Treść opublikowana przez elukaes
-
[E36] 316i Klimatyzacja nie działa...
sprawdziles wentylator?Raczej chyba nie.Wentylator nagrzewnicy jest w ścianie grodziowej pod podszybiem.
-
e36 sedan 318 zwarcie od lampki bagaznika
W tym gumowym wężu są także kable od lampki.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Dziękuje za miłe słowo lecz jeszcze trochę mam do zrobienia...
-
[E36 3xx].Wasze opinie na temat reflektorów.
Według mnie już wszystko zostało powiedziane w temacie czytaj ze zrozumieniem.
-
E36 316i ABS-nie można zdiagnozować usterki.
W m40 krokowiec na wierzchu jest on nad alternatorem bliżej miarki bagnetu oleju.
-
[E36 3xx].Wasze opinie na temat reflektorów.
Jestem szczery i powiem Ci autorze tematu,że lampy z linków co podałeś też są nie ładne.Jak koledzy pisali wcześniej kup porządne ori lampy i ciesz się z auta i widocznośći na drodze w nocy na oryginalnych lampach.
-
M44 po wymianie termostatu dalej się przegrzewa
Jeżeli masz pewność,że odpowietrzyłeś dobrze auto to tak jak kolega wyżej napisał wisko do wymiany.
-
[E36 3xx].Wasze opinie na temat reflektorów.
Według mnie to oryginalne lampy są najładniejsze a tą kasę co wydałeś za lampy zainwestowalł bym w inne rzeczy.Według mojej oceny lampy na minus choć wiem,że to Twoje auto i Ty nim jeździsz ja wyraziłem jedynie swoje zdanie.
-
Brak ssania m44b19
Podłączałeś pod komputer.Na ogół za brak ssania odpowiada czujnik temperatury dla ecu i krokowiec.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
I o to brakujące elementy''układanki'' http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/560/pkhw.jpg
-
Od czego jest ta kontrolka w e36 coupe?
Może poprzedni właściciel podpiął ją pod światła.Ja tej kontrolki użyłem jako kontrolki od tempomatu.Wyjmij licznik i sprawdź co za sygnał tam gdzie tak chyba najprościej będzie.
-
E36 cabrio, niezidentyfikowane kable pod maską
Kolego czytaj co napisałem.Czujnik o którym piszesz jest przykręcony do bloku silnika.
-
E36 cabrio, niezidentyfikowane kable pod maską
Słuchaj ja to tak nazywam ale to po prostu złączka kabli masowych to tak ma wisieć na tym trzpieniu-bolcu.
-
E36 cabrio, niezidentyfikowane kable pod maską
Nr 3 to rozdzielacz masowy ja to tak nazywam a to dla tego,że jeden gruby przewód przekazuje masę na inne cieńsze. Nr 1 zapewne wtyczka,którą powinieneś wpiąć od dołu filtra węglowego(to ta czarna o przekroju walca puszka) tam jest taki zaworek dwupinowy nie pamiętam jego nazwy.
-
Kostka w plastiku fotela
Dokładnie to sensor zajęcia maty pasażera.Służy to temu aby sterownik air bagu wiedział,czy fotel jest zajęty.
-
Kostka w plastiku fotela
Jt.sensor poduszek od maty
-
Kostka w plastiku fotela
Daj jakieś foto bo tak nikt nie pomoże w ciemno można zgadywać.
-
E36 Sedan - wymiana tuleji tylnej belki
Dawałem sobie rękę odciąć byłem przekonany,że pasuje.Dzisiaj spr.i dyfer jest inaczej mocowany.Przepraszam za błąd edytuje mój poprzedni post aby innych w błąd nie wprowadzić.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Kabli mam pod dostatkiem o rożnej kolorystyce także o to się nie martwię.Ale dziękuję za radę.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Niebawem montaż... http://imageshack.us/a/img4/4955/rq1t.jpg jak widać niestety brakuje mi czujnika w chłodnicę ale to nic zacznę i bez tego na foto ccm i czujnik w zbiorniczek płynu do spryskiwaczy http://imageshack.us/a/img835/3831/8sbj.jpg będzie kablomania i pinomania z powodu ori wtyczek lecz nie od tego modułu tutaj włączniki podgrzewanych dysz spryskiwaczy na foto od e36 i drygi czarny od e46 potrzebny jeden mam dwa jakby nie działał jeden http://imageshack.us/a/img546/460/qqj2.jpg w króćce będę miał dysze(miałem 1 własną lecz króciec pękł) a to posłuży do doświetlenia bagażnika http://imageshack.us/a/img15/7725/hos1.jpg
-
gdzie plus po stacyjce pod maska?
Plusa po stacyjce znajdziesz pod maską najbezpieczniej w puszce bezpieczników. Co do sygnału spalania czytaj tu www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=175051
-
E36 Dmuchawa szaleje
Po wyjęciu kluczyka słyszysz wentylator w panelu klimatronika,który chłodzi jego elektronikę to,że go słyszysz to znaczy,że jest nadmiernie zabrudzony. Co do opornicy to myślę,że przelutowałeś luty ale to działało przez chwilę lub wcale taka moja diagnoza.
-
E36 Sedan - wymiana tuleji tylnej belki
-
-
[E36] coupe - wtyczka wiązki drzwi
Między wtyczką a słupkiem powinna być przy wtyczce uszczelka gumowa.Natomiast wtyczka przykręcana jest śrubką,której gniazdo to kołek kwadratowy z tworzywa.
-
elektronika bmw e36 compact
1klaster łączący kable 2moduł komfortu 3prawdopodobnie wiwa low sterownik wycieraczek 4sterownik komputer abs-u 5 wygląda na alarm