Treść opublikowana przez zielony
-
Gdzie kupić czarne lampy na przód??
Coś mi się obiło o uszy i widziałem kiedyś link do takich lamp ale szczerze nie moge znaleźdz . :( Pogadaj z Denniskiem on na pewno coś wie :wink:
-
Problem z benzyną
Sprawdź przepływomierz a konkretnie przewód elektryczny który jest do niego podłączony . Dzisiaj zrobiłem test bez podpiętej elektryki i był dokładnie ten sam efekt :lol:
-
Problem z mocą
Być może dla tego że nie wielu z nas jeździ testować auto na hamownie , ale przyznam że chętnie skorzystał bym z takiej diagnostyki :D
-
Regulacja zaworów - Adam Słodowy mówi ''zrób to sam''
Pewnie jest dobrze skoro nie słychać podejrzanych stuków bo im mniejszy luz zaworowy tym zwiększa się ryzyko zawieszenia właśnie zaworów dla tego nie szedłem od razu na całość i zrobiłem tak jak fabryken przewiduje :wink:
-
Ekonomizer szaleje
To Ty korzystasz z tego gadżetu :?: Dla mnie jest to zbyt stresująca rzecz (zwłaszcza w mieście) 8)
-
Regulacja zaworów - Adam Słodowy mówi ''zrób to sam''
Czy ktos z was regulował kiedyś zawory nie mając przy tym większego doświadczenia :?: No więc ja go za dużo nie miałem . Podjołem się tego wyzwania bo chciałem poznać bliżej swoją śliczności , co tam w serduchu u niej się kryje ,a i pretęsii rościć do nikogo nie będe w razie odstawienia fuszerki (no chyba że do siebie) :wink: Wyregulowałem oczywiście sam i jak należy :shock: Chodzi jak przczółeczka ,marzenie bez znanego nam w M30 stuku zaworów . Po prostu cisza i przyjemny pomruk R6:) Szczerze to nic trudnego trzeba poznać tylko na jakiej zasadzie otwierają i zamykają się zawory ,a potem to już z górki ....0.30 ssący, 0.30 wydechowy itd ...
-
Temat stary jak to forum - jaki olej do M50 ?
Nie kombinuj i lej jak na marke przystało Mobil lub Castrol 5w50 / 10w60 nie proponuje nic z pułki 0w... ponieważ silnik ma już spory przebieg Ja u siebie jutro zmienie olej ,filtry i świece i tym razem wleje 10w40 + X-ceramic dla mniejszego tarcia (leje zawsze przy każdej zmianie oleju) :wink:
-
Poprzednicy waszych BMW..
A ja miałem : Zastawa 750 -biedronka Maluch 126p Fiat uno 1.1 Daewo Tico Audi 80 Audi 90 Coupe Ford Escort Ford Mondeo BMW E32 730i Długo musiałem czekać na tą ślicznotkę :wink:
-
[e34] znikajacy plyn.
Nie pozostało nic innego jak napisać do programu ''NIE do wiary'' A tak serio sprawdź jeszcze raz :wink:
-
[e34] znikajacy plyn.
Sprawdź olej czy aby zupa z niego się nie zrobiła 8) Jeżeli w jakis sposób gubisz płyn to napewno musi gdzieś się sączyć 1-pęknięty przewód (sprawdz całą magistrale ) 2-szlak trafił uszczelkę pod głowicą (sprawdź olej ,kopci na biało ,zapowietrza się ) 3-pęknięta głowica (sprawdź olej ,kopci na biało, zapowietrza się,szybko się grzeje)
-
[E34] 2.5 tds - dziwne objawy.
Siemanko Krzyś :D Kolega z roboty ma Golfa III 1.9 TDI 110 km a do setki siadał przy 90-cio konnym facet się zdenerwował i w katalizatorze dziure przecinakiem zrobił (w zdłuż oczywiście i przez środek) Odrazu pomogło ,autko wigoru dostało ,wiec wywalił go całego a w jego miejsce wstawił strumienice . Dodam że jak go kupił to miał 190 000 km na blacie ale sądząc po stanie katalizatora pewnie miał jeszcze raz tyle :wink: Tylko czasem po tym nie lej opałówki bo za Tobą będzie czuć smażalnią placków na przepalonym oleju :twisted2: :D
-
[E36] Tapicerka siedzenia - jak odnowić?
Potwierdzam i powiem jeszcze że u siebie mam fotele ala kubełki w pełnej elektryce a to podwójny wydatek bo niestety nie ma tam pokrowca w postaci naciąganego kondoma tylko siedzisko i oparcie składające się z sześciu osobnych kawałków materiału :evil:
-
Problem z chlodnicą
zapomniałem dodać że ubywa przy tym płynu z chłodnicy :doh:
-
Problem z chlodnicą
Sprawdź czy aby nie kopci na biało podczs jazdy :roll: Jak masz pękniętą głowice czy wywaloną uszczelkę to najprostrzy sposób na sprawdzenie :wink:
-
[e34] Ile oleju na dotarciu
Moim zdaniem COŚ NIE TEGES Z TĄ NAPRAWĄ 8)
-
[e28] silnik 2,7 - pasek napędzający alternator
Nie wiem jak sprawa się ma w e28 ,ale na ogół zasada działania czujnika temp. jast taka sama we wszystkich BMW i nie tylko tzn. jeżeli jest na połowie -znaczy ok. :) Co do paska ,faktem jest że jażeli jest za luźny to ma prawo ślizgać się na kole pompy wodnej ,a co za tym idzie wzrost temp. na wskaźniku oczywiście :wink: Wymień pasek
-
[E32] kod blokujący silnik
Za dużo szukania :?: Zaraz widać jak bardzo zależy Ci na znalezieniu odpowiedzi :evil: A znasz taki wierszyk Brzechwy ......na tapczanie siedzi....... resztę dokończ sobie sam :wink:
-
[E34] jak jest zbudowany most w BMW
nie wale w trąbe tylko mówie że disle do palenia gumy się nienadają :nienie:
-
[E34] jak jest zbudowany most w BMW
Nie koniecznie :roll: Ja też nie mam szpery a pupcią mojej ślicznotki zarzucam czy to na sucho czy na mokro jak chce :D nawet bączki bez ptroblemu wychodzą ale po co to robic -szkoda auta ... nie opon :wink: Waldek poprostu mało mocy u Ciebie a i zakres wysokich obrotów jest nie za duży . Disellon i tyle 8)
-
[E32] kod blokujący silnik
Dzięki Radek :) Faktycznie w złym stanie nie jest . Ostatnio zaczołem się rozglądać za 750 il więc w niedługim czsie pewnie będzie do sprzedania :wink:
-
[E32] kod blokujący silnik
hii .....nic nie wiadomo 8)
-
[E32] Ja wiem że już było ale... - wymiana płynu chłodzącego
:mad2: :search: :duh: zobacz tutaj
-
[e32]Ile oleju wchodzi do silnika 3,5?
6 litersów
-
ile potrzeba czasu,pracy i piniążków...
U mnie standardowo jak wszysyko doprowadze w aucie na tip-top wtedy zaczynam myśleć o zmianie na inny model :roll: :? Chyba cuś ze mną nie teges.....
-
[E30] 318IS do remontu - dylemat moralny
Prawda ''saintman'' :wink: