Treść opublikowana przez zielony
-
stukanie w silniku e 34 530i
Jest to raczej konieczność ,jeżeli masz zamiar pojeździć jakiś czas tym autem to zrób wszystko jak należy do końca :wink: Założenie nie planowanej głowicy na ogół kończy się wyciekami oleju czy wydmuchaniem uszczelki :|
-
poważny problem dla poważnych ludzi(pomocy)CO MI SIĘ DZIEJE
Do skutku musisz dalej męczyć przepływkę i silnik krokowy . Ważne jest abyś za każdą zmiana urządzenia robił reset kompa po to żeby pozbyć się nabytych wcześniej błędów . powodzenia :wink:
-
Oryginalne świece zapłonowe w M42???
Boscha stanowczo odradzam . Jakość świec Boscha jest beznadziejna :doh:
-
M50 2.0 Mixery, spalanie gazu
Może i nie ściemniasz ale ta twoja oszczedność pewnie kończy się przy 90/h w trasie :cool2:
-
Co to jest ???
Tam masz pompe paliwa a co do puszki to nie mam zielonego pojęcia :wink:
-
ZMIANA JĘZYKA NA POLSKI
Jeszcze pewnie z dekada czasu minie za nim ta marka zacznie poważnie traktować nasz rynek .Puki co płace składki emerytalne 8)
-
Dmucha tylko gorące powietrze
Skandi jak juz Ci rece opadną i zagrzejesz się na max to pamietaj jest na to jeszcze jeden sposób :wink: A że to profanacja to publicznie nie powiem jaki :P
-
stukanie w silniku e 34 530i
To gosciu nie przelewki ,natychmiast zaniechaj dalszej jazdy ,udaj się do dobrego mechaniora niech zwali glowice i zrobi przegląd zaworów .
-
Podgrzewane spryskiwacze szyby
Odepnij wygłuszenie i wszystko zobaczysz :wink: To proste -jest przypięte na spinkach w których środek to zabezpieczenie .Wyjmij i po sprawie :)
-
Podgrzewane spryskiwacze szyby
Szczerze mówiac sam nie wiem, ale na pewno nie jest to przy -10 ''goracy strzał'' Uważam że cała sprawa opiera sie na płynie jaki lejesz :wink: Bo w przypadku wody w zbiorniku gdzie temp. zew. osiągnie -5 to nie pomoże żaden podgrzewascz a zwłaszcza spryskiwaczy .
-
Wtryskiwacze benzyny
Jest poprawa :!: Ne znaczna ale jest tzn. mniej nim już rzuca, równiej i ciszej chdzi na benzynce ,bez większych już szarpnięc :) Od prawie trzech tygodni jeżdze na benzynce ,przy tym kilkakrotnie zdemontowałem i obstukałem silnik krokowy i przepływomierz (młotkiem-akt desperacji) Do tego za każdym razem leje uszlachetniacze . Jest poprawa . Dynamika i kultura pracy wraca do normy (210 km/h na krótkim odcinku prostej i chciał jeszcze ) :D
-
Kłopotr z polem numerowym...
Dobrze kombinujesz 8) Za szczepa tzn.posiadanie takiego auta jest karane wyrokiem do tego zabiorą samochód do ustalenia czy nie był skradziony a potem po dłuuugim czasie stania na parkingu policyjnym zostanie złomowany lub sprzedany. W każdym bądz razie Ty go nie odzyskasz bo wartośc wykupu za parking przekroczy wartośc pojazdu :wink: Kolega kombinował ,kombinował aż dostał 1000 pln kary i {rok} :worried:
-
nie równa praca
Stary bez obrazy ,ale jak nie masz o tym pojęcia to się lepiej do tego nie zabieraj :wink:
-
nie równa praca
Tak, zgadza się, ale jednak proponuje sprawdzić dokładnie to urządzenie ,ponieważ może zakłócać tworzenie się prawidłowej mieszanki w małym stopniu i to może się objawiać takim właśnie zachowaniem pracy silnika na benzynie podczas biegu jałowego . Z kolei na LPG może być to w ogóle nie odczuwalne bądź tylko w minimalnym stopniu z uwagi na zupełnie inną kaloryczność gazu . Na pewno niczego od razu nie można wykluczyć :wink:
-
Wielki,mały problem ?????
