Skocz do zawartości

zielony

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zielony

  1. zielony odpowiedział(a) na tom22 temat w E30
    A mi stoi na 10l przy 120-140 8)
  2. zielony odpowiedział(a) na tom22 temat w E30
    Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi ale te silniki miały zupełnie inną charakterystykę pracy i mocy jak zwykłe benzyny. O co mi chodzi tzn. bardziej jak diesel niż benzyna a głównie osiągniecie max.momentu obrotowego występuje bardzo szybko (i stąd ten diesel) a i sam zakres maksymalnych obrotów jest nie wysoki :wink: Tak że moc i moment szybko osiągalny zatem świetny do miasta -przynajmniej mało się napracujesz skrzynią biegów a i spalanko pewnie jak na tą pojemność nie wielkie
  3. zielony odpowiedział(a) na PabloM temat w E36
    Wszystko i nie tylko na ten temat znajdziesz tytaj
  4. Musisz się wsłuchać dokładnie w prace zaworów . Tak będzie najprościej . Zacznij od długich przerw na każdym biegu . (wszystko na LPG) a potem przejdź na benzinum 95 oktanów i zobaczysz różnice :wink: Oczywiście nic na szybkiego bo co niektórzy nie potrafią odróżnić pracy silnika od motopompy strażackiej :lol: Czekam na relacje .
  5. Jak to nie do odczucia . Twierdzisz że zmyślam . :evil: Przyjedź albo ja przyjade do Ciebie i wtedy pogadamy i posłuchamy jaka jest różnica. Jestem gotów postawić na to wszystkie pieniądze :)
  6. No widzisz bo ja jestem bardzo dociekliwy i jak mi coś nie gra to tak długo będe szukał aż znajde przyczyne czy usterkę i bez względu na koszty czy czas :wink: I tak na 95pb bez zarzutu ,98 jak cie moge ,a na 99 power niesamowity ale motor jakby głośniejszy . To na tyle benzynki i zaworów na cacy wyrególowanych :wink: Na LPG sprawa ma się inaczej silnik pracuje bez zarzutu lecz przy wyższych obrotach występuje spalanie stukowe i wyraźnie to słychać .
  7. No dobrze a jak to ma się do LPG bo przynajmniej w R6 komputer i pomiar spalania stukowego nie sprawdza się :roll: Gdzie w skutek tego przy 3000-3500 występuje spalanie stukowe
  8. A jak ? Bardzo chetnie się dowiem :lol:
  9. Z tego co mi wiadomo to tylko silniki z vanosem mają taką możliwość
  10. zielony odpowiedział(a) na qban temat w E34
    No to życze miłej i bezawaryjnej eksploatacji :wink:
  11. zielony odpowiedział(a) na Scigany temat w E30
    Trudno ocenić na odległość jakie to 'trzaskanie' ale skoro mówisz że pod pokrywą to stawiam na jeden z zaworów -pewnie coś z hydrauliką nie teges .
  12. zielony odpowiedział(a) na akrystian temat w E32
    A napisz pare słów jak ją wyjołeś itd.
  13. Słuchaj, nie ma najmniejszego problemu z wyjęciem zbiornika . Wyciągnij go po prostu ,jest wciśnięty i bokiem spodnią stroną przklejony na taśmę dwustronną .
  14. zielony odpowiedział(a) na duchal temat w E34
    Dokładnie to samo dopadło E36 2.5 24v kolegi . Znajomy dobry mechanik zalecił mu kupno drugiej używanej głowicy i wybił od razu z głowy jakieś klejenia czy spawania . Dostał kompletną po regeneracji za 1.5 koła .
  15. U siebie wymieniłem kierunki na białe i powem Ci jeżeli nie zamierzasz wyciągać lamp to namęczysz się sporo a i tak nie wiadomo czy dasz rade odkręcić wszystkie śrubki. Tam wiotkiej rączki trzeba a i miejsca na kręcenie kluczem nie zawiele :roll: Proponuje odrazu wyjąć całe mocowanie lamp wraz z kierunkami .Jak dobrze się przygotujesz to w pół godziny opanujesz dwie strony :wink:
  16. Myśle że nie będzie problemu ale warto znać 'et' no i szerokośc kapcia jest ważna . Masz tu link do miary :wink: http://www.opony.com/felgi/konfigurator2.asp?ID_AUTA=80&srub=5&z=1&D=18&foto=bmw_7_1990_3.jpg
  17. Tytułuj wątki np; [e36] test komputera :twisted:
  18. zielony odpowiedział(a) na Lego temat w E36
    A ja myśle że zawracasz gitare pisząc czy warto kupić E36 . Jeżeli chodzi o ogół modelu to niestety nie trafiłeś z pytaniem bo naprawde jest z czego wybierać jeżeli mowa o e36 . Więc daj konkretny link czy opis ( tak jak to Marco665 napisał ) trójki która Ci się podoba i wtedy pogadamy :wink:
  19. No widzisz jaka niespodzianka . Za jakiś czas będziesz miał instalke jak znalazł . :wink: Pewnie i CNG w niedługim czasie ruszy z miejsca zalewając Polske serwisami,stacjami obsługi .
  20. zielony odpowiedział(a) na andrzej ostry temat w E32
    Cosik Ci się Forum z Giełdą pomieszało :evil: Co do zaworów zajrzyj tutaj Nie dawno nawet o tym się pisało :wink:
  21. zielony odpowiedział(a) na Tomek01 temat w E36
    A jak ta poprawka Twoim zdaniem wyglądała :?:
  22. zielony odpowiedział(a) na ZIN temat w E36
    A nie lepiej III niezależne zabezpieczenia założyć np: alarm / anty-napad -20 sekund i stoi :roll: / pstryczek na paliwo :?: :wink:
  23. zielony odpowiedział(a) na krzysiek temat w E34
    Tak ja wiem, a że jest to Twój pierwszy post to zobacz tutaj
  24. zielony odpowiedział(a) na cosmo temat w E32
    A ja 750 / 740 iL w bardzo dobrym stanie przynajmniej w takim jakim jest moja złota śliczności :wink:
  25. zielony odpowiedział(a) na Spido temat w E34
    Chyba czeka Cie demontarz liczników bo nie sądze że samo się naprawi 8) Pewnie jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach :wink:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.