Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Bardzo ciezko polaczyc wymiane oleju w skrzyni z bledami ktore sie loguja.
  2. Ciekawe info, czlowiek sie uczy cale zycie.
  3. kkx5 odpowiedział(a) na damko temat w E90, E91, E92, E93
    Czyli cos sie ruszylo, ja mam z polskiego rynku, ale... Jest jeszcze jeden problem, atm adapter, nie wiem czy jest evo z gps wbudowanym. No temat jest bez sensu ogolnie. Ja zalozylem bo mialem za darmo oraz chcialem oem w aucie miec. Wiesz, na zlotach wow, nbt w e90... Tylko po to.
  4. kkx5 odpowiedział(a) na damko temat w E90, E91, E92, E93
    Ja mam w swojej Alpinie nbt, 10tys to bedzie za malo, a robilem to sam, o evo to raczej mozna zapomniec, emulator nie obluguje evo, bynajmniej tak bylo 4ry lata temu. Nie ma to zadnego sensu, tylko chinczyk.
  5. Randall, 1/4 to nikt maski nawet nie otwiera, bo to koszt doprowadzenia 2.0d do porzatku... Tutaj 1/2 moze byc za malo.
  6. kkx5 odpowiedział(a) na Jacuss temat w X3 (G01, F97)
    Nie mieszaj, twoja odpowiedz jest czytelna, pytasz kolege czy klapka mu sie otwiera, a on nie ma zadnej klapki oraz piszesz o ustawieniach dzwieku i otwierania tlumika, ktorego tutaj nie ma, po ostatnie, nigdzie wczesniej nie pisales ze masz 40i, po co tutaj mieszasz w temacie diesla, nie wiem.
  7. kkx5 odpowiedział(a) na Jacuss temat w X3 (G01, F97)
    Cos mieszasz chlopie, gdzie ty masz klapki w dieslu?
  8. kkx5 odpowiedział(a) na Rafffalski temat w E90, E91, E92, E93
    Nie ma takiej mozliwosci. Blad mowi o tym co masz sprawdzic.
  9. Nie wiem, nie widzialem takich klockow. 460 przychodzily ostatnio chyba z napisem Galfer.
  10. 1szy dzwiek to przepustnica, 2gi (to chyba o niego chodzi) w manualu to wylatana dwumasa a w automacie moze byc konweter, 3ci dzwiek to zaworki podcisnien. Ciezki temat, cos co wiruje razem z obrotami silnika.
  11. Brembo piszcza i tyle. Odnosnie bicia piasty, ma byc 0. Ja wiem ze tis 0.02 ale real, ma byc 0.
  12. Manual czy auto?
  13. Masz trzy dzwieki od momentu naduszenia przycisku. O ktory chodzi?
  14. 200 uzyskujesz bez problemu na 446. Na turbo z wersji 184 bez problemu 220 wiec nie wiem po co zabawa z podmiana wtryskiwaczy badz wstawianiem pompy z b47... To juz stara technologia, moge sie mylic ale sterowniki sa inne wiec nie mozesz 702 w miejsce 446 wstawic.
  15. Wiesz, w tych autach nie bardzo ktos sie bawi w podmianke wtrysku, bo po co?, wiec mam wrazenie, twoj ster dde nie przymie 702, musza byc 446.
  16. Pokaz zdjecie wtrysku ktory byl ori a ktory zalozyles, cos tu nie pasuje.
  17. Jezdzic i cieszyc sie autem, przestac ogladac YouTube itp, slychac Facebookowych znawcow silnika i nie istniejacej w realu, teorii krzywego walu. Majac zdjeta pokrywe, mogles zobaczyc jak daleko wysuniety jest napinacz, wtedy bylo by wszystko jasne.
  18. Panowie jeszcze raz, synchro nie ma nic wspolnego z odpalaniem a jedynie z otwieraniem. Imo jest w kluczyku i nie potrzebuje zadnej synchronizacji ani zadnej baterii. Masz zaplon czy auto jest martwe?
  19. Brak otwierania z kluczyka to jedno, brak odpalania to drugie.
  20. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Ale tu beda zegary, w dodatku pelni konfigurowane, historycznie, bmw jak cos wprowadza to sie z tego nie wycofuje. Dla mnie, przeniesienie licznika na podszybie, super pomysl.
  21. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Jeszcze nikt nie jechal ale juz sa narzekania. Poczekajmy. Dla mnie, sama koncepcja jest spoko i wcale za licznikiem nie bede teskinil.
  22. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Majac head up, ile razy patrzycie na licznik Panowie? W latach 90tych pamietam jak kolega przyjechal nowa Honda Prelude do liceum, miala cos ala panaramic, bylo to genialne, tak samo bedzie w bmw.
  23. kkx5 odpowiedział(a) na Jacuss temat w X3 (G01, F97)
    Nie.
  24. kkx5 odpowiedział(a) na Jacuss temat w X3 (G01, F97)
    To jest zewnetrzny glosnik.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.