Treść opublikowana przez elukaes
- E36 Klima
- E36 Klima
-
328 temopmat
Sam go założysz.To nic trudnego.A jaki chcesz sterowany z kierownicy czy manetką?Ze dwie godziny to zrobisz dużej filozofi przy tym nie ma.Podłączasz modul do zasilania i czujnik sprzęgła a reszta kabli do połączenie modułu z silniczkiem tempomatu.
-
felgi i lampy
Najładniejsze są ori lampy.A co do felg to nie wszystkim się wszystko podoba także kup takie jakie Tobie się podobają.
-
pomoc kod do radia
Dzięki za chęci i szybką odpowiedź.
-
pomoc kod do radia
Witaj kolego. Dzisiaj mam nietypową prośbę bo chodzi o kod do radia do seata http://imageshack.us/a/img706/53/awvp.jpg da się je w ogóle rozkodować?Jeśli tak to proszę o pomoc.
-
Wymiana sprzęgło kompletne do E36 1995 320 i 150KM
Oba produkty są dobre.Będziesz zadowolony.
-
Wybór - Radio czy wzmacniacz? E36 Sedan
Osobiście zostawiłbym oryginalny wygląd wnętrza-konsoli i kupił wzmacniacz.
-
Podsufitka
Klej BONATERM.Odwiedź moją galerię tam napisałem jaki klej ile i ile materiału i jak kleić.Obklejałem Podsufitkę i cztery słupki i Tobie też tak radzę.Ładnie wygląda i w dotyku miła nowa podsufitka jak i słupki.
-
Podświetlenie zapalniczki
Jest to żaróweczka T5 chyba 1,2W 12V.Kupisz w każdym markecie lub stacji paliw.
-
[E36]Podłączenie spryskiwaczy lamp.
Kolego w kombi na tylną wybieraczke z manetki idzie minusowy sygnał.Który to pin nie wiem ale jeżeli masz swoją starą manetkę i od kombi to w starej brakuje Ci 1 pinu który jest w kombiaku.Czyli wystarczy porównać.Czyli na stale daj plusa a minus to kabel manetki czyli sterowanie masą.
-
POMOC W WYBORZE AUTA
viewtopic.php?f=68&t=212112
-
wolne obroty na poziomie 1000 - 1200
W głowicy.
-
wolne obroty na poziomie 1000 - 1200
Silniczek krokowy lub czujnik temperatury silnika walniety przez,który możliwe pracuję silnik na ssaniu.
-
kierownica - podłączenie klaksonu i AirBagu
Jakbyś dał zdjęcia było by łatwiej.Słuchaj ja jak zmieniałem kierownicę odciąłem ten bolec następnie zalecają wymienić uchwyt manetek ja tego nie zrobiłem zostawiłem stary wszystko ok tylko usunąłem tego bolca po prawej stronie.
-
kierownica - podłączenie klaksonu i AirBagu
kolego jeżeli posiadasz kierownicę z taśmą bez ślizgów tzn. bez tych miedzianych okręgów to i ten miedziany bolec Ci nie potrzebny.Odcinasz kabel od tego bolca i łączysz z niebieskim od taśmy a brązowy to masa.
-
kierownica - podłączenie klaksonu i AirBagu
Daj foto kiery i taśmy to Ci powiem
-
Ogrzewanie
Potrzebny Ci będzie panel,nagrzewnica,opornica tzw.jeż i trochę wolnego czasu.
-
Ogrzewanie
To oznacza,że zawór cały czas jest otwarty i płyn chłodniczy krąży przez nagrzewnicę do wymiany elektrozawór wody.
-
Buczenie, brzęczenie spod maski
Kolego z przodu serwo lub jeżeli masz klimatronik to wentylator panelu.
-
szukam dobrej firmy tuningowej
Panowie nie dogryzajmy koledze,życzmy powodzenia w modach.Ale dodam od siebie,że bez obrazy posiadacze e46 ale e36 jest ładniejsze wg mnie i w oryginalne jest piękne.(tylko mnie nie zjedzcie)
-
[E34] Czujniki klimatyzacji
Zawór rozprężny to jest ten z białą kostką i powoduje rozpręzenie czynnika w parowniku w wyniku czego przepływ powietrza ochładza się.
-
[E34] Czujniki klimatyzacji
Tak Tak to czujnik ciśnienia
-
[e36] Wybór głośników E36 318TDS
Kolego niechcę Cię martwić ale kiedy zakupisz głośniki 13-ki na przód i 10-ki na tył to dźwięk będzie o wiele gorszy niż teraz.Wiem bo sam tak kiedyś zrobiłem.Aby dobrze grało należy porządnie wygłuszyć drzwi i przestrzeń głośników z przodu.Następnie założyć zestaw odseparowany na przód.Aby dźwięk był dobry należy dobrą scenę zrobić z przodu tył może zostać seria.Tak mi doradził gościu specjalizujący się w car audio.Za tą kwotę nic nie zdziałasz.
-
323i Nie działające PDC
A w vinie masz pdc może ktoś zakładał?