Skocz do zawartości

elukaes

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elukaes

  1. elukaes odpowiedział(a) na XoniX temat w E36
    Przepraszam ale nie doczytałem już wiem,że masz ori pdc dlatego edytowałem podepnij pod komputer może wykaże któryś czujnik lub co innego.Przepatrz instalację czy nie ma przerwy nigdzie także przy gongu.
  2. elukaes odpowiedział(a) na dodo123 temat w E36
    Ściągnij boczek to zapewne wina ślizgów pewnie pękły i musisz je wymienić.
  3. To i tak musisz podpiąć drugą kość do obc jeżeli będziesz zakładał 18-to przyciskowe.Prosta sprawa w razie problemów pomogę.
  4. Słabo odpowietrzony układ.Sprawdź czy masz ciągły strumień płynu w zbiorniczku.
  5. elukaes odpowiedział(a) na Gadomke temat w E36
    Sądzę,że elektrozawór do wymiany.
  6. Teraz to z zamkniętymi oczami byś to założył a co do r6 to też jest ok ale trzeba mieć sprawne ręce i praca idzie jak po maśle. Teraz to piękny widok kokpitu warto było siedzieć w garażu.Dopatrzyłem się jednej niedoskonałości jaką są piksele obc do naprawy.Pozdrawiam.
  7. elukaes odpowiedział(a) na xanderacdc temat w E36
    Odnośnie uchwytów spinek to ja podklejałem klejem do tapicerki.Klej kładłem na dwie części i łączyłem ze sobą po czym do okoła smarowałem uchwyt klejem dla pewności,że nie puści-trzyma już dwa lata prawie.
  8. elukaes odpowiedział(a) na hater1993 temat w E36
    Nie masz abs-u pewnie czujnik do wymiany.
  9. elukaes odpowiedział(a) na kogel temat w E36
    Czujnik temperatury znajdziesz ze wlocie powietrza chłodzenia tarczy hamulcowej z lewej strony.Nie wiem,czy łatwiej niebyło by nowe kable pociągnąć-rozkoduj vin i zobacz może masz instalację pod obc.
  10. Z czarnej kości nagrzewnicy której nie miałeś z pinu 7 kabel idzie do elektrozaworu.Najlepiej odciąć starą wtyczkę i dolutować nową na 3 piny lub do tej starej dołożyć pin.Pozdrawiam to teraz auto odżyło a szczególnie wnętrze ale z zewnątrz także.Gratuluję.
  11. elukaes odpowiedział(a) na Kapłaniasty temat w E36
    Sam dasz radę i łatwiej na przekaznikach to zrobić...
  12. Aby mieć sterowanie zamka z pilota w kluczyku musisz kupić modul centralnego zamka i kluczyk-grot możesz przełożyć ze starego kluczyka zaoszczędzisz na dorabianiu.
  13. Napewno ze znaczkiem naszej marki będą inne odpadają i chciałbym elektryczną w sieci widziałem jak ktoś miał u siebie.Tych tylnych na drzwi nie zakładam.Narazie stoję w miejscu mam inne piorytety...
  14. Dzięki ale to jeszcze nie koniec...
  15. elukaes odpowiedział(a) na Aguire temat w E36
    Zdjęć Ci nie dam ale prawie rok temu taki alarm wyjąłem z jednego i włożyłem do drugiego i tak były czujniki wewnętrzne ruchu,wzywalanie poprzez krancówki w drzwiach oraz była krancówka klapy i maski i syrena musi być.A do syreny alarmu jest osobne wejście jak dobrze pamiętam. Przepraszam aby nie wprowadzić w błąd co napisałem dotyczy alarmu ale z dodatkowym pilotem.
  16. elukaes odpowiedział(a) na KMario temat w E36
    Teraz ja coś Wam powiem chodź to mało prawdopodobne ale mi się dwa tygodnie przydarzylo.Do rzeczy jadąc do dziadków wyłączyło mi się najpierw radio potem panel klimy i zegary lecz auto nie zgasło po zgaszeniu nie mogłem już odpalić rozrusznik nawet nie cykał...myślę regulator lub akumulator.W obc po wbiciu testu 9 widziałem jak napięcie spada w dół kiedy wyniosło 8v cała elektryka w środku auta nie działała czyli światła kierunki radio itd.a silnik pracował.W końcu okazało się,kabel od alternatora do ładowania akumulatora idzie poprzez rozrusznik i na rozruszniku poluzowała się nakrętka owego kabla i nie było właściwego styku i przez to całe zamieszanie i niedzielne popołudnie miałem nie udane.Podczas próby odpalenia kontroli nie przygasały.Pozdrawiam taka pierdoła a ile nerwów mi sprawiła
  17. elukaes odpowiedział(a) na dominik92 temat w E36
    W takim razie czekam na foto sam jestem ciekawy...
  18. elukaes odpowiedział(a) na dominik92 temat w E36
    Kolego autor tematu z tego co pisze ma diesla a na foto dwa silniki benzynowe drugi m42is i m43.
  19. Poprawa w dźwięku jak najbardziej to już cd.Ja bym się nie zastanawiał poprostu bym złożył cd.
  20. Panowie może nie w tym temacie to powinno być ale zegary wyjmujecie bez demontażu kierownicy niezależnie czy jest regulowana czy nie i czy 3 czy 4-ro ramienna w każdym przypadku wychodzą zegary bez demontażu kiery.
  21. Jak dotąd stoję w miejscu brakuje mi czasu na wszystko.Szukam rolety na tył elektrycznej.Widziałem na yt film gość miał taką u siebie.Jeżeli nie znajdę to zaadoptuje roletę z e46.
  22. W boczku powinno być dziesięć spinek może nie masz mocowań spinek i u góry przy szybie boczek jest wpinany w metalowe uchwyty.A spinki masz nowe czy stare.
  23. Chodzi tu o radio a ori najładniejsze ale nie kojarzę aby wydawało drzwięki
  24. elukaes odpowiedział(a) na Yogi0 temat w E36
    Deska ma drugą poduszkę pasażera jest bardziej owalna po lifcie a taki szczegół syczki w drzwiach po lifcie są mniejsze i wkręcane.
  25. Co do radia masz potencjometr do wymiany a kiedy masz włączone radio i gaśnie ono podczas odpalania to normalne jest zabezpieczone tak przed spadkiem napięcia.A kierunki pomarańczowe mnie bardziej się podobają sam takie mam a wcześniej miałem białe...Plany ambitne lecz łatwe w wykonaniu.Pozdrawiam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.