Treść opublikowana przez elukaes
-
E36 Compact gdzie jest sterownik od ASC?
http://www.allegro.pl/modul-sterownik-abs-asc-bmw-e36-orginal-i3299489603.html sterownik abs asc.Sądzę,że e36 miało osobne sterowniki natomiast e46 czy e39 mają sterownik zintegrowany z pompą.
-
E36 316i 93r Elektronika
Wpięte masz tam dwie kostki jedna od czujnika wału druga od impulsatora.Może je zamieniłeś choć to mało prawdopodobne może źle wpiąłeś i brak styku.Bez sygnału z czujnika wału silnik będzie kręcił a nie odpali.
-
[E46] Montaż kierownicy multifunkcyjnej (zdjęcia)/ PREMIER
Tak taśma musi mieć wtyczkę od mfl.
-
E36 Compact gdzie jest sterownik od ASC?
Kolego nikt nie udzielił odpowiedzi to ja Ci powiem.Znajdziesz go po odkręceniu schowka po prawej stronie przy karoserii pojazdu.Do odkręcenia go potrzebujesz specjalnej nasadki.
-
325i Coupe Diamantschwarz metallic
Mnie podoba się kolor felg miałem tak pomalować ale czasu mało w przyszłym roku będą złote wpadające w brąz.
-
Moje BMW e36 1.8 IS Coupe :)
Kierunkowskazy pomarańczowe dla nie na plus białych jest pełno.Koła z e 46 sam myślałem nad takimi.Panel klimatronika i obc 18 mogę Ci wrzucić tylko graty załatw i odwiedź Radom-kolega Matt13 był i nie narzeka.Ładna sztuka.
-
320 problem z elektrycznymi szybami
Tylko podpiąć.
-
Pytanie odnośnie elektrozaworu.
pod zegarkiem lub komputerem obc blisko dźwigni biegów zależy co masz-rozmiarami podobny do modułu komfortu.
-
Pytanie odnośnie elektrozaworu.
Tak masz dwa elektrozawory kiedy przekręcasz pokrętła od temperatury to sygnał idzie poprzez moduł do tych zaworów.A klapami szyba,nogi,twarz pokrętło po prawej.Klapy sterowane są poprzez ruch linki,którą sterujesz poprzez owe pokrętło.
-
e36 m43b18 by areczus
Mnie osobiście nie podchodzi folia na szybach,ringi i koła-te ze zdjęć,,przejściowa wersja,,wg mnie ładniej się prezentowały-takie moje zdanie.Widać,że blachowo ok bez tragedii,jednakże widzę,że plany są...Możesz poszaleć z modyfikacją wyposażenia auta wrzuć także ori dywaniki.Ktoś zwykłym sprejem pomalował nerki i odpryski masz a zderzak to rysa czy pęknięcie?Szerokości.
-
usterka...
Sprawdź układ dolotowy szczelność gumy i węży ciśnieniowych.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
MrSareli alarm jest w porządku ma wyjście na domykanie szyb i dodatkowy kanał i ryglowanie drzwi w czasie jazdy.Jednakże ja nie podpinałem domykania aby nie przeciążyć instalacji ponieważ elektrykę szyb przód i tył dokładałem sam. Kris masz rację tył siedzi właściwie to siedział.Wczoraj założyłem nowe amory na tył sasch i sprężyny z e46 i wczoraj byłem na przeglądzie amory 80% i zero luzów.Jeszcze dzisiaj wrzucę foto ale marnej jakości jutro lepsze.Dzięki panowie za mile słowa. http://imageshack.us/a/img13/7723/bo9t.jpg http://imageshack.us/a/img829/8272/uif7.jpg
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Znajomy podarował mi rolety tylnych szyb drzwi,które wyjął z e46-może zamontuje... http://imageshack.us/a/img809/351/rolety.jpg Dzisiaj wrzuciłem nowe felgi 16-ki i opony 205/55.Będąc u dziadków umyłem auto i zrobiłem foty http://imageshack.us/a/img19/5454/47428479.jpg http://imageshack.us/a/img580/4843/54808392.jpg
-
328.Wymiana sprzęgła SAC, czy potrzeba specjalnych narzedzi?
