Treść opublikowana przez kkx5
-
Brak wersji 530i, 540i
Przemekk23, to po co siejesz zamet i sie wypowiadasz.? Akurat te najnowsze diesle sa genialne.
-
Brak wersji 530i, 540i
Oho, zaczyna sie, 250Nm roznicy, to nie przepasc?.. . Na pewno jezdziles 540d?
-
Tarcze hamulcowe standard
Dobra metoda ale oszczednosci zbyt male na klockach tyl aby sie w to bawic.
-
G01 3.0d mildhybrid 286km b57 skrzynia 8hp wymiana oleju w skrzyni z miska z filtrem OEM czy ZF
70/80/90 tys
-
F10 Problem z elekrycznym wspomaganie EPS POMOCY!
W seriach E nie bylo opcji aby zatrybil wiec nie sadze aby w seri F cos sie w tej kwestii zmienilo.
-
Tarcze hamulcowe standard
Panowie, podstawa to ori klocki, to co jest obecnie dostepne to tandeta (textar, ate, brembo itp). Najlepiej zestaw ori tarcze ori klocki a jesli chcemy rwac na cenie to ori klocki+Zimmermann/jurid/Textar/ate.
-
Wymiana przednich amortyzatorów i 4 tarcz z klockami
Zrobilem. Faktycznie, masz racje, cos za duza ta wycena czesi, nawet doliczajac marze warsztatu.
-
Wymiana przednich amortyzatorów i 4 tarcz z klockami
To dawaj. Wylicz to co wypisane aby bylo 3tys zamias 5tys, za czesci... Czekam
-
Błąd niskiego ciśnienia doładowania 244C00 - F11 525d 218KM
I wez tu Panie znajdz takie cos:) dzieki ze wrociles z informacja.
-
Nox
To jest druciarstwo, 2024 i noxa chce wylaczac... Dobrze ze ma bloka na ecu to se nie wylaczy.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Prawda, Miski sie slizgaja a Conti 7 kleja niesamowicie.
-
Skrzynia 8HP w E90
W skrocie, do silnika n57a, gotowy przepis: 1. Skrzynia 8hp70 (bez xdrive). 2. Mechatonika z e70 badz e84 (8hp), seria f nigdy nie zadziala. 3. Z 6hp przekladasz lape oraz flansze na wal, pasuje p&p do 8hp. 4. Wiazka z e84 badz e70, do lekkiej przerobki. 5. Sterownik silnika dde z e70/e71 30d (lci oczywiscie) 6. Wybierak z e84 (8hp) do tego zmiana wiazki w srodku aby zlapac komunikacje. 7. Ramka z 335is e92. 8. Vin w skrzyni zostaje z dawcy (daje to mozliwosc wgrania xhp) 9. Cala reszta vin auta. 10. Wal zostaje z 6hp. Dojscie do tego przepisu to byla droga przez meke ale nie widze problemu aby sie tym podzielic.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Tu sie nie zgodze. Nr1 to adaptacyjne. Ty niczym sie nie bawisz, zawias robi to za Ciebie, ma byc komfort to jest, ma byc sport, to jest.
-
G01 jaki silnik wybrać
Jacek, g01 jest super. Sprawdz historie wypadkowa. Auta nie maja zadnych problemow. Do 200tys lataja bez problemu. Pozniej zdarzaja sie, problemy z vanosami, ukladem chlodzenia, tu gdzies uszczelniacz strzeli na moscie. Nie ma dramatu zadnego. Super auta.
-
G01 jaki silnik wybrać
Dokladnie tak jest dlatego nie prowadze dyskusji. Auto dobieramy do potrzeb i tyle. Sam dla zony tez szukam ev, kreci sie tylko po miescie, jest foto na dachu. Tu nie ma zadnej dyskusji, g08 jest super.
-
Tylni most się zmoczył...
Ale ty masz do wymiany tez boczne, a do tego, w serii G, trzeba zwalac dyfer z auta, tak jak u kolegi Kuj0n bylo, wymiana od wydechu.
-
G01 jaki silnik wybrać
To mogles pojechac do DE na autostrade i zobaczyc ilosc ev po rowach. Nie mam nic przeciwko aut elektrycznych, G08 bardzo fajne... jak masz dom i mozesz sie ladowac, do miasta, dlaczego nie, super sprawa, natomiast w trasy, zima, nie wygladalo to zbyt dobrze.
-
Tylni most się zmoczył...
Niestety norma w seriach "g".
-
E91 2007r 320d, dobór matetek, dołożenie tempomatu.
Z tego co pamietam, jesli od razu chodza wycieraczki to masz zlego "pajaka" i nic z tym nie zrobisz. Odnosnie, jakie powinny byc, nie znam numerow. Zawsze mialem pare pod reka roznych.
- automat 7dct300 wymiana oleju
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
No, blotnik inny niz maska, zderzak inny niz blotnik, gora drzwi inna niz dol a tyl blotnik inny niz cala reszta, taka typowka dla tych "klasykow". 🙂
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Taka typowka dla tych gruzow, wiecej odcieni lakieru niz elementow nadwozia...
-
G01 jaki silnik wybrać
Jak zimy beda takie jak tegoroczna, bez sensu. Sadze ze ta zima zweryfikowala wszystko co ev ma w nazwie.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja nie. Absolutnie nie rozumiem calego viba z e30 e36 e46. Ani to wyglada, ani to jedzie, a przy moim wzroscie (194cm), to nawet wpakowac sie nie moge.
-
Luz na przednim przegubie BMW 330xd f31
Norma.