Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Nie istotne co gdzie czy ktos itp itd. Liczy sie to co w papierach. Jest eu3 to tego nie przeskoczysz. Czy byly pb na eu4 w 330i, raczej nie. 2.0i mialy eu4, 3.0i mialy max eu3.
  2. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Panowie, czy bmw zrobilo kiedys brzydka 3ke? No nie, wiec nowa tez bedzie extra. Absolutnie sie o to nie martwie.
  3. 34336875605
  4. Masz awarie czujnika na serwo. Tego kodowaniem nie zrobisz z tego co pamietam. Ma pewno nie w cas. Nie pamietam jak to robilem ale wtyczka musi byc wypieta I chyba w silniku kodowanie do zmiany.
  5. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Dokladnie tak. Cale to gadanie sie skonczy jak wprowadza komendy glosowe.
  6. Madseason... Nie ma takiej opcji. Tylko zmiana na inne przelozenie moze wplywac na spalanie. Przyklad recznego jest bardzo dobry, spali wiecej przez 10km i sie rozwali. Tak samo w przypadku dyfra.
  7. No tak, przepraszam, nie skojarzylem, pomagam wielu:) Oczywiście, masz racje, nie mozna miec "zlego" dyfra w xdrive, to znaczy mozna, przechodzilem juz przez takie cyrki naszych "magikow", ale auto albo nie ruszy, albo posluszy pare km. Musze wglebic sie w temat przejscia na "wyjscie" z serii E, ciekawy i zarazem bardzo madry pomysl...ja dyfry naprawiam sam ale wiem ze jak siadze ta "gowniana" flansza, to tego nie da sie zregenerowac. Zawsze sie ponownie rozwali wiec zrobilem raz i nigdy wiecej...
  8. Troche zbyt goraczkow wszystko opisujesz i za duzo domyslow masz w glowie. Nie ma takiej opcji aby dyfer powodowal wieksze/mniejsze spalanie....chyba ze masz zly, z innym przelozeniem zalozony.
  9. Jak manual to dwumasa, jak auto, konweter.
  10. Oj Jack, skad takie stwiedzenie ze to dyfer. Nic tu do dyfra nie pasuje. Odnosnie przejscia z 3.08 na 2.93, nie ma zadnego problemu... ale, zyskasz na przyspieszeniu ale stracisz na spalaniu i glosnosci, silnik bedzie pracowal na wyzszych obrotach w relacji do predkosci.
  11. Dokladnie tak jak napisal KucaQ. Trzeba wyciagnac zaszyfrowane dane.
  12. W warsztacie, poza aso, ponizej 1k, tak srednio.
  13. Przemekk23, to po co siejesz zamet i sie wypowiadasz.? Akurat te najnowsze diesle sa genialne.
  14. Oho, zaczyna sie, 250Nm roznicy, to nie przepasc?.. . Na pewno jezdziles 540d?
  15. Dobra metoda ale oszczednosci zbyt male na klockach tyl aby sie w to bawic.
  16. W seriach E nie bylo opcji aby zatrybil wiec nie sadze aby w seri F cos sie w tej kwestii zmienilo.
  17. Panowie, podstawa to ori klocki, to co jest obecnie dostepne to tandeta (textar, ate, brembo itp). Najlepiej zestaw ori tarcze ori klocki a jesli chcemy rwac na cenie to ori klocki+Zimmermann/jurid/Textar/ate.
  18. Zrobilem. Faktycznie, masz racje, cos za duza ta wycena czesi, nawet doliczajac marze warsztatu.
  19. To dawaj. Wylicz to co wypisane aby bylo 3tys zamias 5tys, za czesci... Czekam
  20. I wez tu Panie znajdz takie cos:) dzieki ze wrociles z informacja.
  21. Nox

    kkx5 odpowiedział(a) na Mateeuszl temat w G22-23, G26
    To jest druciarstwo, 2024 i noxa chce wylaczac... Dobrze ze ma bloka na ecu to se nie wylaczy.
  22. Prawda, Miski sie slizgaja a Conti 7 kleja niesamowicie.
  23. kkx5 odpowiedział(a) na aaben temat w E90, E91, E92, E93
    W skrocie, do silnika n57a, gotowy przepis: 1. Skrzynia 8hp70 (bez xdrive). 2. Mechatonika z e70 badz e84 (8hp), seria f nigdy nie zadziala. 3. Z 6hp przekladasz lape oraz flansze na wal, pasuje p&p do 8hp. 4. Wiazka z e84 badz e70, do lekkiej przerobki. 5. Sterownik silnika dde z e70/e71 30d (lci oczywiscie) 6. Wybierak z e84 (8hp) do tego zmiana wiazki w srodku aby zlapac komunikacje. 7. Ramka z 335is e92. 8. Vin w skrzyni zostaje z dawcy (daje to mozliwosc wgrania xhp) 9. Cala reszta vin auta. 10. Wal zostaje z 6hp. Dojscie do tego przepisu to byla droga przez meke ale nie widze problemu aby sie tym podzielic.
  24. Tu sie nie zgodze. Nr1 to adaptacyjne. Ty niczym sie nie bawisz, zawias robi to za Ciebie, ma byc komfort to jest, ma byc sport, to jest.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.