Treść opublikowana przez zielony
-
Samoczynnie wlaczaja sie awaryjne...
Zobacz w konsoli przycisk może tam jest diabeł pogrzebany :roll:
-
Chcę kupić 318tds. Na co uważać??
a czego się spodziewasz że rzeczywistośćpokaże lepsze osiągi i spalanie jak te co są na "papierze" :evil:
-
Pomorskie
To i ja dodam swoje 3 grosze 8) Umówiłem się z nimi na wymianę tarcz ,klocków,czujnika zużycia okładzin. czujnika poziomu płynu ,przewodów podciśnieniowych ,korka wlewu oleju,diagnostykę silnika i komputera(wykasowanie błędów) i to wszystko zamknęło się przy dobrej kawie i wisiorku BMW gratis w 1000zl Polecam :cool2:
-
Gdzie powinna znajdować się gaśnica ?
Hehehe u mnie zawsze i wszedzie ,,,,, :mrgreen:
-
nowy i juz dzwon...;)
Wrzuć jakieś foty to sobie popatrzymy 8)
-
Gdzie powinna znajdować się gaśnica ?
a u mnie tu http://img213.exs.cx/img213/2293/zdjcie213if.jpg
-
Amortyzatory-wymiana czy regeneracja
No marcosz ,jak cie było stać na zakup E38 4.4 to na pewno stać cie i na nowe amory :norty:
-
wskazówka lekko za połową
to proste jak pompa nie pracuje tzn nie popycha plynu w obiegu który schładza silnik na skutek krążenia a jak nie krąży tzn nie chlodzi a jak nie chlodzi to się płyn gotuje :wink: heheh i wszystko wiadomo
-
Założenie klimy - co myślicie?
Zmienić dosłownie w układzie chłodzenia musisz prawie wszystko ,przynajmniej większość podzespołów tzn. nagrzewnica,chłodnica ,panel sterowania i dużo innych mniej czy bardziej istotnych rzeczy .Jednym zdaniem -dużo roboty cie czeka :mad2:
-
Wymiana wiska na wentylator elektryczny....
może od klimy będzie pasowal obudowa jest płaska i malo miejsca zajmuje :mrgreen:
-
wskazówka lekko za połową
spoko nic się nie stanie :wink:
-
Kolor auta
a powiedz Piotrze w jaki sposob potrafisz odróżnić na fotografi czarny od czarnego perlowego przecież na barwe i odcień lakieru na foto wpływa bardzo dużo czynników choćby światło ,aparat albo jeszcze lepiej klisza :mrgreen:
-
Stuki / drgania przy hamowaniu....
Mac myśle że najłatwiej będzie pojechać do dobrze wyposażonej stacji diagnostycznej tam wjechać na szarpaki itd potem udaj się do gumiarza i niech wrzuci przednie koła na wyważarke przy okazji zobacz jakie jest możliwe bicie koła
-
wskazówka lekko za połową
Myśle że nie macie czym się przejmować bo wskaźnik temp. nie osiąga czy nawet nie zbliża się do krytycznego pola (czerwone) a dzieje się to dopiero w momencie przegrzania silnika bądź zapowietrzonego układy chlodzenia :wink: W tym drugim przypadku następuje to bardzo szybko
-
Awaria pompki paliwa?
a niech Cie Marco piorun w kółeczku strzeli za tą profanacje :lol:
-
Drgania na kierownicy przy dużej prędkości.
Jakie tarcze ?i gdzie kupiłeś ? stawiam właśnie na to ...
-
Drgania na kierownicy przy dużej prędkości.
Jest taka możliwośc że jeden z tłoczków hamulcowych nie cofa się do końca i delikatnie trze o tarcze a gdy zaczyna się ostra jazda tarcza dostaje gorączki i zaczyna się odkształcać w skutek czego drgania przenoszą się na układ kierowniczy . :lol:
-
Zbiornik spryskiwacza
U mnie też działa :dance:
-
Składany kluczyk (scyzoryk)
Pewnie był taki jak mój http://img134.exs.cx/img134/6223/zdjcie162wb.jpg
-
24V 2.0 Dziwna praca obrotomierza....
A tak moze kiedyś wybrali by się panowie ze swoimi furakami na analize spalin :roll:
-
Jakie akcesoria, części warto kupować w ASO BMW ???
Smorawiński ASO BMW świece zapłonowe,platynowe 20zł za sztukę -co wy na to moi mili :?:
-
Co to jest - było schowane w dzżwiach mojego bmw
Oj(OT) Blaster na prawdę zagadkowe tematy poruszasz :duh: :mad2:
-
324TD- problem z silnikiem. Prosze o porade.
Skontaktuj się z Krzysiek525tds . Jak nie pomoże to udzieli dobrej rady :lol:
-
Ogrzewanie lusterek
Styki w lusterku.. to pewnie jest przyczyna że nie grzeje no chyba ze strona po której znajduje się lusterko byla drasnięta a reszta byla kombiniwana
-
Nie można odpalic bmw 530igaz
Proste rozwiązanie twojego prblemu .Gdy już wiesz że to twoja ostatnia trasa tego dnia to przed dojechaniem na miejsce(jakieś 200m.) przełącz manualnie na benzyne a rano powinien odpalić jak złoto :wink: