Skocz do zawartości

elukaes

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elukaes

  1. sprawdziles wentylator?Raczej chyba nie.Wentylator nagrzewnicy jest w ścianie grodziowej pod podszybiem.
  2. W tym gumowym wężu są także kable od lampki.
  3. Dziękuje za miłe słowo lecz jeszcze trochę mam do zrobienia...
  4. Według mnie już wszystko zostało powiedziane w temacie czytaj ze zrozumieniem.
  5. W m40 krokowiec na wierzchu jest on nad alternatorem bliżej miarki bagnetu oleju.
  6. Jestem szczery i powiem Ci autorze tematu,że lampy z linków co podałeś też są nie ładne.Jak koledzy pisali wcześniej kup porządne ori lampy i ciesz się z auta i widocznośći na drodze w nocy na oryginalnych lampach.
  7. Jeżeli masz pewność,że odpowietrzyłeś dobrze auto to tak jak kolega wyżej napisał wisko do wymiany.
  8. Według mnie to oryginalne lampy są najładniejsze a tą kasę co wydałeś za lampy zainwestowalł bym w inne rzeczy.Według mojej oceny lampy na minus choć wiem,że to Twoje auto i Ty nim jeździsz ja wyraziłem jedynie swoje zdanie.
  9. elukaes odpowiedział(a) na Enea temat w E36
    Podłączałeś pod komputer.Na ogół za brak ssania odpowiada czujnik temperatury dla ecu i krokowiec.
  10. I o to brakujące elementy''układanki'' http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/560/pkhw.jpg
  11. Może poprzedni właściciel podpiął ją pod światła.Ja tej kontrolki użyłem jako kontrolki od tempomatu.Wyjmij licznik i sprawdź co za sygnał tam gdzie tak chyba najprościej będzie.
  12. Kolego czytaj co napisałem.Czujnik o którym piszesz jest przykręcony do bloku silnika.
  13. Słuchaj ja to tak nazywam ale to po prostu złączka kabli masowych to tak ma wisieć na tym trzpieniu-bolcu.
  14. Nr 3 to rozdzielacz masowy ja to tak nazywam a to dla tego,że jeden gruby przewód przekazuje masę na inne cieńsze. Nr 1 zapewne wtyczka,którą powinieneś wpiąć od dołu filtra węglowego(to ta czarna o przekroju walca puszka) tam jest taki zaworek dwupinowy nie pamiętam jego nazwy.
  15. elukaes odpowiedział(a) na TomekPanda temat w E36
    Dokładnie to sensor zajęcia maty pasażera.Służy to temu aby sterownik air bagu wiedział,czy fotel jest zajęty.
  16. elukaes odpowiedział(a) na TomekPanda temat w E36
    Jt.sensor poduszek od maty
  17. elukaes odpowiedział(a) na TomekPanda temat w E36
    Daj jakieś foto bo tak nikt nie pomoże w ciemno można zgadywać.
  18. Dawałem sobie rękę odciąć byłem przekonany,że pasuje.Dzisiaj spr.i dyfer jest inaczej mocowany.Przepraszam za błąd edytuje mój poprzedni post aby innych w błąd nie wprowadzić.
  19. Kabli mam pod dostatkiem o rożnej kolorystyce także o to się nie martwię.Ale dziękuję za radę.
  20. Niebawem montaż... http://imageshack.us/a/img4/4955/rq1t.jpg jak widać niestety brakuje mi czujnika w chłodnicę ale to nic zacznę i bez tego na foto ccm i czujnik w zbiorniczek płynu do spryskiwaczy http://imageshack.us/a/img835/3831/8sbj.jpg będzie kablomania i pinomania z powodu ori wtyczek lecz nie od tego modułu tutaj włączniki podgrzewanych dysz spryskiwaczy na foto od e36 i drygi czarny od e46 potrzebny jeden mam dwa jakby nie działał jeden http://imageshack.us/a/img546/460/qqj2.jpg w króćce będę miał dysze(miałem 1 własną lecz króciec pękł) a to posłuży do doświetlenia bagażnika http://imageshack.us/a/img15/7725/hos1.jpg
  21. Plusa po stacyjce znajdziesz pod maską najbezpieczniej w puszce bezpieczników. Co do sygnału spalania czytaj tu www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=175051
  22. elukaes odpowiedział(a) na Szczenka temat w E36
    Po wyjęciu kluczyka słyszysz wentylator w panelu klimatronika,który chłodzi jego elektronikę to,że go słyszysz to znaczy,że jest nadmiernie zabrudzony. Co do opornicy to myślę,że przelutowałeś luty ale to działało przez chwilę lub wcale taka moja diagnoza.
  23. Między wtyczką a słupkiem powinna być przy wtyczce uszczelka gumowa.Natomiast wtyczka przykręcana jest śrubką,której gniazdo to kołek kwadratowy z tworzywa.
  24. elukaes odpowiedział(a) na patrykk133 temat w E36
    1klaster łączący kable 2moduł komfortu 3prawdopodobnie wiwa low sterownik wycieraczek 4sterownik komputer abs-u 5 wygląda na alarm

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.