Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Panowie, podstawa to ori klocki, to co jest obecnie dostepne to tandeta (textar, ate, brembo itp). Najlepiej zestaw ori tarcze ori klocki a jesli chcemy rwac na cenie to ori klocki+Zimmermann/jurid/Textar/ate.
  2. Zrobilem. Faktycznie, masz racje, cos za duza ta wycena czesi, nawet doliczajac marze warsztatu.
  3. To dawaj. Wylicz to co wypisane aby bylo 3tys zamias 5tys, za czesci... Czekam
  4. I wez tu Panie znajdz takie cos:) dzieki ze wrociles z informacja.
  5. Nox

    kkx5 odpowiedział(a) na Mateeuszl temat w G22-23, G26
    To jest druciarstwo, 2024 i noxa chce wylaczac... Dobrze ze ma bloka na ecu to se nie wylaczy.
  6. Prawda, Miski sie slizgaja a Conti 7 kleja niesamowicie.
  7. kkx5 odpowiedział(a) na aaben temat w E90, E91, E92, E93
    W skrocie, do silnika n57a, gotowy przepis: 1. Skrzynia 8hp70 (bez xdrive). 2. Mechatonika z e70 badz e84 (8hp), seria f nigdy nie zadziala. 3. Z 6hp przekladasz lape oraz flansze na wal, pasuje p&p do 8hp. 4. Wiazka z e84 badz e70, do lekkiej przerobki. 5. Sterownik silnika dde z e70/e71 30d (lci oczywiscie) 6. Wybierak z e84 (8hp) do tego zmiana wiazki w srodku aby zlapac komunikacje. 7. Ramka z 335is e92. 8. Vin w skrzyni zostaje z dawcy (daje to mozliwosc wgrania xhp) 9. Cala reszta vin auta. 10. Wal zostaje z 6hp. Dojscie do tego przepisu to byla droga przez meke ale nie widze problemu aby sie tym podzielic.
  8. Tu sie nie zgodze. Nr1 to adaptacyjne. Ty niczym sie nie bawisz, zawias robi to za Ciebie, ma byc komfort to jest, ma byc sport, to jest.
  9. Jacek, g01 jest super. Sprawdz historie wypadkowa. Auta nie maja zadnych problemow. Do 200tys lataja bez problemu. Pozniej zdarzaja sie, problemy z vanosami, ukladem chlodzenia, tu gdzies uszczelniacz strzeli na moscie. Nie ma dramatu zadnego. Super auta.
  10. Dokladnie tak jest dlatego nie prowadze dyskusji. Auto dobieramy do potrzeb i tyle. Sam dla zony tez szukam ev, kreci sie tylko po miescie, jest foto na dachu. Tu nie ma zadnej dyskusji, g08 jest super.
  11. Ale ty masz do wymiany tez boczne, a do tego, w serii G, trzeba zwalac dyfer z auta, tak jak u kolegi Kuj0n bylo, wymiana od wydechu.
  12. To mogles pojechac do DE na autostrade i zobaczyc ilosc ev po rowach. Nie mam nic przeciwko aut elektrycznych, G08 bardzo fajne... jak masz dom i mozesz sie ladowac, do miasta, dlaczego nie, super sprawa, natomiast w trasy, zima, nie wygladalo to zbyt dobrze.
  13. Niestety norma w seriach "g".
  14. Z tego co pamietam, jesli od razu chodza wycieraczki to masz zlego "pajaka" i nic z tym nie zrobisz. Odnosnie, jakie powinny byc, nie znam numerow. Zawsze mialem pare pod reka roznych.
  15. kkx5 odpowiedział(a) na pawelo9 temat w F40
    Nie.
  16. No, blotnik inny niz maska, zderzak inny niz blotnik, gora drzwi inna niz dol a tyl blotnik inny niz cala reszta, taka typowka dla tych "klasykow". 🙂
  17. Taka typowka dla tych gruzow, wiecej odcieni lakieru niz elementow nadwozia...
  18. Jak zimy beda takie jak tegoroczna, bez sensu. Sadze ze ta zima zweryfikowala wszystko co ev ma w nazwie.
  19. Ja nie. Absolutnie nie rozumiem calego viba z e30 e36 e46. Ani to wyglada, ani to jedzie, a przy moim wzroscie (194cm), to nawet wpakowac sie nie moge.
  20. Nie, no 25d to akurat (zapomnialem napisac) nalezy absolutnie unikac. 2.0 benzyny sa bardzo dobre. To numer 1 do f30 lci.
  21. Nissen to podrobka a borg nie moze pasowac skoro masz Garetta.
  22. B48
  23. Widac ze prace domowa odrobiles, silnikowo, diesel, benzyna, w lci, nie wpakujesz sie na "mine" wiec najwazniejsze, sprawdzic historie wypadkowa. F30 to auto bardzo dobrze zbudowane. Odnosnie lpg, nie jestem przeciwnikiem, sam mam stare x5 na podtlenku, nie wiem czy sa firmy ktore montuja gaz do najnowszych silnikow benzynowych.
  24. Regenerowane fabrycznie z IC sa godne polecenia i masz ja (przynajmniej ja ja w systemie IC widze) z mozliwoscia zdania starej co daje prawie 700zl zwrotu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.