Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. No tak. Klasyka. Jak zlapie powietrza, jest problem. Zrob tak: potrzebujesz wezyka ze 2 metry. Zakladasz na lewy odpowietrznik hamulca oraz ten odpowietrznik sprzegla na dole przy skrzyni, odkrecasz jeden i drugi, nastepnie naciskasz hamulec tak aby odpowietrznikiem hamulca przepchac plyn przez odpowietrznik sprzegla az do samego zbiorniczka. Pare razy depniesz i bedzie uklad napelniony. Zakrecasz oba i sprzeglo wroci.
  2. Dobrze. Tak to zostawmy. Kazdy ma swoje doswiadczenia, rozumiem ze masz warsztat i robisz tego wiele?
  3. No nie moze i zostaw to. Auto by przestalo jechac a nie jezdzilo dalej. To nie wtrysk bezposredni. Do autora, jesli nie wplywa na jazde, wykodowac. Te bledy loguja sie w 90% starych benzyn, pusc sade do drugiego i bedzie wygladal podobnie.
  4. W n62.. No nie moga. Moze na lpg jezdzi, moze ma dziure w dolocie, a moze "nie wyglada dobrze", wyglada normalnie, a moze, jak kazde, wciaga olej przez uszczelniacze.
  5. Lejace wtryski w posrednim? Skad masz takie info...
  6. Nie jest normalna, jest bardzo niska. Komu, dzis, chce sie bawic w remonty m47 za 8k.
  7. Jak remont to, za ta cene, dawaj i nie pytaj o nic.
  8. Znajdz kolege Lukaszewski, na tym forum, mi sie juz odechcialo pisania o n43.
  9. E93, lampka cisnienia oleju, to moze byc tylko silnik n43, wiec naprawa moze przekroczyc wartosc auta.
  10. No wlasnie. To wszystko ma teraz sens. Odczyt musi byc 0 do +1. Zacznij od wymiany czujnika na ori, zadnych aftermarket. Niestety, to raczej tylko pogorszy sytuacje poniewaz zrobiles cos, czego sie nie robi, dales do prania dpf ale, przynajmniej bedziesz wiedzial na czym stoisz, odczyt bedzie prawidlowy.
  11. Ty nie masz robic pomiaru. Odczyt po zaplonie bez odpalenia, offset czujnika, odczyt na wolnych obrotach, wszystko na zimnym silniku rano.
  12. Jak wali bledem czujnika spalin i zapchania dpfa to jak w normie?
  13. Nie podales najwazniejszego, odczytu cisnienia spalin.
  14. Ostro. Zaczales od tylka strony, bedzie ciezko.
  15. Do autora: wtrysk brzposredni. Olej zawsze smierdzi paliwem. Do kolegi wyzej: bo miales aku podpiete (blednie), kazde uspanie badz wzbudzenie, uruchamia pompe.
  16. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Dla mnie, ten Merc, TRAGEDIA. Stary na zewnatrz, totalnie bez sensu w srodku.... jeszcze ta idiotyczna podwojna kierownica.
  17. Serwer bmw wskazuje na 31336851920
  18. Daj vin
  19. Jak zwykly. Nie ma zlych.
  20. Kreci nie odpala czy nie kreci?
  21. Manetki w e90 nie potrzebuja zadnego kodowania, nie istotne czy pre czy lci. Wiazka, jesli bedzie poprawna, same zadzialaja. Musisz ciagnac kable, tak jak kolega wyzej opisal, do lewarka.
  22. Luk, troche nie trafiles, ta zima pokazala ze tak pol roku fajnie miec xdrive, nie istotne w jakim rejonie PL mieszkasz.
  23. Ten filmik lata po necie od 100lat:) Instytut danych z d.. jak doswiadczenie. A gdzie ty widziales fwd z 50/50?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.