Może rura :?:
-
nie równa praca
Mowa chyba o benzynce :?:
-
nie równa praca
Właśnie nad tym intensywnie pracuje . Mam pewne obiekcje co do pracy silniczka krokowego ale jeszcze nic pewnego :roll: Jest kilka obcji wtryski,przepływomierz ,silnik krokowy, nie szczelna magistrala doprowadzająca powietrze łącznie z kolektorem ssącym i jego uszczelką.
-
Wtryskiwacze benzyny
I jak tak możesz jeździć :?: :shock: Nie przeszkadza Ci to :?:
-
Wtryskiwacze benzyny
Aby na 90% być pewny, że to wtryskiwacze ….. Dzisiaj w pracy wziąłem się za gruntowny przegląd magistrali powietrznej i jej urządzeń Najpierw zdemontowałem przepływomierz i takie ustrojstwo, do którego jest podłączony wąż gumowy z układu chłodzenia (może silnik krokowy?) Wszystko łącznie z rurą gumową wrzuciłem do głębokiej benzyny ekstrakcyjnej i dokładnie wyszorowałem (faktem jest syfu trochę było) Potem sprężonym ciśnieniem wydmuchałem i wysuszyłem w komorze lakierniczej (60* przez 30min.) Przepływomierz i jego klapa chodzi gładziutko bez żadnych zacięć ani zgrzytów.To drugie ustrojstwo również jest sprawne, rura gumowa, do której to wszystko jest podłączone okazała się cała. Złożyłem instrumenty do kupy i przed odpaleniem odłączyłem jeszcze, ako na 15 min. Kluczyk w stacyjkę i pale maszynę i co? I nic, zapalił jak złoto, a jak kulał tak dalej kuleje. Zupełnie żadnej poprawy .
-
Wtryskiwacze benzyny
U mnie po przekręceniu kluczykiem skoczy na 1500 od razu gaśnie ciśnienie oleju i pracuje krótką chwile gładko na 700 ,potem zaczyna kuleć :evil:
-
Wtryskiwacze benzyny
Dałem prezes dałem :lol: 3 flaszki do zbiornika wlałem ''STP''i coś tam ''vavoline'' Jutro biore się za przegląd przepływomierza i pochodnych do okoła ,wtryski zostawie sobie na koniec . Od tygodnia śmigam na benzynie ,wyjeżdze te 3 zbiorniki i zobaczymy :wink:
-
Wtryskiwacze benzyny
Witam .Mam pytanko i chce się upewnic czy sypią mi się wtryskiwacze :?: Zamierzam wymienic w swojej 730 wtryski benzyny tzn. mam powody ku temu aby to zrobic . Objawy sa takie: Rano odpalam (jak zimny) przez pierwsza minute chodzi jak zloto a potem zaczyna kulec doslownie jakby co jakis czas jeden cylinder mu zabieralo i wyraznie przy tym slychac nieustanny stukocik jakby zawór ale dochodzi z gniazda wtryskiwaczy . Natomiast na LPG wszystko jak reka odjal i jest dobrze . Nie chce ponosić nie potrzebnie kosztów :( Czy spotkał się ktoś z takimi objawami :?:
-
Może banalne ale JAK SIĘ OBSŁUGUJE KLIMATYZACJĘ ?
Eeeeee, chyba jaja sobie robisz :lol:
-
chip tuning
Coś mi się zdaje że ten temat będzie zamknięty . 8)
-
Przy zimnym silniku śmierdzi benzyną...
Też tak sądzę. Wszystkiemu pewnie są winne niskie temperatury i dla tego u siebie tym stanem rzeczy nie przejmuje się.Zwłaszcza, że to chwilowa rozterka :D