Treść opublikowana przez zielony
-
Para wodna na wysokich obr.
a przebiegi dzienne jakie robisz ? tylko mów prawdę :lol:
-
jaki akumlator
Oczywiście że nie jest , na moim przykładzie powiem ci że mam dwa akumulatory 1. 95Ah który zawsze jest gotowy do rozruchu 2. 25Ah do webasto który jest w bagazniku Więc kolego naprawdę nie musisz się martwić nawet przy 100Ah że akumulator nie będzie doładowany :wink:
-
jaki akumlator
W swojej niuńce założyłem 95Ah . Mam go prawie dwa lata i za kazdym razem kręci jak wariat :mrgreen:
-
Zloty w Niemczech
Co roku w Europie organizowane są zloty BMW. O tych najważniejszych i najczęsciej zamkniętych imprezach poinformowany jest BMW Klub Polska co oczywiście umozliwia klubowiczom na wczesniejsze wypełnienie wniosku zgłoszeniowego i uczesnictwo w samej imprezie :wink:
-
Falowanie obrotów
Spróbuj wyczyścic silniczek krokowy . Jak to nie pomoże to pisz dalej :lol:
-
jakie klucze i swiece do m30 w e23
I wtedy były na prawdę godne polecenia :cool2: Teraz to jedna beznadzieja - stanowczo nie polecam :doh:
-
Ciekawe reklamy BMW :)
:D Dobre :cool2:
-
Youngtimery z ogłoszeń
:modlitwa: :modlitwa: wiecie ile gośc faktycznie chce za to dzielo sztuki . :?: Kurde albo ja się stary jakiś robie czy co :?: no patrze na to cudenko i twierdze że jest jeszcze ładniejsza od ostatniego wydania 6 ..
-
Odnawia ktos BMW 501,502,503, 3200? Zapomniany sklad czesci.
zielony odpowiedział(a) na radosc temat w Modele przedwojenne i powojenne wcześniejsze niż Neue KlasseHehe , pewnie jeszcze nie jednym nas zaskoczą :8)
-
Youngtimery z ogłoszeń
Tak i juz wiem dla czego :shock:
-
Youngtimery z ogłoszeń
Widzę w linku że chodzi o Alpine B10 ale nie moge jej zobaczyć :mad2:
-
Czasowy regulator pracy wycieraczek
Na przyklad u mnie chodzi ,ale jak mu czapka stanie :8) Najczęsciej zaczyna łapać sugestie na drugim biegu gdy stoje na światłach a niekiedy w ogóle nie łapie ... chyba coś zaczyna sie pitolić :?
-
[Allegro] To chyba jeden z pełniej wyposażonych E38 :-)
Frank ,a może się nie pogubił , może miał tylko bujną wyobraźnie :wink: Pisanie że w E38 4,4 na wyposażeniu jest elektroniczny wtrysk , elektryczne szyby, ABS, centralny zamek albo wspomaganie kierownicy jest tylko dodatkowym chwytem handlarza dla optycznego poszerzenia listy :wink:
- Galeria
-
[2002 TI TOURING]
Zobaczcie co znalazłem :) BMW 2002 Ti Touring
-
[Allegro] To chyba jeden z pełniej wyposażonych E38 :-)
Pierwsza sprawa furka nie jest opisana jako bezwypadkowa a po drugie brak webasto :wink:
-
Zużyte panewki - o czym świadczą?
Przeczytaj może wyciągniesz jakieś wnioski :wink:
-
Zużyte panewki - o czym świadczą?
Oczywiście że nie musi być to od razu panewka zwłaszcza że hałas dochodzi z głowicy a nie z bloku :lol: Przysłuchaj się jeszcze raz dobrze czy aby nie stuka wtryskiwacz ..
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
Frank powiedz PLEASE u nas dostane taki model i w tym kolorze czy muszę robić specjalne zamówienie ...
- palenie gumy :):)
-
Niskie obroty na zimnym silniku.
:wink:
-
Niskie obroty na zimnym silniku.
To pozwól ze przy okazji zapytam skoro juz o tym mowa ,na ciepłym czy tylko na zimnym silniku :?:
-
Niskie obroty na zimnym silniku.
Nie wiem jak jest w E30 ale w E32 w przepływomierzu jest regulacja do przepływu powietrza na zimnym silniku . Zobacz taka plastykowa na imbus .. w e32 r6 fabryczne ustawienie jest na 3,5 obrotu od max. skręcenia . Zasada jest taka im więcej odkręcisz to trzyma niższe obroty i na odwrót .
-
Czy pompka paliwa od 325 pasuje do 320
Swir nie rób sobie jaj ..zobacz w ETK najlepiej u "ruskich" http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
Dodatkowe powietrze do puszki filtra powietrza
Patryk210 a znasz polski? "przepływomierz" Teksty ze w 1.6 dziwek sie nie zmieni No bo jeszcze sobie ktoś pomyśli :mrgreen: