Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Kreci nie odpala czy nie kreci?
  2. Manetki w e90 nie potrzebuja zadnego kodowania, nie istotne czy pre czy lci. Wiazka, jesli bedzie poprawna, same zadzialaja. Musisz ciagnac kable, tak jak kolega wyzej opisal, do lewarka.
  3. Luk, troche nie trafiles, ta zima pokazala ze tak pol roku fajnie miec xdrive, nie istotne w jakim rejonie PL mieszkasz.
  4. Ten filmik lata po necie od 100lat:) Instytut danych z d.. jak doswiadczenie. A gdzie ty widziales fwd z 50/50?
  5. Jasne... Latwiej pchac czy ciagnac sanki? Wymyslasz nowe teorie. Fwd wyjedzie z zaspy 10x szybciej niz Rwd. Filmiki i testy pod gorke nie maja nic wspolnego z realiami na drodze.
  6. Angelita, ty tak na serio?
  7. Przeciez wyraznie napisal, uzytkowo, 340i nie jechalo, co jest zreszta prawda w porownaniu z 340d. Temat przewalkowany, a wy tu o jakis loteriach.
  8. No tak, b57 jest genialne, praktycznie w kazdej odslonie i im wyzsza aktualizacja, tym lepiej pracuje.
  9. kkx5 odpowiedział(a) na andrzej_ch temat w X1 (U11)
    No tak, sluszna uwaga, U11, ma secure coding, wymienic mozesz ale nie skasujesz inspekcji zadnym dostepnym programem, musi byc sprzet bmw z polaczeniem online. Tak nam ulatwili zycie...
  10. Halo halo, demontaz mecha, do wymiany gumek+okular, to naprawa. Wtedy kasujemy. Wymiana oleju z miska to serwis, wtedy nie kasujemy. Zdania sa podzielone.... na forum. W warsztacie, co sie zna, jest to oczywiste.
  11. Panowie dla scislosci, nigdy nie kasujemy adaptacji, nigdy, nie istotne ile razy wymieniamy olej.
  12. kkx5 odpowiedział(a) na andrzej_ch temat w X1 (U11)
    Kupic ori, zmienic samemu badz w warsztacie.
  13. No mi to wychodzi 900-770 czyli mechanik zarabia 130zl brutto, czyli doklada do interesu.. Ja kasuje 1200zl, za statyczna oczywiscie.
  14. 5.5L
  15. kkx5 odpowiedział(a) na Tomek777 temat w E60, E61
    Tak, czujnik chyba ten, nie pamietam juz. Pompa ta sama, przekoduj ja ncs pustym czy tam protool factory coding, inaczej bedzie szukal, chyba parking lock.
  16. kkx5 odpowiedział(a) na Tomek777 temat w E60, E61
    Nic mi te bledy nie mowia, nie dales opisu. Nie wazne. Zmieniasz pompe na wlasciwa, zmieniasz czujnik przyspieszen, odlaczasz ster vtg, wywalasz xdrive z fa, kodujesz, odkrecasz czujniki abs przod, przekrecasz o 180°, robisz nowe mocowania czujnikow, kalibrujesz czujnik kata skretu, jesli zrobisz wszystko dobrze, bledy znikaja.
  17. Chyba tak zrobie, pomodle sie aby mniej bylo frajerow z bmw...
  18. kkx5 odpowiedział(a) na Tomek777 temat w E60, E61
    Przeciez masz choinke na desce a uczepiles sie dde. Pomysl, jak masz awd i choinke, to warsztat/ktokolwiek, sprawdza bledy dde? No nie. Tak samo jest w rwd. Skanujesz dsc bo tam masz bledy. Napisze raz jeszcze, podaj bledy dsc, jak na razie, widze tylko zle zrozumienie problemu.
  19. kkx5 odpowiedział(a) na Tomek777 temat w E60, E61
    Nie. W kazdym bmw mozesz odlaczyc dde z lini can i nie bedziesz mial choinki na zegarach. Dsc nie potrzebuje dde do prawidlowej pracy. Robilem pare takich "manewrow" awd->rwd i soft dde nie byl problemem.
  20. No straszne, bo ty wychodzisz na frajera... Sadzisz, ze goscie nie wiedza, ze sie nic nie stanie. Wiec na przyszlosc, zastanow sie co piszesz na forum. Sadzisz, ze bmw tak zrobilo auta, ze nie mozna ich podnosic bez wlaczania trybu transport? No oczywiscie ze nie. To nie istotne czy za pol banki czy za pol setki masz auto.
  21. kkx5 odpowiedział(a) na Tomek777 temat w E60, E61
    To nie sa bledy dsc a dde. Masz dde receiver.
  22. kkx5 odpowiedział(a) na Tomek777 temat w E60, E61
    Powtarzam, odczytaj bledy dsc bo tu masz raczej problem. W lci, jak w kazdym bmw, jest czujnik przyspieszen. W przypadku e60, pod dywanem pasazera. To co zglasza dde jest nie istotne.
  23. kkx5 odpowiedział(a) na Tomek777 temat w E60, E61
    Choinka na desce z powodu dde? Nie bardzo. Sprawdz bledy w dsc, czujnik przyspieszen zmieniles?
  24. Dlaczego nazywasz kogos frajerem?
  25. Oczywiscie, jak zamontujesz blokade zewnetrzna to tak bedzie dzialac, ale, ty pytasz jak to zrobic tanio, ocinajac sam lewarek, wiec odpowiedz dostales, mam tak u siebie wiele lat i co z tego ze pali sie info, nie dziala, czy nie dziala z info czy bez info, jeden diabel, efekt ten sam, nie wlaczysz biegu...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.