Treść opublikowana przez kkx5
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Bardzo ciezko polaczyc wymiane oleju w skrzyni z bledami ktore sie loguja.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Ciekawe info, czlowiek sie uczy cale zycie.
-
x3 f25 35i WBAWX71030L495349
kkx5 odpowiedział(a) na woltan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3.0d robi lepsza robote w x3 niz 3.0i
-
CCC to NBT NEXT
Czyli cos sie ruszylo, ja mam z polskiego rynku, ale... Jest jeszcze jeden problem, atm adapter, nie wiem czy jest evo z gps wbudowanym. No temat jest bez sensu ogolnie. Ja zalozylem bo mialem za darmo oraz chcialem oem w aucie miec. Wiesz, na zlotach wow, nbt w e90... Tylko po to.
-
CCC to NBT NEXT
Ja mam w swojej Alpinie nbt, 10tys to bedzie za malo, a robilem to sam, o evo to raczej mozna zapomniec, emulator nie obluguje evo, bynajmniej tak bylo 4ry lata temu. Nie ma to zadnego sensu, tylko chinczyk.
-
x3 f25 35i WBAWX71030L495349
kkx5 odpowiedział(a) na woltan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRandall, 1/4 to nikt maski nawet nie otwiera, bo to koszt doprowadzenia 2.0d do porzatku... Tutaj 1/2 moze byc za malo.
-
Wydech w M 40d
Nie mieszaj, twoja odpowiedz jest czytelna, pytasz kolege czy klapka mu sie otwiera, a on nie ma zadnej klapki oraz piszesz o ustawieniach dzwieku i otwierania tlumika, ktorego tutaj nie ma, po ostatnie, nigdzie wczesniej nie pisales ze masz 40i, po co tutaj mieszasz w temacie diesla, nie wiem.
-
Wydech w M 40d
Cos mieszasz chlopie, gdzie ty masz klapki w dieslu?
-
Poduszka BMW E91
Nie ma takiej mozliwosci. Blad mowi o tym co masz sprawdzic.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Nie wiem, nie widzialem takich klockow. 460 przychodzily ostatnio chyba z napisem Galfer.
-
Dźwięk przy gaszeniu silnika b47
1szy dzwiek to przepustnica, 2gi (to chyba o niego chodzi) w manualu to wylatana dwumasa a w automacie moze byc konweter, 3ci dzwiek to zaworki podcisnien. Ciezki temat, cos co wiruje razem z obrotami silnika.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Brembo piszcza i tyle. Odnosnie bicia piasty, ma byc 0. Ja wiem ze tis 0.02 ale real, ma byc 0.
-
Dźwięk przy gaszeniu silnika b47
Manual czy auto?
-
Dźwięk przy gaszeniu silnika b47
Masz trzy dzwieki od momentu naduszenia przycisku. O ktory chodzi?
-
Problem z pracą silnika, wymiana wtrysków 143 na 184km
200 uzyskujesz bez problemu na 446. Na turbo z wersji 184 bez problemu 220 wiec nie wiem po co zabawa z podmiana wtryskiwaczy badz wstawianiem pompy z b47... To juz stara technologia, moge sie mylic ale sterowniki sa inne wiec nie mozesz 702 w miejsce 446 wstawic.
-
Problem z pracą silnika, wymiana wtrysków 143 na 184km
Wiesz, w tych autach nie bardzo ktos sie bawi w podmianke wtrysku, bo po co?, wiec mam wrazenie, twoj ster dde nie przymie 702, musza byc 446.
-
Problem z pracą silnika, wymiana wtrysków 143 na 184km
Pokaz zdjecie wtrysku ktory byl ori a ktory zalozyles, cos tu nie pasuje.
-
BMW f31 330xd, stan rozrządu i panewek
Jezdzic i cieszyc sie autem, przestac ogladac YouTube itp, slychac Facebookowych znawcow silnika i nie istniejacej w realu, teorii krzywego walu. Majac zdjeta pokrywe, mogles zobaczyc jak daleko wysuniety jest napinacz, wtedy bylo by wszystko jasne.
-
Nie podpala po przekręceniu kluczyka, kluczyk nr 256, CAS? Proszę o pomoc.
Panowie jeszcze raz, synchro nie ma nic wspolnego z odpalaniem a jedynie z otwieraniem. Imo jest w kluczyku i nie potrzebuje zadnej synchronizacji ani zadnej baterii. Masz zaplon czy auto jest martwe?
-
Nie podpala po przekręceniu kluczyka, kluczyk nr 256, CAS? Proszę o pomoc.
Brak otwierania z kluczyka to jedno, brak odpalania to drugie.
-
G50 SOP 11/26...
Ale tu beda zegary, w dodatku pelni konfigurowane, historycznie, bmw jak cos wprowadza to sie z tego nie wycofuje. Dla mnie, przeniesienie licznika na podszybie, super pomysl.
-
G50 SOP 11/26...
Jeszcze nikt nie jechal ale juz sa narzekania. Poczekajmy. Dla mnie, sama koncepcja jest spoko i wcale za licznikiem nie bede teskinil.
-
G50 SOP 11/26...
Majac head up, ile razy patrzycie na licznik Panowie? W latach 90tych pamietam jak kolega przyjechal nowa Honda Prelude do liceum, miala cos ala panaramic, bylo to genialne, tak samo bedzie w bmw.
- Wydech w M 40d
-
Wydech w M 40d
To jest zewnetrzny glosnik.