Treść opublikowana przez zielony
- Tuning
-
nalot na felgach.Przestroga i prośba o pomoc
jarus po prostu zlej to co pisze Rapa bo w jego przypadku weteran im starszy tym bardziej upierdliwy :P a co do felasi jako doświadczony lakiernik polecam pastę polerską o dużej granulacji ''Farekla G3'' -myślę że sprawnie pójdzie :wink:
-
Woda w misce olejowej...
Prawdopodobnie rozłączył lub pękł przewód od spryskiwaczy i lejący się płyn moczy wygłuszenie a potem silnik -na to stawiam :roll:
-
Woda w misce olejowej...
Rapa może więcej wyjaśnień dla czego :mad2: :modlitwa: :duh:
-
Texar, Incs a może Lucas - jakie klocki
A ja widze w ETK klocki ''JURID 187'' za jedyne 255,00 :)
-
Swiatla przygasaja.....
dokładnie z dobrą lararką sprawdź każdy kabel (styk) czy się nie obluzował . Moze masa gdzieś przerywa
-
Ustawienie dzrwi kierowcy
Jeszcze nigdy żaden element karoserii od trzaskania sam się dobrze nie spasował . Już samo odkręcenie śrub spowoduje że drzwi opadną max. na słupku i furka straci linie :nienie: Skorzystaj z rady Denniska i pogadaj z blacharzem niech skasuje luzy na zawiasach :wink:
-
oświetlenie 525 tds
napisz jaki model w tytule bo nikt tu zgadywać nie będzie :lol: np. E34 a tak to wygląda w E32 http://bmwe32.student.utwente.nl/johan/IHKA_lights/IHKA_lights.html
-
Woda w układzie chłodzenia.
Dobrze że poruszyłeś ten temat . W zeszłym roku(gdzieś w styczniu) było kilka dni porządnego mrozu(-20*C) i przekonałem się na własnej skórze jak woda może wpłynąć na silnik przy tak niskich temperaturach . Byłem pewien że z płynem mam wszystko ok.(zalałem PETRYGO) do póki rano nie zrobiłem pierwszych czterech km. a strzałka od temp. skoczyła na max. :shock: Dobrze że zdążyłem dojechać do pracy . Co się okazało ,po zmierzeniu temperatury zamarzania płynu okazało się że był odporny do -14*C i przez to przymarzł termostat :doh: Od razu spuściłem to dziadostwo i zalałem układ sprawdzonym markowym koncentratem Wniosek z tego taki nie oszczędzajmy na tanich produktach a przynajmniej sprawdzajmy dokładniej ich jakość
-
BMW 730 E 32 (plyny)
Oj czesiu ,a wystarczy :search:
-
Antena w tylnej szybie
Mam w błotniku z tyłu taką chromowana zaślepkę i od dłuższego już czasu chodzę z zamiarem dołożenia w to miejsce drugiej anteny . I teraz mam pytanie czy można będzie z mostkować dwie do kupy przez co wzmocni się sygnał :?: :roll:
-
jak napełnić obwód chłodzenia (wymiana termostatu)
a co to z kosmos sposób :shock:
-
Tryb awaryjny
odświeżam temat :wink: . Ma ktoś może wiecej wiedzy :?:
-
Zgłupiałem-pomóżcie-falowanie
Jest jeszcze jedna sprawa . Miałem kiedyś mondeo i sam go zagazowałem i zaczęły sie problemy . Gazownik powiedział że komputer nie z czyta mieszanki do póki sondy nie wymienię .Mówię dobra i 380 pln poszło na forda pojechałem znowu (za każdym razem 200km w obie strony) Kwidzyn- Lidzbark a gościu twierdzi stanowczo że to nie ta sonda bo nic się nie zmieniło od ostatniego pomiaru .Ręce mi opadły ,jazda w trybie awaryjnym z odcisną przy 4,500 na gazie wyszła mi bokiem . Pojechałem do gazownika w Grudziądzu (na własny koszt) Przedstawiłem objawy no i w ogóle cały koszmar :modlitwa: Gościu wszedł pod samochód z miernikiem i dosłownie po jednej minucie stwierdził że montażysta źle podłączył instalke do sądy :twisted: :twisted: :twisted: Możecie sobie tylko wyobrazić jak typa w Lidzbarku potraktowałem przez telefon :roll:
-
Korek wlewu paliwa i ta zima
a spróbuj polać na niego wrzątek ,może odpuści :roll:
-
Ile jechaliście swoim BMW
210 km/h i szczerze powiem nie mam gdzie pojechac więcej :evil:
-
kłopoty z opona
Coś mi sie wydaje ze diagnosta był na duużym kacu :worried: Zrób jaszcze raz badanie ale na innej stacji :wink:
-
Dziwne buczenie....
No wiesz.. to zależy po czym :norty: sorry ale nie mogłem się powstrzymać :) Stawiam na opony
-
Pytanie!!!
Oj tam teges rapa :hand: Zrób jednak zdięcie choćby komórką tego miejsca o które Tobie chodzi i zaraz wszystko się wyjaśni 8)
-
stukanie w silniku e 34 530i
Taki dobry mechanik a nie potrafi zdjąc wycieraczki :lol: 8)
-
Strzela jak przy gazie....ale gazu nie ma!!!
cewkę i przewody . Stań gdzieś w ciemnym miejscu zgaś wszystkie światła otwórz maskę i wszystko będziesz widział jak na dłoni .No chyba że nic nie zobaczysz -znaczy dobrze :cool2:
-
Pytanie!!!
a toś mnie teraz za-:jawdrop:-strzelił
- Pytanie!!!
-
stukanie w silniku e 34 530i
a dla tego że głowica po dokręceniu kluczem dunamometrycznym nabiera po długim czasie eksploatacji swoich mikro odkształceń (deformacji). Dla tego po odkręceniu głowicy zaleca się planowanie jak i wymiane śrub(szpil)którymi jest dokręcona :)
-
Pytanie!!!
:D Bawimy się w zgadywanki :D :?: