Treść opublikowana przez kkx5
-
Problem z bmw 118d 2.0d 2009r
Kreci nie odpala czy nie kreci?
-
Kodowanie manetek w zf6hp19 2005 325i
Manetki w e90 nie potrzebuja zadnego kodowania, nie istotne czy pre czy lci. Wiazka, jesli bedzie poprawna, same zadzialaja. Musisz ciagnac kable, tak jak kolega wyzej opisal, do lewarka.
-
320d xdrive Warto?
Luk, troche nie trafiles, ta zima pokazala ze tak pol roku fajnie miec xdrive, nie istotne w jakim rejonie PL mieszkasz.
-
320d xdrive Warto?
Ten filmik lata po necie od 100lat:) Instytut danych z d.. jak doswiadczenie. A gdzie ty widziales fwd z 50/50?
-
320d xdrive Warto?
Jasne... Latwiej pchac czy ciagnac sanki? Wymyslasz nowe teorie. Fwd wyjedzie z zaspy 10x szybciej niz Rwd. Filmiki i testy pod gorke nie maja nic wspolnego z realiami na drodze.
-
320d xdrive Warto?
Angelita, ty tak na serio?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Przeciez wyraznie napisal, uzytkowo, 340i nie jechalo, co jest zreszta prawda w porownaniu z 340d. Temat przewalkowany, a wy tu o jakis loteriach.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
No tak, b57 jest genialne, praktycznie w kazdej odslonie i im wyzsza aktualizacja, tym lepiej pracuje.
-
Klocki Hamulcowe
No tak, sluszna uwaga, U11, ma secure coding, wymienic mozesz ale nie skasujesz inspekcji zadnym dostepnym programem, musi byc sprzet bmw z polaczeniem online. Tak nam ulatwili zycie...
-
Wymiana oleju w ZF 6HP19 statyczna czy dynamiczna?
Halo halo, demontaz mecha, do wymiany gumek+okular, to naprawa. Wtedy kasujemy. Wymiana oleju z miska to serwis, wtedy nie kasujemy. Zdania sa podzielone.... na forum. W warsztacie, co sie zna, jest to oczywiste.
-
Wymiana oleju w ZF 6HP19 statyczna czy dynamiczna?
Panowie dla scislosci, nigdy nie kasujemy adaptacji, nigdy, nie istotne ile razy wymieniamy olej.
-
Klocki Hamulcowe
Kupic ori, zmienic samemu badz w warsztacie.
-
Wymiana oleju w ZF 6HP19 statyczna czy dynamiczna?
No mi to wychodzi 900-770 czyli mechanik zarabia 130zl brutto, czyli doklada do interesu.. Ja kasuje 1200zl, za statyczna oczywiscie.
-
Wymiana oleju BMW X5 G05 25d
5.5L
-
Flaszowanie DDE
Tak, czujnik chyba ten, nie pamietam juz. Pompa ta sama, przekoduj ja ncs pustym czy tam protool factory coding, inaczej bedzie szukal, chyba parking lock.
-
Flaszowanie DDE
Nic mi te bledy nie mowia, nie dales opisu. Nie wazne. Zmieniasz pompe na wlasciwa, zmieniasz czujnik przyspieszen, odlaczasz ster vtg, wywalasz xdrive z fa, kodujesz, odkrecasz czujniki abs przod, przekrecasz o 180°, robisz nowe mocowania czujnikow, kalibrujesz czujnik kata skretu, jesli zrobisz wszystko dobrze, bledy znikaja.
-
tryb serwisowy pneumatyka G05
Chyba tak zrobie, pomodle sie aby mniej bylo frajerow z bmw...
-
Flaszowanie DDE
Przeciez masz choinke na desce a uczepiles sie dde. Pomysl, jak masz awd i choinke, to warsztat/ktokolwiek, sprawdza bledy dde? No nie. Tak samo jest w rwd. Skanujesz dsc bo tam masz bledy. Napisze raz jeszcze, podaj bledy dsc, jak na razie, widze tylko zle zrozumienie problemu.
-
Flaszowanie DDE
Nie. W kazdym bmw mozesz odlaczyc dde z lini can i nie bedziesz mial choinki na zegarach. Dsc nie potrzebuje dde do prawidlowej pracy. Robilem pare takich "manewrow" awd->rwd i soft dde nie byl problemem.
-
tryb serwisowy pneumatyka G05
No straszne, bo ty wychodzisz na frajera... Sadzisz, ze goscie nie wiedza, ze sie nic nie stanie. Wiec na przyszlosc, zastanow sie co piszesz na forum. Sadzisz, ze bmw tak zrobilo auta, ze nie mozna ich podnosic bez wlaczania trybu transport? No oczywiscie ze nie. To nie istotne czy za pol banki czy za pol setki masz auto.
-
Flaszowanie DDE
To nie sa bledy dsc a dde. Masz dde receiver.
-
Flaszowanie DDE
Powtarzam, odczytaj bledy dsc bo tu masz raczej problem. W lci, jak w kazdym bmw, jest czujnik przyspieszen. W przypadku e60, pod dywanem pasazera. To co zglasza dde jest nie istotne.
-
Flaszowanie DDE
Choinka na desce z powodu dde? Nie bardzo. Sprawdz bledy w dsc, czujnik przyspieszen zmieniles?
-
tryb serwisowy pneumatyka G05
Dlaczego nazywasz kogos frajerem?
-
Schemat lewarka - joistica zmiany biegów 8HP - montaż blokady - odcięcia zapłonu
Oczywiscie, jak zamontujesz blokade zewnetrzna to tak bedzie dzialac, ale, ty pytasz jak to zrobic tanio, ocinajac sam lewarek, wiec odpowiedz dostales, mam tak u siebie wiele lat i co z tego ze pali sie info, nie dziala, czy nie dziala z info czy bez info, jeden diabel, efekt ten sam, nie wlaczysz biegu...