę na giełdę jutro do Słomczyna..Słuchaj kompakta nie kupuj bo wiesz sama jaki on jest(nic nie mam do właścicieli kompaktów ale mnie się nie podobają)Tak jak już ktoś pisał minimum is mam m40-kę i chodź nigdy mnie ten silnik nie zawiódł to jednak mało mocy a pali tyle co niektóre r6.Toteż szukaj auta lecz nie pierwszego lepszego,,nie jaraj,,się pierwszym autem tylko obejrzyj parę sztuk i wybieraj bądź szukaj dalej.Powodzenia i pozdrawiam.Pochwala się zakupem.
-
[E36] 316i Klimatyzacja nie działa...
Zgodzę się z przedmówcą ale po czesci gdyż-tam jest ale nie jeż tylko opornica bo kolega ma klimę manualną tzw. jeż występuje w klimie automatycznej.
-
BMW e46 2004r Kaseta z kabelkiem?
Zmieniarka połączona jest kablem,który wpięty jest w małe wejście z tyłu radia i tylko tak działa.Aktywujesz opcje cd wciskając lub trzymając mode innej możliwości nie ma.Może masz coś nie podpięte tzn kabel od zmieniarki.A kabelek z kasety jest od mp3 lub telefonu czyli zewnętrznego nośnika dźwięku.Może ta wtyczka kabla zmieniarki z tyłu radia jest wypięta i dlatego nie działa.
-
BMW e46 2004r Kaseta z kabelkiem?
Kabel zakończony pewnie dżekiem to jeśli wepniesz go do mp3 czy innego źródła dźwięku będzie odtważać muzykę z danego nośnika.Aby działała zmieniarka musisz chyba przytrzymać przycisk mode(m).
-
[e39]Wtyczka kabla sterującego zmieniarką
http://www.djlj24.fm.interia.pl/kable/beckchan.htm tutaj czytaj schemat może to Ci pomoże.
-
Montaz OBC 18
Żaden moduł a obc gong i manetkę i to wszystko. Tutaj wszystko opisałem co i jak koledze i działa czytaj tu viewtopic.php?f=111&t=182410
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
I wzmacniacz do tego
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Dzisiaj po znajomości za 50(na allegro i tu w dziale giełda chcą 100 zł za dwa przednie te małe syczki) kupiłem i zmontowałem ori dwa głośniczki w drzwiach i w tylnej półce.Teraz mam 10 głośników jak w hi-wi.W tym tygodniu będzie sesja jak auto się rezentuje...Fotki w lepszej jakości będą w końcu.Pozdrawiam wszystkich przeglądających jak i komentujących.Swap w 2014r.jak wspominałem już mam inne piorytety... http://imageshack.us/a/img196/636/o19d.jpg http://imageshack.us/a/img600/4356/ugwr.jpg
-
skończyły się pomysły :( Pomocyyyy
Może te zegary które podmieniałeś to były nie sprawne.Ja myślę,że problem leży właśnie w nich w zegarach.
-
[E36] 316i Klimatyzacja nie działa...
Skoro masz wyjęty schowek to tam znajdziesz rezystor.
-
[E36] 316i Klimatyzacja nie działa...
Prawdopodobnie tak będzie to rezystor choć nie koniecznie może to być niesprawny panel także.
-
[E36] 316i Klimatyzacja nie działa...
Sprawdź bezpieczniki jeżeli są ok to sądzę,że to rezystor-opornica dmuchawy lub sam wentylator do wymiany sprawdź go na krótko.
-
E36 1.8is automat gaśnie BŁAGAM POMOCY !!
W skrzyni bym nie szukał problemu bardziej jak już napisałeś to w krokowym i sprawdzić szczelność dolotu.