Treść opublikowana przez kkx5
-
Tarcze hamulcowe standard
Panowie, podstawa to ori klocki, to co jest obecnie dostepne to tandeta (textar, ate, brembo itp). Najlepiej zestaw ori tarcze ori klocki a jesli chcemy rwac na cenie to ori klocki+Zimmermann/jurid/Textar/ate.
-
Wymiana przednich amortyzatorów i 4 tarcz z klockami
Zrobilem. Faktycznie, masz racje, cos za duza ta wycena czesi, nawet doliczajac marze warsztatu.
-
Wymiana przednich amortyzatorów i 4 tarcz z klockami
To dawaj. Wylicz to co wypisane aby bylo 3tys zamias 5tys, za czesci... Czekam
-
Błąd niskiego ciśnienia doładowania 244C00 - F11 525d 218KM
I wez tu Panie znajdz takie cos:) dzieki ze wrociles z informacja.
-
Nox
To jest druciarstwo, 2024 i noxa chce wylaczac... Dobrze ze ma bloka na ecu to se nie wylaczy.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Prawda, Miski sie slizgaja a Conti 7 kleja niesamowicie.
-
Skrzynia 8HP w E90
W skrocie, do silnika n57a, gotowy przepis: 1. Skrzynia 8hp70 (bez xdrive). 2. Mechatonika z e70 badz e84 (8hp), seria f nigdy nie zadziala. 3. Z 6hp przekladasz lape oraz flansze na wal, pasuje p&p do 8hp. 4. Wiazka z e84 badz e70, do lekkiej przerobki. 5. Sterownik silnika dde z e70/e71 30d (lci oczywiscie) 6. Wybierak z e84 (8hp) do tego zmiana wiazki w srodku aby zlapac komunikacje. 7. Ramka z 335is e92. 8. Vin w skrzyni zostaje z dawcy (daje to mozliwosc wgrania xhp) 9. Cala reszta vin auta. 10. Wal zostaje z 6hp. Dojscie do tego przepisu to byla droga przez meke ale nie widze problemu aby sie tym podzielic.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Tu sie nie zgodze. Nr1 to adaptacyjne. Ty niczym sie nie bawisz, zawias robi to za Ciebie, ma byc komfort to jest, ma byc sport, to jest.
-
G01 jaki silnik wybrać
Jacek, g01 jest super. Sprawdz historie wypadkowa. Auta nie maja zadnych problemow. Do 200tys lataja bez problemu. Pozniej zdarzaja sie, problemy z vanosami, ukladem chlodzenia, tu gdzies uszczelniacz strzeli na moscie. Nie ma dramatu zadnego. Super auta.
-
G01 jaki silnik wybrać
Dokladnie tak jest dlatego nie prowadze dyskusji. Auto dobieramy do potrzeb i tyle. Sam dla zony tez szukam ev, kreci sie tylko po miescie, jest foto na dachu. Tu nie ma zadnej dyskusji, g08 jest super.
-
Tylni most się zmoczył...
Ale ty masz do wymiany tez boczne, a do tego, w serii G, trzeba zwalac dyfer z auta, tak jak u kolegi Kuj0n bylo, wymiana od wydechu.
-
G01 jaki silnik wybrać
To mogles pojechac do DE na autostrade i zobaczyc ilosc ev po rowach. Nie mam nic przeciwko aut elektrycznych, G08 bardzo fajne... jak masz dom i mozesz sie ladowac, do miasta, dlaczego nie, super sprawa, natomiast w trasy, zima, nie wygladalo to zbyt dobrze.
-
Tylni most się zmoczył...
Niestety norma w seriach "g".
-
E91 2007r 320d, dobór matetek, dołożenie tempomatu.
Z tego co pamietam, jesli od razu chodza wycieraczki to masz zlego "pajaka" i nic z tym nie zrobisz. Odnosnie, jakie powinny byc, nie znam numerow. Zawsze mialem pare pod reka roznych.
- automat 7dct300 wymiana oleju
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
No, blotnik inny niz maska, zderzak inny niz blotnik, gora drzwi inna niz dol a tyl blotnik inny niz cala reszta, taka typowka dla tych "klasykow". 🙂
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Taka typowka dla tych gruzow, wiecej odcieni lakieru niz elementow nadwozia...
-
G01 jaki silnik wybrać
Jak zimy beda takie jak tegoroczna, bez sensu. Sadze ze ta zima zweryfikowala wszystko co ev ma w nazwie.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja nie. Absolutnie nie rozumiem calego viba z e30 e36 e46. Ani to wyglada, ani to jedzie, a przy moim wzroscie (194cm), to nawet wpakowac sie nie moge.
-
Luz na przednim przegubie BMW 330xd f31
Norma.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Nie, no 25d to akurat (zapomnialem napisac) nalezy absolutnie unikac. 2.0 benzyny sa bardzo dobre. To numer 1 do f30 lci.
-
Bmw f36 190km b47
Nissen to podrobka a borg nie moze pasowac skoro masz Garetta.
- G01 jaki silnik wybrać
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Widac ze prace domowa odrobiles, silnikowo, diesel, benzyna, w lci, nie wpakujesz sie na "mine" wiec najwazniejsze, sprawdzic historie wypadkowa. F30 to auto bardzo dobrze zbudowane. Odnosnie lpg, nie jestem przeciwnikiem, sam mam stare x5 na podtlenku, nie wiem czy sa firmy ktore montuja gaz do najnowszych silnikow benzynowych.
-
Bmw f36 190km b47
Regenerowane fabrycznie z IC sa godne polecenia i masz ja (przynajmniej ja ja w systemie IC widze) z mozliwoscia zdania starej co daje prawie 700zl zwrotu.