kkx5
Zasłużeni forumowicze
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Tarcze hamulcowe g20 320d
Treść opublikowana przez kkx5
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie istotne co gdzie czy ktos itp itd. Liczy sie to co w papierach. Jest eu3 to tego nie przeskoczysz. Czy byly pb na eu4 w 330i, raczej nie. 2.0i mialy eu4, 3.0i mialy max eu3.
-
G50 SOP 11/26...
Panowie, czy bmw zrobilo kiedys brzydka 3ke? No nie, wiec nowa tez bedzie extra. Absolutnie sie o to nie martwie.
-
BMW X1 E84 - awaria automatycznej funkcji start/stop
34336875605
-
BMW X1 E84 - awaria automatycznej funkcji start/stop
Masz awarie czujnika na serwo. Tego kodowaniem nie zrobisz z tego co pamietam. Ma pewno nie w cas. Nie pamietam jak to robilem ale wtyczka musi byc wypieta I chyba w silniku kodowanie do zmiany.
-
G50 SOP 11/26...
Dokladnie tak. Cale to gadanie sie skonczy jak wprowadza komendy glosowe.
-
wymiana naprawa tylnego dyfra
Madseason... Nie ma takiej opcji. Tylko zmiana na inne przelozenie moze wplywac na spalanie. Przyklad recznego jest bardzo dobry, spali wiecej przez 10km i sie rozwali. Tak samo w przypadku dyfra.
-
wymiana naprawa tylnego dyfra
No tak, przepraszam, nie skojarzylem, pomagam wielu:) Oczywiście, masz racje, nie mozna miec "zlego" dyfra w xdrive, to znaczy mozna, przechodzilem juz przez takie cyrki naszych "magikow", ale auto albo nie ruszy, albo posluszy pare km. Musze wglebic sie w temat przejscia na "wyjscie" z serii E, ciekawy i zarazem bardzo madry pomysl...ja dyfry naprawiam sam ale wiem ze jak siadze ta "gowniana" flansza, to tego nie da sie zregenerowac. Zawsze sie ponownie rozwali wiec zrobilem raz i nigdy wiecej...
-
wymiana naprawa tylnego dyfra
Troche zbyt goraczkow wszystko opisujesz i za duzo domyslow masz w glowie. Nie ma takiej opcji aby dyfer powodowal wieksze/mniejsze spalanie....chyba ze masz zly, z innym przelozeniem zalozony.
-
BMW E60 M57N2 dziwne rytmiczne stuki, jazda po x mechanikach.
Jak manual to dwumasa, jak auto, konweter.
-
wymiana naprawa tylnego dyfra
Oj Jack, skad takie stwiedzenie ze to dyfer. Nic tu do dyfra nie pasuje. Odnosnie przejscia z 3.08 na 2.93, nie ma zadnego problemu... ale, zyskasz na przyspieszeniu ale stracisz na spalaniu i glosnosci, silnik bedzie pracowal na wyzszych obrotach w relacji do predkosci.
-
Dorobienie zapasowego kluczyka (F25)
Dokladnie tak jak napisal KucaQ. Trzeba wyciagnac zaszyfrowane dane.
-
Dorobienie zapasowego kluczyka (F25)
W warsztacie, poza aso, ponizej 1k, tak srednio.
-
Brak wersji 530i, 540i
Przemekk23, to po co siejesz zamet i sie wypowiadasz.? Akurat te najnowsze diesle sa genialne.
-
Brak wersji 530i, 540i
Oho, zaczyna sie, 250Nm roznicy, to nie przepasc?.. . Na pewno jezdziles 540d?
-
Tarcze hamulcowe standard
Dobra metoda ale oszczednosci zbyt male na klockach tyl aby sie w to bawic.
-
G01 3.0d mildhybrid 286km b57 skrzynia 8hp wymiana oleju w skrzyni z miska z filtrem OEM czy ZF
70/80/90 tys
-
F10 Problem z elekrycznym wspomaganie EPS POMOCY!
W seriach E nie bylo opcji aby zatrybil wiec nie sadze aby w seri F cos sie w tej kwestii zmienilo.
-
Tarcze hamulcowe standard
Panowie, podstawa to ori klocki, to co jest obecnie dostepne to tandeta (textar, ate, brembo itp). Najlepiej zestaw ori tarcze ori klocki a jesli chcemy rwac na cenie to ori klocki+Zimmermann/jurid/Textar/ate.
-
Wymiana przednich amortyzatorów i 4 tarcz z klockami
Zrobilem. Faktycznie, masz racje, cos za duza ta wycena czesi, nawet doliczajac marze warsztatu.
-
Wymiana przednich amortyzatorów i 4 tarcz z klockami
To dawaj. Wylicz to co wypisane aby bylo 3tys zamias 5tys, za czesci... Czekam
-
Błąd niskiego ciśnienia doładowania 244C00 - F11 525d 218KM
I wez tu Panie znajdz takie cos:) dzieki ze wrociles z informacja.
-
Nox
To jest druciarstwo, 2024 i noxa chce wylaczac... Dobrze ze ma bloka na ecu to se nie wylaczy.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Prawda, Miski sie slizgaja a Conti 7 kleja niesamowicie.
-
Skrzynia 8HP w E90
W skrocie, do silnika n57a, gotowy przepis: 1. Skrzynia 8hp70 (bez xdrive). 2. Mechatonika z e70 badz e84 (8hp), seria f nigdy nie zadziala. 3. Z 6hp przekladasz lape oraz flansze na wal, pasuje p&p do 8hp. 4. Wiazka z e84 badz e70, do lekkiej przerobki. 5. Sterownik silnika dde z e70/e71 30d (lci oczywiscie) 6. Wybierak z e84 (8hp) do tego zmiana wiazki w srodku aby zlapac komunikacje. 7. Ramka z 335is e92. 8. Vin w skrzyni zostaje z dawcy (daje to mozliwosc wgrania xhp) 9. Cala reszta vin auta. 10. Wal zostaje z 6hp. Dojscie do tego przepisu to byla droga przez meke ale nie widze problemu aby sie tym podzielic.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Tu sie nie zgodze. Nr1 to adaptacyjne. Ty niczym sie nie bawisz, zawias robi to za Ciebie, ma byc komfort to jest, ma byc sport, to jest.