Czyli rozbiorę zobaczę co tam jest :? bo chciałbym podłączy z modułem bo bez tez idzie ale wolałbym z :shock: czy idzie poprowadzić wiązkę do lamp z modułu żeby wszystko grało ? chodzi mi tylko o moduł :cry2:
gdy ruszam przy niskich obrotach wyskakuje mi jedynka ?? czy to normalne czy coś jest nie tak jak ruszam na wyższych to wszystko jest ok :mad2:
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.