Kiedy już wyjmiesz skrzynię to warto wymienić łożysko oporowe-wyciskowe.A bo do trzęsienia sprawdź poduszki silnika i skrzyni.
-
[E39] Multifunkcja i tempomat - dołożenie - od 09/98
Niestety nie ma wbudowanego modułu.Ja mam taką samą kierownicę i wszystko działa ale wymieniłem panele multifunkcji-miałem jak Ty i też nie podświetlało nic.Zmiana paneli załatwiła sprawę.
-
wymiana Silnika
Kolego po 1-zły tytuł 2-pełno odpowiedzi w necie 3-2.0 to 6 cylindrów 4- nie nie pasuje osprzęt.
-
[E39] Multifunkcja i tempomat - dołożenie - od 09/98
Jeżeli panele multifunkcji posiadają przycisk I/0 t mają wbudowany moduł(słaba jakość zdjęcia i nie widzę co tam za przycisk jest)to zakładasz i podłączasz biały kabel do radia jw pisałem.
-
[E39] Multifunkcja i tempomat - dołożenie - od 09/98
Masz inną taśmę i tam od taśmy we wtyczce będzie biały przewód i to jego bezpośrednio podpinasz pod radio do pinu odpowiadającego za sterowanie.Kierownicę musisz mieć z poduchą jednonabojową jak pisałem dwa posty wyżej.
-
320 problem z elektrycznymi szybami
Pokaż foto przełącznika.Skoro od pasażera prowadnica krzywa to mogło dojść do przeciążenia i przepalenia bezpiecznika.Szyby elektryczne ori czy dokładane?
-
328.Wymiana sprzęgła SAC, czy potrzeba specjalnych narzedzi?
Głównie nasadki torx i klucz 10 do wyjęcia skrzyni i 18 chyba do rozłączenia wału a do odkręcenia sprzęgła imbus chyba 7 lub 6.
-
[E39] Multifunkcja i tempomat - dołożenie - od 09/98
Kierownica o jaką pytałeś nie podejdzie do Ciebie a to dla tego ponieważ taśma jest przykręcana do kolumny a poduszka jest dwu nabojowa a Ty masz jedno jeśli auto z 04/98r i Ty masz taśmę przykręcaną do kierownicy .Szukaj kiery od jak dobrze pamiętam marca na pewno 97r. do września 98r.wtedy masz w panelach mfl wbudowany moduł sterowania radiem i tempomatem.Jeżeli kupisz kierownicę z przed 97r. będziesz potrzebował dodatkowego modułu multifunkcji.
-
316i made by MrSalieri
Według mnie tak jest lepiej.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Idąc w stronę luksusu może to za dużo powiedziane w stronę komfortu wczoraj dotarł do mnie a dzisiaj zagościł w aucie centralny zamek sterowany pilotem oraz alarm.Cztery godziny montażu tj.rozebranie boczków motaż siłowników złożenie centralnego i montaż alarmu.Powiem,że kabli trochę jest lecz warto.Niestety to nie są ori czesci ale z ori centralem jest dużo pracy a do ori alarmu(taki montowałem koledze w cabrio)potrzebowałbym jeszcze modułu do centralki aby było sterowanie z kluczyka.Także zestaw zagościł firmy Stig nigdy mnie nie zawiedli.Na foto zestaw i dwa piloty kluczyk jeden już ze zmienionym grotem a w chwili obecnej oba. http://imageshack.us/a/img29/2836/kj87.jpg Zdjęcie nie jest reklamą jedynie prezentuje zamontowany u mnie zestaw.
-
wymiana manetki wycieraczek
Zdejmujesz dolna osłonę kierownicy górna także lub mocno odchylasz następnie wypinasz czarną kość manetki wycieraczek od instalacji i aby wyjąć manetkę musisz nacisnąć takie dwa ,,języczki,,i manetka jest wyjęta.
-
Jak wyczyścić nawiew 318is, coupe?
Znajdują się w podszybiu dostęp od strony komory silnika.